mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14544
Čeká na schválení: 13
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » printers » paint net čeština

Nejnovější v kategorii printers:


Kamera panasonic NV-GS17 | i-Bazar.cz

Kamera panasonic NV-GS17 | i-Bazar.cz

Prodám mini dv videokameru panasonic nv-gs17 stav dobrý, spodek ošoupaný od stativu. již po záruce. v současné době nefunkční velký barevný display (nutná oprava za pár stovek). jinak v pěkném stavu. k tomu je nabíječka + kabel na přímé napojení kamery na zrdroj + uplně nová mini dv videokazeta. super videokamera s dobrými parametry a přiblížením.
Kategorie: panasonic nv gs17eSeznam zdrojů na téma paint net čeština:


Paint.NET - diskuze - eDownload.cz
Paint.NET - iDNES.cz
Paint.NET | Chci Zdarma
SEZOB.CZ ... Paint.NET
FotoMIX 8.3.6 – čeština? Paint.NET v3.5.8 – čeština? | ČTUSI.INFO
Uložto - Paint.NET.3.5.8.Install.zip
Úprava fotek - programy na úpravu fotografií ke stažení zdarma
Paint.NET 3.5.10 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Paint.NET - bitmapová grafika zdarma - Magazín Stahuj.cz
Nejlepší programy na úpravu fotek zdarma — SWMag.cz
Grafický editor Paint.NET dostane češtinu | ExtraWindows
Paint.Net - čeština
Re: čeština?? (Diskuse k programu Paint.NET 3.5.10) - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Komentáře | Paint.NET 3.5.8 - dobré programy.cz
Sosej Paint.NET 3.5.10 - Sosej.cz
Paint.NET screeny - eDownload.cz
Mini-recenze - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Novinky - Paint.net pro lamy
Novinky - Paint.net pro lamy
Czech translation - Paint.NET Forum

Palivové dřevo: Jak ho vybrat? + Přehled cen | Nazeleno.cz

Palivové dřevo: Jak ho vybrat? + Přehled cen | Nazeleno.cz

Zdroj: TZB-info Vlhkost dřeva rozhoduje nejen o výhřevnosti Vlhkost dřeva kromě výhřevnosti ovlivňuje i  tvrdost a objemovou hmotnost. Platí, že vlhčí dřevo má nižší výhřevnost i tvrdost, naopak jeho objemová hmotnost je větší (více o vlastnostech dřeva najdete např. na TZB-info ). Čerstvě vytěžené dřevo má přibližně 50% vlhkost, velmi nízkou výhřevnost (asi 8 MJ/kg) a vysokou objemovou hmotnost (nad 500 kg/m³). Po dvou letech klesá vlhkost dřeva k doporučované hranici 20 % a dostatečné výhřevnosti (viz výše). To znamená, že letos zakoupené „čerstvé“ dřevo nejlépe poslouží za 2 roky. Pokud dřevo nevysychá přirozenou cestou (na vzduchu) minimálně dva roky, mohou při spalování nastat potíže. Nejen že vlhké dřevo hůře hoří, dochází také ke zvýšené tvorbě sazí a dehtu, tedy ke znečištění spalovacího prostoru a kouřovodu. Přestože uměle lze dřevo prosušit i pod hranici 20 %, pro potřeby vytápění není takový proces potřebný. Nižší vlhkost mají jen ekopaliva na bázi dřeva (dřevěné pelety a brikety ), kde se vlhkost pohybuje kolem 10 %. Vlhké dřevo má nižší výhřevnost.
Kategorie: palivové dřevo ceník plzeň

Rozšírené vyhľadávanie - Živé.sk

Rozšírené vyhľadávanie - Živé.sk

Na disketu si připravit ovladače od řadiče SATA :-). Disk je praděpodobně SATA a řadič jede v nativním režimu. Windows XP nemají na inst. CD ovladače pro SATA řadiče a proto při instalaci umožňují pomocí kl. F6 přidat správné ovladače. Nebo (pokud to jde) nastavit v biosu "kompatibilní režim SATA" -...
Kategorie: ovladače windows xp pro amilo 2529

USB kluc a Windows 98 - Živé.sk

USB kluc a Windows 98 - Živé.sk

od baltimora 11. 1. 2010 21:37 Aha takze s USB 1.1 nie je problem to je fajn inac mam Windows 98 SE (druhe vydanie) a mam nainstalovany ovladac pre USB mass storage konkretne: Maximus Decim Native USB ver. 2.2 (cs) [ovladače rozšiřujícího české Windows 98 Druhé vydání o plnou USB detekci (flashdisky, čtečky paměťových karet, USB disky a jednotky a pod.) . Ovládání je shodné s Windows XP] mam starsiu verziu ovladaca presne z tej stranky http://www.winpack.org co si mi napisal ten usb driver ale funguje zatial s tymi usb klucmi co mam a nemusel som pre nich instalovat ovladace no dufam ze tak to bude aj s tymi novymi co si planujem kupit.
Kategorie: ovladace win 98

Pangas nebo Pangasius, rybí druh šířící se našimi kuchyněmi - Vybrané články

Pangas nebo Pangasius, rybí druh šířící se našimi kuchyněmi - Vybrané články

Navigace: Časopis Výživa a potraviny » Archiv » Vybrané články » Pangas nebo Pangasius, rybí druh šířící se našimi kuchyněmi Pangas nebo Pangasius, rybí druh šířící se našimi kuchyněmi 1.6. 2011 14:40 / rubrika: Vybrané články (Časopis VaP) / doporučit, tisk 2011/3 Doc. Dr. Ing. Jan Mareš, Ing. Jan Grmela, Ing. Tomáš Brabec Oddělení rybářství a hydrobiologie, Mendelova univerzita v Brně www. rybarstvi.eu V posledních několika letech se celou Evropou i svě­tem šíří rybí maso ryby pocházející z asijské oblasti s označením pangasius, pangas nebo z angličtiny stri­ped catfish či vietnamský sumeček. Jedná se o sladko­vodní sumcovitou (siluriformes) rybu v převážné většině o druh s vědeckým označením Pangasiodon hypophthal­mus (Suvavag, 1878), dříve Pangasius hypophthalmus, v odborné češtině pojmenovanou pangasius dolnooký. Mezi tuto skupinu (čeleď Pangasiidae) patří více druhů ryb, nejčastěji chovanou a dodávanou je právě uvedený rybí druh. Větší uplatnění celé skupiny bylo v minulosti u akvaristů. Fotografie uvedeného druhu včetně vhledu jeho filet můžete získat s pomocí jakéhokoli internetové­ho vyhledávače v obrovském množství i s jeho kuchyň­skou úpravou.
Kategorie: pangasius dolnooký

Pán prstenů bitva (Lord of rings battle) - Bojové online hry

Pán prstenů bitva (Lord of rings battle) - Bojové online hry

Oblíbená online hra Lord of rings battle (v překladu Pán prstenů bitva ). Nyní si můžete tuto online hru zahrát zdarma. Hra je zařazena do kategorie Bojové. Podíváte-li se níže na stránku, naleznete ovládání této hry a také podobné online hry zdarma. Pokud vám nejde hra spustit, objeví se bílý čtverec namísto hry anebo prohlížeč hlásí, že je třeba doinstalovat zásuvný modul flash player, můžete si jej stáhnout zde. Online hry mají obvykle ovládání šipkami, případně myší. Při individuálním ovládání najdete instrukce přímo ve hře.
Kategorie: pán prstenů hra zdarma

Kategorie: