mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9050
Čeká na schválení: 339
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » toner » písničky ke stažení zdarma na mobil

Nejnovější v kategorii toner:


JDM Performance Meeting Forum • Zobrazit téma - Ryba - Mazda Miata NA 1.8 ITB

JDM Performance Meeting Forum • Zobrazit téma - Ryba - Mazda Miata NA 1.8 ITB

Nahoru Re: Ryba - Mazda Miata NA 1.8 ITB od Winie » 12 dub 2011, 20:22 mrkni na posledni videa z mostu. vlastne i ze sosnovy. to auto hulilo jak sadrovej jezek co si pamatuju.
Kategorie: piss videaSeznam zdrojů na téma písničky ke stažení zdarma na mobil:


mp3 upozorneni na sms zdarma
Hudba z filmů, seriálů a pohádek 4 - Oblíbený.cz
zvuky na mobil - Písničky ke stažení zdarma, hudba ke stažení zdarma, MP3
Hudba A Vyzvánění Na Mobil
poslat sms do zahraničí zdarma - jak.ipax.us
Mp3 ke stažení zdarma
černé historky ke stažení zdarma
MP3 zvuky | KOMIK.CZ
On-line MP3 archivy - Seznam
Koledy ke stažení, MP3
Download-Centrum.cz | Hudba ke stažení zdarma ke stažení zdarmaKategorie Hudba ke stažení zdarma nabízí programy Hudba ke stažení zdarma ke stažení zdarma
Pat a Mat Humbuk
písničky na mobil zdarma ke stáhnutí | bow wave blog
Zdarma ke stažení : Seznam-stranek.cz / Katalog internetových stránek
MP3ky.cz : : MP3 ke stažení zdarma
Mp3 ke stažení zdarma download free hudba Mp3 do mobilu
Tvorba hudby - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Nahraj.cz - Mp3 vyzvánění - Vyzvánění, mp3, melodie, mobil, mobilní vyzvánění, písnička, song, jako vyzvánění, ke stažení, zdarma,
Mp3 ke stažení zdarma
Hry Ke Mobil Na Staå¾enã­ Zdarma - výjimečná nabídka

Jak stГЎhnout pГ­sniДЌky :) - YouTube

Jak stГЎhnout pГ­sniДЌky :) - YouTube

3:15 Додати до Pro děti... Veselé písničky.... ♥♥♥ (Kety)♥♥♥ by TheSorbonka Переглядів: 6,475
Kategorie: pisnicky ke stahnuti

Audio City - mp3 písničky zdarma - Zdarma.org

Audio City - mp3 písničky zdarma - Zdarma.org

Pošlete nám tip TOP hry: StarCraft II: Wings of Liberty, The Sims 2, ArmA 2: Operace Arrowhead, Rise of Flight: The First Great Air War, R. U. S. E. , Enemy Territory: Quake Wars MP3: Gympl soundtrack, Vivaldi, Jaromír Nohavica MP3, Programy: AVG zdarma, avast! Free Antivirus, OpenOffice.org, online ICQ, Verdict Free anglicko český slovník, CCleaner, KMPlayer, Windows Media Player 11, Internet Explorer 9 Video: Tisíc a jedna noc, Kobra 11, Seriál Ulice, Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě 2, Česko Slovensko má talent 2011, iVysílání, Voyo cz, Expozitura Ostatní: 123Greetings - animovaná vánoční a novoroční přání, Přání k narozeninám, SMS zdarma do všech sítí, Seriály online, CCCP kompletní video kodeky Rubriky o úroveň výše
Kategorie: písničky zadarmo

Pythagorova věta

Pythagorova věta

Matematika – obsah > Pythagorova věta Pythagorova věta Pythagoras ze Samu, znění Pythagorovy věty, vysvětlení Pythagorovy věty, příklady. Pythagorejský trojúhelník (Pythagorejská čísla). Pythagorova věta zní: Součet obsahů čtverců nad odvěsnami pravoúhlého trojúhelníku je roven obsahu čtverce nad jeho přeponou. Je pojmenována po svém objeviteli, Pythagorovi ze Samu. Pythagoras byl řecký matematik a filosof, který žil v 6. století před naším letopočtem. Pokud jste ze znění Pythagorovy věty přesně nepochopili, oč kráčí, nelekejte se, vše je dále podrobně vysvětleno. Odvěsny jsou na obrázku strany a a b, které svírají pravý úhel. Strana c je přepona (je naproti pravému úhlu). Platí, že P 1 (obsah čtverce nad odvěsnou a ) + P 2 (obsah čtverce nad odvěsnou b) = P3 (obsah čtverce nad přeponou c ).
Kategorie: phytagorova věta

Domácí vaření piva: Vyrábíme pivo z koncentrátu II – výrobní proces — Pivní recenze

Domácí vaření piva: Vyrábíme pivo z koncentrátu II – výrobní proces — Pivní recenze

Obsah alkoholu Obsah alkoholu = (OG – FG) * 0,134 Obsah alkoholu = (startovní hustota mladiny OG – finální hustota mladiny FG) * 0,134 (exaktní konstanta). Startovní hustota je hustota před začátkem kvašení (tedy než přidáte kvasnice), finální neboli konečná hustota je hustota, při které kvašení skončilo a zkvasitelné cukry se přeměnily na alkohol. Hustota se udává buď v bezrozměrné jednotce hustoty (tedy čistá voda má 1,000 neboli 1000) nebo ve °Plato udávajících procentuální podíl cukrů v tekutině — tedy stupňovitosti. Pro přepočet z jedné jednotky na druhou lze využít matematických vztahů, jednodušší je však použití online kalkulátoru, kde zvolíte teplotu 20 °C a zadáte hodnotu pro přepočet. Ilustrativní příklad: OG změříme jako 1050. FG bývá obvykle 1005. Pokud čísla dosadíme do vzorce vyjde nám výsledný obsah alkohou 6,03 % I pro výpočet obsahu alkoholu lze využít online kalkulátor. Dále si musíme hlídat teplotu rozmíchávané mladiny (osobně se neřídím jen nalepovacím teploměrem, ale raději používám ponorný teploměr) tím, že doléváme teplou či studenou vodu tak, abychom docílili výsledné teploty kolem 20 °C. V tomto okamžiku přidáváme do mladiny rozkvašené kvasnice. Pozor, voda nesmí být teplejší — kvasnice by takový teplotní šok nepřežily a kvašení by nemuselo vůbec proběhnout!
Kategorie: pivní koncentrát

Papyrus, Trochu neklasický pinball | Hry na skóre | 365her - online hry zdarma

Papyrus, Trochu neklasický pinball | Hry na skóre | 365her - online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-) Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-) Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit.
Kategorie: pinball ke stažení zdarma

Kategorie: