mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4957
Čeká na schválení: 61
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » rolex » pc hry on line

Nejnovější v kategorii rolex:


Jeskynní výprava hra zdarma stahnout|cz pc game download free

Jeskynní výprava hra zdarma stahnout|cz pc game download free

Jeskynní výprava hra Match-3 hry Blízko jedné malé horské vesničky leží hrad, který se pojí s prastarou legendou. Zlí duchové a temná mračna tady na horských stezkách napadají zbloudilé návštěvníky. A takový osud postihl i rodinu naší hrdinky. Nyní jsou tito chudáci ztraceni někde v hlubinách jeskyní a může je zachránit jen Vaše statečnost a důvtip. V minihrách trojkombinací získejte užitečné pomůcky a pak je využijte v pátrání. Střádejte peníze a pak si za ně nakupte potřebné nářadí a horolezecké vybavení. Projděte s Isabellou a Michaelem všechny tajná zákoutí hradu, setkejte se s jeho obyvateli a odhalte tajemství Ducha Krále! keywords:Jeskynní výprava hra zdarma stahnout,cz,pc,download,free,game,free OS: Windows XP/Vista CPU: 1.0 GHz RAM: 512 MB DirectX: 8.0 Hard Drive: 95 MB Stáhni a hraj Jeskynní výprava hra ke stažení zdarma Enjoy Reading This Article? Why Not SHARE IT? Leave a Reply Click here to cancel reply.
Kategorie: pc hry freeSeznam zdrojů na téma pc hry on line:


PC Hry - Shopy.cz - akční ceny herní příslušenství, sluchátka, Xbox, Playstation2, Gamesy, PC Games, pc hry online, online hry, hry zdarma
Superhry, hry online, mini hry zdarma • Super-hry.com
Online hry zdarma a minihry
PC Hry | Filmy online
Ber nebo neber online • Super-hry.com
Auta hry - Online auta hry zdarma
HTC koupilo službu Online, chce PC hry ve svých mobilech | tech.ihned.cz - Mobily
Online hry zdarma
HRY na PC - Hry Pc .cz| Hry na PC prodej | Vše pro PC hry : Demo a recenze na hry zdarma
Online super hry | SURTEP.cz - PC hry, Playstation 3, xbox 360, PlayStation 2, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS
GamePark : Online hry zdarma
Destroy Your PC - online hry zdarma
PC hry, hry na stolní počítač, pc hry online, prodej | TipNet.cz
PC hry - Dětské hry
Počítačové hry
Hry koně, hry s koňmi, koňské hry online
pc hry - scrabble online
Nejlepší hry zdarma. Můžeš si kdykoliv stáhnout skvělou hru.
Online hry zdarma | Zahraj.sk
Plné hry na PC zdarma - Download her - Hry ke stažení online

Jak stáhnout Samsung PC Studio 3 | Stahuj cz filmy a MP3 zdarma

Jak stáhnout Samsung PC Studio 3 | Stahuj cz filmy a MP3 zdarma

dj92191 Jak na to a styl Jak, ke stažení, na, PC, samsung, studio Jak se ti líbí video? Napiš komentář pro ostatní...
Kategorie: pc studio 3

Nejstahovanější softwarové novinky - říjen 2010 - Magazín Stahuj.cz

Nejstahovanější softwarové novinky - říjen 2010 - Magazín Stahuj.cz

Speciál další Software Návody Apple Android / Magazín Nejstahovanější softwarové novinky - říjen 2010 03. 11. 2010 | Roman Polášek Až nebývale mnoho kvalitních programů přinesl měsíc říjen. Těšit se můžete na program pro změnu vzhledu systému, program na optimalizaci počítače pro hry nebo třeba na nástroj, který umí vylepšit kvalitu videí. Během měsíce října bylo přidáno na Stahuj.cz až výjimečně mnoho kvalitních aplikací. Z toho jistě bude mít radost široké spektrum uživatelů. Řada programů si získala oblibu hlavně díky našim recenzím, ostatní pak svojí kvalitou či lákavými funkcemi. Netradičně jsou v žebříčku zastoupeny hned dvě demoverze. Ostatní programy jsou čistě freewarové. A které programy tedy získaly největší přízeň návštěvníků Stahuj.cz? Byly to aplikace pro změnu a přizpůsobení systému, pro jeho optimalizaci i pro krásu ve formě spořičů obrazovky.
Kategorie: patnáctky free foto

Recepty pro pomalý hrnec » Recept: Pečená kuřecí stehna | Recepty online na Recepty.eu

Recepty pro pomalý hrnec » Recept: Pečená kuřecí stehna | Recepty online na Recepty.eu

Skočit na navigaci Recept: Pečená kuřecí stehna Recepty online » Recepty pro pomalý hrnec Postup přípravy Kuřecí stehna omyjeme, osošíme, důkladně osolíme a vložíme na dno keramické nádoby. Pokapeme je olejem, zaprášíme mletou paprikou a grilovacím kořením, lehce opepříme a přidáme ještě drcený kmín. Pak stehna podlijeme vývarem tak, aby nebyla úplně ponořená. vaříme na II. stupni asi 4 hodiny. Hodinu před koncem vaření odebereme bokem trochu šťávy, aby se nám kůrčička opekla do křupava. Podáváme s dušenou kari rýží a kyselými okurkami. 4 hodiny Suroviny
Kategorie: pečená kuřecí stehna

Pásová pila na dřevo HBS 533 S, 4000 W, 400V | narex-makita.cz

Pásová pila na dřevo HBS 533 S, 4000 W, 400V | narex-makita.cz

Pásové pily na dřevo www. narex-makita.cz Úvod » Dřevoobráběcí stroje » Pásové pily na dřevo » Holzkraft HBS 533 S
Kategorie: pásová pila na dřevo

Rising PC Doctor | ANTIVIROVÉ CENTRUM

Rising PC Doctor | ANTIVIROVÉ CENTRUM

Rising PC Doctor Rising PC Doctor je poměrně zajímavý produkt, který bych stručně popsal jako hybrida mezi manažery procesů a služeb a antispyware programu. Kromě možnosti sledovat a ovlivňovat běžící procesy a služby dává také možnost ochrany počítače před různými breberkami přicházejícími z internetu nebo z výměnných médií (USB flashdisky). Program je z hlediska ovládání rozdělen na několik sekcí. K dispozici jsou tzv. " běžné funkce", jako jsou skeny hledající spyware a trojské koně, chybějící Microsoftí bezpečnostní záplaty a další zranitelnosti Windows nebo online diagnostika zjišťující přítomnost malware v počítači. Další částí je automatická lokální ochrana (např. před trojskými koni a útoky z přenosných médií) a ochrana před útoky a internetu. Poslední částí jsou "nástroje pro experty" obsahující celkem povedený manažer běžících procesů, služeb a aplikací, správu automaticky startovaných procesů, služeb a ovladačů nebo nástroje pro opravu systému a internetového připojení. A pokud si s něčím nebudete umět poradit, můžete si "konfiguraci počítače" uložit do souboru a ten poslat emailem k analýze, třeba na adresu podpora@amenit.cz. A nakonec ještě odkaz, ze kterého si můžete Rising PC Doctor stáhnout.
Kategorie: pc doctor

Kategorie: