mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4903
Čeká na schválení: 207
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » rolex » pc studio

Nejnovější v kategorii rolex:


Edukační programy – psychosociální péče pro diabetiky i odborníky | Novinky a aktuality | Abbott Česká republika

Edukační programy – psychosociální péče pro diabetiky i odborníky | Novinky a aktuality | Abbott Česká republika

Abbott Diabetes Care Abbott – A Promise for Life Novinky a aktuality Edukační programy – psychosociální péče pro diabetiky i odborníky Abbott Diabetes Care směřuje své edukační aktivity nejen k diabetikům, ale také úzce spolupracuje a vytváří programy s odborným zdravotnickým personálem pečujícím o diabetiky. Cílem edukačních cyklů, které organizujeme od roku 2008 především pro zdravotní sestry a lékaře, je jednoznačně přispívat dobré edukaci pacientů a podpořit odborníky v poskytování kvalitní specializované lékařské péče, edukací a konzultací pacientům s diabetem. V loňském roce jsme s předními odborníky diabetologie a psychologie uspořádali dva Edukační semináře pro zdravotní sestry s účastí psychologů, které byly svým obsahem zaměřeny především na psychologickou pomoc diabetikům, ale i zdravotnickému personálu. Pro velký ohlas a zájem jsme se rozhodli v těchto aktivitách pokračovat a význam  psychosociální péče pro diabetiky podporovat ve spolupráci s dalšími partnery. Diabetes mellitus je chronické onemocnění, které vyžaduje těsnou spolupráci zdravotního týmu a pacienta. Diagnóza diabetu velmi často významně zasáhne do života pacienta, často tak ovlivní jeho psychiku, může mít sociální dopad, může ovlivnit rodinné i pracovní vztahy. Onemocnění klade na pacienty velké nároky stran dodržování diabetického režimu, inzulinoterapie, jídelního režimu a vyrovnávání se s vznikem akutních, ale i pozdních komplikací. Psycholog tak může pomoci diabetikům i jejich rodinám porozumět onemocnění, zbavit je obavy z nemoci a dodat sebedůvěru ve své vlastní schopnosti vést normální život. V neposlední řadě si také uvědomujeme, jak obrovská zátěž je přitom kladena na samotné lékaře a sestřičky, a proto některé aktivity zaměřujeme i tímto směrem. Z potřeby lékařů (diabetologů) mít možnost poskytnout českým diabetikům psychologickou péči, vznikly pod záštitou České diabetologické společnosti tzv.
Kategorie: pečeme pro diabetikySeznam zdrojů na téma pc studio:


Zobrazit téma - Samsung Kies vs. New PC Studio - Otevřená komunita pro otevřenou platformu • AndroidForum.cz • mobilní telefony
PC STUDIO, programy pro ředitele škol - objednávka
Samsung PC Studio - SAMSUNG S5230
"PC STUDIO - Ing. MICHAL PAVLÁSEK", "Uherské Hradiště", Počítače, internet - Zlaté Stránky
Hudební fórum • Kytara a PC : Studio a recording | Kytary.cz – hlavní partner
Diskuse - Samsung PC Studio - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Samsung PC Studio 3.2 - Download
PCTuning • Zobrazit téma - samsung new pc studio
Samsung PC Studio - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Samsung PC Studio download - eDownload.cz
New PC STUDIO - Prosím pomozte mi! - MaXiForum.cz
Ing. Michal Pavlásek PC STUDIO, Uherské Hradiště
• Ing. Michal Pavlasek - Pc Studio • Uherske, hradiste • Fotografické studio
www.telefonlarhrv.info: samsung pc studio
S5230 - pomalý přenos v SAMSUNG PC studio*
Hudební fórum • PC studio - free editační program : Studio a recording | Kytary.cz – hlavní partner
PC Studio
PC studio - Vše o mobilech Samsung
PC Studio | Firmyvpraze.cz
Ing. Michal Pavlásek - PC STUDIO

Pečeme vánoční cukroví na zámku Loučeň | Víkend pro rodiče s dětmi | Zájezdy | Fajnvíkend.cz

Pečeme vánoční cukroví na zámku Loučeň | Víkend pro rodiče s dětmi | Zájezdy | Fajnvíkend.cz

Pečeme vánoční cukroví na zámku Loučeň Dámská jízda na závěr roku. Odměňte sebe a své kamarádky a napečte přitom vánoční cukroví. Odpočinete si a Vaše rodina bude nadšená z cukroví od maminky. Cena: 2.200 Kč/osobu. Cena je uvedena pro 1 osobu v dvoulůžkovém pokoji za celý pobyt. Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji 400 Kč/os/pobyt. Dětská cena pro děti od 3 – 12 na vlastním lůžku v pokoji Family Suite 1.000 Kč. Dítě mladší 3 let bez nároku na vlastní lůžko – poplatek 500 Kč/pobyt. Cena od: 2.200,- Lokalita: Středočeský kraj Doprava: vlastní Druh ubytování: hotel Objednat
Kategorie: pečeme vánoční cukroví

PC myši | 001shop.cz prodejna v centru prahy

PC myši | 001shop.cz prodejna v centru prahy

Objednávky tel. /fax: 296 230 202 Dárky » PC myši Kategorie
Kategorie: pc myš

tuat KATALOG

tuat KATALOG

Počítače, internet, telefony » Hry (112 ) Akční online hry Zábavný web věnující se akčním online hrám. Máte-li rádi různé střílečky, bojové skákačky a válečné strategie, pak je to web pro vás. Zahrajte si akční online hry v prohlížeči bez nutnosti instalace. http://www.akcni-hry.com/ Assassins Creed Webová stránka, věnovaná fenomenální hře Assassins Creed. Najdete zde informace o příhěhu Assassins Creed, hardwarové nároky, která hra má, podrobné a vtipné recenze a v neposlední řadě také videa ze http://www.assassinscreed.cz Assassins creed a Assassins Creed 2 Česky web o hře Assassin's Creed a Assassins Creed 2 naleznete zde download, požadavky. http://www.assassins-creed2.info automaty-zdarma-online.cz Průvodce prvními kroky s online automaty. Naučíme Vás jak hrát online automaty. U nás najdete návody, tipy, rady jak hrát online automaty a recenze největších heren s online automaty. http://www.automaty-zdarma-online.cz Bad Company 2 Web věnovaný akční hře Bad Company 2 z populární série BattleField. V ní si krom tradičního multiplayeru užijete i vynikající singleplayer kampaně.
Kategorie: pc hry pro nejmenší ke stažení

Canyon CN-WCAM21 - zkušenosti, problémy, recenze

Canyon CN-WCAM21 - zkušenosti, problémy, recenze

LAN-SHOP, Počítače od A do Z Zkušenosti, problémy, recenze - Web kamera Canyon CN-WCAM21, USB 1.1 LAN-SHOP > Diskuse > Kamery pro PC > Canyon > Canyon CN-WCAM21 LAN-SHOP > Kamery pro PC > Canyon > Canyon CN-WCAM21 LAN-SHOP > Canyon > Kamery pro PC > Canyon CN-WCAM21 webová kamera CANYON CN-WCAM21PC-CAMERA Vážený pane Trnko,obracím se na Vás s tímto problémem. Před půl rokem jsem koupil webovou kameru Canyon CN-WCAM 21 PC i s CD diskem (software),který ovšem nemohu nainstalovat na systém WindowsXP Home Edition,protože se mi na monitoru objeví verze,že tento software není kompatibilní se systémem WindowsXP. Kamera tudíž nepracuje jak by měla. Mám si podle tohoto údaje vyžádat ověřený software. Žádám Vás proto tímto o laskavou pomoc. Se srdečným pozdravem Oldřich Jersák Dr. Milady Horákové 146/99,46006 Liberec 6. Zaslal: Oldřich Jersák - 24.08. 2006 01:23:28 | odpovědět | nahoru camera Dobry den, prosim o radu: kupil som tuto vebcam, no nejde mi nainstalovat z cd... Viete mi poradit, co s tym?
Kategorie: pc camera

Recepty Jídla, Teplá jídla (hlavní chod), hovězí maso, pečené (v troubě)

Recepty Jídla, Teplá jídla (hlavní chod), hovězí maso, pečené (v troubě)

Úvod > Jídla > Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Recepty jídel: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Anglická svíčková V troubě v celku upečená svíčková, nakrájená na šťavnaté plátky, servírovaná podlitá přírodní šťávou s máslem. Anglická svíčková Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Anglický rostbíf Recept na pečený hovězí nízký roštěnec. Plátky upečeného rostbífu skvěle chutnají jako teplý pokrm i za studena. Anglický rostbíf Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Cikánská hovězí pečeně Hovězí zadní pečené v troubě, podlité šťávou z výpeku nastavenou orestovanou zeleninou. Cikánská hovězí pečeně Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Frankfurtská hovězí pečeně Hovězí pečeně připravená na paprikovém základě. Frankfurtská hovězí pečeně Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Hovězí pečeně na paprice Hovězí zadní upečené v troubě na paprikovém základě. Hovězí pečeně na paprice Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Hovězí pečeně po zahradnicku Upečené hovězí zadní, servírované se zeleninou a houbami. Hovězí pečeně po zahradnicku Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Hovězí pečené podle módy Na másle orestované plátky masa, pečené v troubě se zeleninou a bylinkami. Hovězí pečené podle módy Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Hovězí pečeně zbojnická Plát hovězího masa potřený česnekem, pokladený slaninou, zatočený do rolády a zaklopený upečený v troubě doměkka. Hovězí pečeně zbojnická Kategorie: Teplá jídla (hlavní chod) > hovězí maso > pečené (v troubě) Hovězí pečínka Prošpikované hovězí zadní, upečené v troubě dozlatova.
Kategorie: pečené hovězí

Kategorie: