mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8569
Čeká na schválení: 253
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » toner » pita recept

Nejnovější v kategorii toner:


Pythagorova věta — Matematika polopatě

Pythagorova věta — Matematika polopatě

Matematické fórum Pythagorova věta Článek je rozdělen do těchto kapitol: Trojúhelník Výška trojúhelníku Těžnice trojúhelníku Kružnice v trojúhelníku Pravoúhlý trojúhelník Jak narýsovat trojúhelník Obsah trojúhelníku Pythagorova věta Pythagorova věta je snad nejslavnější matematickou větou vůbec. O samotném Pythagorovi ze Samo si můžete počíst jinde. Teď se vrhneme na trojúhelníky. Definice Pythagorova věta zní nějak takto: „Obsah čtverce nad přeponou pravoúhlého trojúhelníka je roven součtu obsahů čtverců nad jeho odvěsnami“. Matematicky se tato věta obvykle zapisuje takhle kde a a b jsou délky odvěsen v trojúhelníku a c je délka přepony. Co tedy Pythagorova věta říká? Obsah čtverce nad přeponou znamená, že vezmeme čtverec, který má délku strany rovnou délce přepony a spočítáme jeho obsah. Obsah čtverce vypočítáme tak, že vynásobíme jednu délku strany s druhou délkou strany, tedy pokud má strana délku c, bude obsah S roven: S = c· c, což můžeme pomocí mocnin napsat jako S = c 2. Stejně bychom vypočítali obsahy nad odvěsnami, pouze místo přepon bychom brali délky odvěsen. Pythagorova věta pak tvrdí, že když si spočítáte obsah čtverce nad jednou odvěsnou, sečtete s obsahem čtverce nad druhou odvěsnou, tak tento součet se bude rovnat obsahu čtverce nad přeponou (pro jistotu — přepona je nejdelší strana pravoúhlého trojúhelníku).
Kategorie: phytagorova větaSeznam zdrojů na téma pita recept:


KHOYBIZ - libanonský plochý chléb Pita recept - Labužník.com
Recept na Arabská pita
Vepřový gyros v pitě - Top Recepty.cz
DomГЎcГ­ pita chlГ©b | Cuketka
Tyropita nebo pita se sýrem - Top Recepty.cz
Recepty: Řecká pita – originál přímo z Řecka - ZaRohem.cz
Pita chléb s omeletu a zeleninou, prima-recepty.cz
Recept na arabský či pita chleba - Diskuze Omlazení.cz
Bramborová pita - Top Recepty.cz
Pita s balkánským sýrem
Recept: Kuřecí suvlaki s tzatziki a pita chlebem
Plněný řecký pita chléb - Recepty.cz - On-line kuchařka
Pita, prima-recepty.cz
Pita chleby - Top Recepty.cz
Řecká pita - Vaření Dáma.cz
Pizza z pita chleba - ApetitOnline.cz
Recepty pita chleb
Dietní recepty
Arabská kuchyně: recept na limetkovo-koriandrový hummus, Uvařit + vychutnat - Citypilot.cz: Váš pražský informační portál!
pita pizza „Pipi“ | Albert

Pilates cviky video

Pilates cviky video

Související články: Obezita u dětí (08.12. 2011) Pozdrav slunci video (08.12. 2011) Rychlé cvičení pro ženy na 4 minuty (08.12. 2011) Jak se zbavit stresu ? Zkuste jógu (08.12. 2011) Správná technika výjezdů kopců na horském kole - další díl Birell cykloškoly (29.07. 2011) Jak jezdit na kole v terénu ? Naučte se správné šlapání, řazení a bržení (29.07. 2011) Plyometrické cvičení video (25.07. 2011) Vybíráme horské kolo - 26 vs 29 palců ?
Kategorie: pilates ke stažení

Vánoční písně ke stažení - Esperanto.cz

Vánoční písně ke stažení - Esperanto.cz

Vánoční písně ke stažení Náš web vám přináší malý dárek ve formě speciálně pro vás vytvořených zpěvníků vánočních písní v esperantu i několika hudebních nahrávek, vše k bezplatnému stažení. Soubory i odkazy se nacházejí ZDE. Doufáme, že mezi texty naleznete i překlady, které dosud neznáte a že je budete moci použít např. i při přípravě klubových vánočních programů. pd
Kategorie: pisne na stazeni

www.pivni.info - Similar Sites and Reviews | Xmarks

www.pivni.info - Similar Sites and Reviews | Xmarks

DomГЎcГ­ mikro pivovary - euroB. A.CH s. r. o. | DomГЎcГ­ Mikropivovary Pod obchodnГ­m nГЎzvem Mistr SlГЎdek VГЎm firma euroB. A.CH s. r. o. , jako oficiГЎlnГ­ zГЎstupce firmy MUNTONS PLC. , nabГ­dne ЕЎirokГЅ sortiment pivnГ­ch koncentrГЎtЕЇ v pД›ti tЕ™Г­dГЎch a vГ­ce neЕѕ 30 receptЕЇ britskГЅch i kontinentГЎlnГ­ch piv. www.
Kategorie: pivní koncentrát

OBRAZEM: V úterý byla otevřena Kociánka - Orlický deník

OBRAZEM: V úterý byla otevřena Kociánka - Orlický deník

| Sdílet 51× foto Diskutovat (7) 6.10. 2010 5:41 Flashový přehrávač se spouští. Pokud se vám nespustil, aktualizujte si ho zde. Kociánka neboli park, fenomenální fenomén, klidová zóna, ale i „Ríšovy sady“ a podle posledních informací z oficiálního webu města veřejné prostranství. Všechny tyto názvy označují prostor, jenž byl v úterý slavnostně otevřen a předán veřejnosti. Lidé, nalákaní zvědavostí i bohatým celodenním kulturním programem, si v úterý přišli prohlédnout realizaci projektu z ateliéru lanškrounského architekta Přemysla Kokeše. Rozprostírá se na ploše 2,3 hektaru mezi Hernychovou vilou, bývalým okresním úřadem, zdravotnickou a uměleckou školou, gymnáziem a kulturním domem. Realizace přišla na 62 miliony korun. Město na ni získalo dotaci z evropských fondů ve výši 37 milionů korun. Na zbývající sumu si muselo vzít úvěr.
Kategorie: piss videa zdarma

Recenze: Pinnacle Studio 12 | PC World.cz

Recenze: Pinnacle Studio 12 | PC World.cz

Pokud jste se vrátili z dovolené a doma vám nyní leží hromada natočených záběrů z vaší nové digitální kamery, určitě marně přemýšlíte o tom, jak vyrobit co nejpohodlněji smysluplný sestřih. V dnešní době lze sáhnout hned po celé řadě aplikací, které vám s tímto úkolem pomohou. Jednou z nich je i nová verze domácí střižny s označením Pinnacle Studio 12. Jak záhy uvidíte, Studio 12 patří ve své třídě ke špičce a nabízí skutečně vyspělé služby. Mimochodem, některé funkce, které střižna zvládá, jsou přímo převzaty z profesionálních střihacích aplikací. Studio 12 se na trh dodává ve třech variantách. První z nich nese označení Studio 12 a je vybavena nejmenším množstvím funkcí. Hlavním omezením je nemožnost střihu v HD (High Definition – vysoké rozlišení obrazu). Podporován tedy není ani formát AVCHD, HDV. Uživatel je omezen na sestřih ve standardním rozlišení (SD) – tedy v normě PAL.
Kategorie: pinnacle studio 12 ultimate

Kategorie: