mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7785
Čeká na schválení: 176
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » timex » pět tibeťanů

Nejnovější v kategorii timex:


PERFECT SERVIS CZ s.r.o. - graf :: Obchodní a živnostenský rejstřík :: Vazby a vztahy mezi firmami a osobami

PERFECT SERVIS CZ s.r.o. - graf :: Obchodní a živnostenský rejstřík :: Vazby a vztahy mezi firmami a osobami

PERFECT SERVIS CZ s. r. o. Společnost s ručením omezeným IČO: 60468220 Zobrazit detailní informace
Kategorie: perfect servisSeznam zdrojů na téma pět tibeťanů:


5 Tibeťanů | Feng-šuej a Reiki
PД›t TibeЕҐanЕЇ aneb tajemstvГ­ vД›ДЌnГ©ho mlГЎdГ­... - FitnessTV - Pro zdravГЅ ЕѕivotnГ­ styl
Pět Tibeťanů - Kelder Peter - Knihy.ABZ.cz
Pět tibeťanů - cviky video
Pět tibeťanů - Wikipedie
Pět Tibeťanů - Gnosis9.net
Pět Tibeťanů - cvičení | Confession of Crystallin.Andělé,vzestup Země..
Pět Tibeťanů - Kniha - Knihy - PRAGMA.cz
29A. Pět Tibeťanů - optimální způsob péče o čakry :: novaduchovnicesta.cz
Kings-exclusive - Pět Tibeťanů
Pět Tibeťanů - Peter Kelder | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Pět Tibeťanů - zvýšení fyzických i duševních schopností | ŽIVOTNÍ ENERGIE
Cvičení Pět Tibeťanů - portál alternativní medicíny
Cviky
Pět Tibeťanů
Sestava Pět Tibeťanů | Ženy.cz
5 tibeťanů na www.MagazínŽENY.cz » OKULTweb.cz – esoterický portál
Kurz Pět Tibeťanů (10 lekcí po 60-ti minutách) « KuponBanka
Věra Kučerová - Pět tibeťanů - výukový kurz | MAITREA
LIFE BIBLES - ŽIVOTNÍ BIBLE: PĚT TIBEŤANŮ - ŠEST TIBEŤANŮ - THE FIVE TIBETANS - KAYAKALPA

Pevnost Boyard v Horšovském Týně — Vaše zprávy — ČT24 — Česká televize

Pevnost Boyard v Horšovském Týně — Vaše zprávy — ČT24 — Česká televize

Domů > Vaše zprávy Pevnost Boyard v Horšovském Týně Velikost textu: Tweet 19. 12. 2011 09:58, autor: ZŠ Poběžovice Zámek a hrad v Horšovském Týně byl 7. listopadu centrem soutěže Pevnost Týn, kam byl vybrán i žákovský tým z Poběžovic. Soupeřili s žáky z Domažlic, Horšovského Týna, Staňkova a Stodu. Dobrodružná hra ve stylu francouzské soutěže Pevnost Boyard proběhla v rámci mezinárodního nesoutěžního festivalu pro děti a mládež, který se konal v Horšovském Týně letos již počtvrté. Poběžovickou školu zastupovali čtyři žáci z 5. a 6. třídy. Soutěžilo se například ve srážení kuželek, ve skládání obrazu známé osobnosti nebo při hře s balancovníkem. Zvítězilo družstvo ze Stodu. Diváci pak mohli průběh soutěže sledovat na velkoplošné obrazovce. Soutěžní družstvo z Poběžovic Reportáž Nikoly Jalůvkové
Kategorie: pevnost boyard online

Seznam Peněženka půjde nabít až na jeden milion korun - Lupa.cz

Seznam Peněženka půjde nabít až na jeden milion korun - Lupa.cz

Lupa.cz » Seznam Peněženka půjde nabít až na jeden milion korun Seznam Peněženka půjde nabít až na jeden milion korun 19. 2. 2009 14:41 Jiří Macich ml. Klienty reklamního PPC systému Sklik by pravděpodobně mohly zajímat upravené smluvní podmínky platební služby Seznam Peněženka, který vstupují v platnost od 1. března tohoto roku. Přes Seznam Peněženku je možné platit za prokliky reklam v systému Sklik. Na údajně četné žádosti lze nyní virtuální účet dobít až na celkovou hodnotu jednoho milionu korun. Doposud je stropem 200 000 korun. V rozhraní služby si nové smluvní podmínky mohou uživatele prostudovat již s předstihem (po přihlášení), v březnu pak budou vyzváni k jejich odsouhlasení.
Kategorie: peněženka seznam

Půjčky na směnku ihned | Půjčky bez potvrzení o příjmu online

Půjčky na směnku ihned | Půjčky bez potvrzení o příjmu online

Půjčky na směnku ihned Dostali jste se do finančních potíží a banka vám odmítla poskytnout půjčku? Nezoufejte, máme pro vás řešení, které se nazývá půjčka na směnku ihned. Půjčky na směnku ihned jsou zařazeny do půjček jež poskytují ve většině případů soukromé osoby, popřípadě firmy které se zabývají činností jako je poskytování půjček. Půjčka na směnku ihned je dostupná pro kohokoliv, výše půjčky se pohybuje ve vyšších částkách než např. u půjček bez registru. Půjčku na směnku ihned si můžete vyřídit na internetu, a to vyplněním online žádosti. Po schválení půjčky vás nekontaktuje zástupce investora se kterým sepíšete smlouvu a na jejíž základě vám budou vyplaceny peníze. Půjčka na směnku je ovšem dosti nevýhodnou a rizikovou půjčkou, protože ve většině případů musíte splatit téměř dvojnásobek půjčené částky. Dále na směnce je datum do kterého musí být půjčka splacena, v případě že se toto žadateli nepodaří, hrozí mu že se ocitne v začarovaném kruhu, protože jednu půjčku splácí financemi z půjčky druhé. K výhodám půjčky na směnku ihned patří zcela jistě to, že peníze můžete využít na cokoli, nejste totiž povinni dokazovat na co peníze použijete.
Kategorie: peníze na směnku ihned

Dům sociálních služeb

Dům sociálních služeb

Poslání: Jsme domov pro seniory, zajišťujeme ubytování, stravu, nepřetržitou ošetřovatelskou péči v objektu se zahradou, v klidné části sídliště Černý Most. Umožňujeme seniorům v důchodovém věku, kteří mají sníženou soběstačnost a rodina nebo blízcí již nezvládají péči, prožít důstojný život. Pomocí kvalifikovaného personálu se snažíme o udržení, nebo zlepšení soběstačnosti klientů. Umožňujeme kontakt klientů s přirozeným prostředím. Naší snahou je umožnit prožití důstojného a aktivního stáří. Chceme, aby zde klienti našli svůj druhý domov a žili srovnatelným způsobem, jako jejich vrstevníci mimo zařízení. Cíle domova: Cílem Domova je podpořit soběstačnost klienta, chránit jeho soukromí, respektovat jeho potřeby, podporovat kontakt s přirozeným prostředím a jeho spokojenost s nabízenými službami.
Kategorie: penzion pro seniory praha

CK-SATELIT | Penzion Pomněnka | Luhačovice

CK-SATELIT | Penzion Pomněnka | Luhačovice

Penzion Pomněnka Jižní Morava, Luhačovice Ukázat na mapě: mapy.cz, google.cz, amapy.cz GPS: 49°5'59.797"N, 17°45'24.76"E Nově zrekonstruovaný penzion leží v klidné části ve středu lázeňského města. Je vhodný pro lázeňský nebo rekreační pobyt. Ubytování: celková kapacita je deset 2 lůžkových pokojů a dva apartmány,včetně soc. zařízení. Pokoje jsou vybaveny televizorem, telefonem a lednicí. Stravování: penzion využívá své vlastní kuchyně v malé restauraci s barem. K dispozici je letní posezení a vinný sklep. Další informace: K parkování je možno využít přilehlého parkoviště. Poplatek OÚ se platí na místě. Mimo hlavní sezonu zvýhodněné pobyty pro SENIORY(nad 60 let). Podrobný ceník v CK.
Kategorie: penzion pomenka luhacovice

Kategorie: