mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10154
Čeká na schválení: 172
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » printers » panasonic kino karlovy vary

Nejnovější v kategorii printers:


CM2320fxi (CC435A#BCM) - Tiskárna, skener, kopírka, fax HP Color LaserJet, A4, LAN, USB 2.0, duplex | LAN-SHOP.cz

CM2320fxi (CC435A#BCM) - Tiskárna, skener, kopírka, fax HP Color LaserJet, A4, LAN, USB 2.0, duplex | LAN-SHOP.cz

Specifikace Stručná charakteristika Rychlost tisku (černobílý, kvalita konceptu, A4): Až 20 str. /min Kvalita tisku (barevný, nejvyšší kvalita): Až 600 x 600 dpi Kapacita automatického podavače dokumentů: Standardní, 50 listů Kompatibilita s paměťovými kartami: CompactFlash Type I a II, Memory Stick®, Secure Digital, MultiMediaCard, xD-Picture Card Možnosti oboustranného tisku: Automatický (standardní) Maximální vstupní kapacita (listy): Až 550 Provozní zátěž (měsíční, A4): Až 40 000 stran Tiskový systém Tisková technologie: Laser Rychlost tisku (černobílý, kvalita konceptu, A4): Až 20 str. /min Rychlost tisku (černobílý, běžná kvalita, A4): Až 20 str. /min Rychlost tisku (barevně, kvalita – normální, A4): Až 20 str. /min Rychlost tisku (černobílý, nejlepší kvalita, A4): Až 20 str. /min Kvalita tisku (černobílý, nejvyšší kvalita): Až 600 x 600 dpi Kvalita tisku (barevný, nejvyšší kvalita): Až 600 x 600 dpi Standardní jazyky tiskárny: HP PCL 6, emulace HP Postscript Level 3, emulace HP PCL 5c Řezy písma: 80 interních písem TrueType s proměnlivou velikostí v jazyce PCL 6, 80 interních písem TrueType s proměnlivou velikostí v jazyce PostScript Anotace k rychlosti tisku: Přesná rychlost se bude lišit v závislosti na konfiguraci systému, použitém softwaru a složitosti dokumentu. Funkce faxu Modem: Faxmodem V. 34 (až 33 kb/s) a 2 porty RJ-11 Rychlost faxu: 33,6 kb/s (3 sekundy na stránku) Počet stran A4 uchovávaných v paměti: Až 250 Barevné faxování: Ne Automatická opakovaná volba: Ano Odesílání odložených faxů: Ano Max. počet míst pro vysílání: 119 Rozlišení (čb. fotografie ve stupních šedé): 300 x 300 dpi (bez polotónů) Skenovací systém Typ skeneru: Plochý; automatický podavač dokumentů Rozlišení optického skenování: Až 1 200 dpi Vylepšené rozlišení skenování: Až 19 200 dpi Bitová hloubka: 42bitový Úrovně odstínů šedé: 256 Twain verze: Verze 1.9 Rychlost kopírování (čb.
Kategorie: ovládače tiskárny hpSeznam zdrojů na téma panasonic kino karlovy vary:


Kino Panasonic - Karlovy Vary-Drahovice - Kina
Filmový klub Karlovy Vary
Kina v Karlových Varech | Průvodce Karlovy Vary
Kino Panasonic - program listopad - Karlovy Vary
Kino Panasonic - Karlovy Vary-Drahovice - Vítězná 627/50 - vouchery.cz - Slevové kupóny z Vašeho města zdarma
Domácí kina: PANASONIC SC-BTT755EG-K (ceny od 16 821 do 20 495 Kč) - Zboží.cz
Kino Panasonic - Karlovy Vary
Kino Panasonic - Kina • iKatalogy - Adresáře organizací
KINO PANASONIC , Karlovy Vary, Drahovice - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
karlovy vary kino panasonic části katalogu svatebniretro.info
Kino Karlovy Vary - Zábava | Lokola.cz
Goodfellas - Úvod - Bandzone.cz | Kytary.cz - hlavní partner
METropolitan opera v HD kvalitě - o projektu
karlovy vary kino panasonic - hry.ipax.us
Karlovarské kulturní léto nabízí letos bohatý program - MMKV - Magistrát města Karlovy Vary
31.1. kino Panasonic: Goodfellas + Dominik Kotyza | Karlovy Vary - zdaryvaryBETAVERZE
Kino Panasonic, Karlovy Vary, Vítězná 50
Petice za zachování výše dotací pro kino Panasonic |
Karlovy Vary: program kin
Karlovy Vary : Kino Panasonic / Kulturní zařízení / Ententyky.cz - Programy pro děti i jejich rodiče

GastroPruvodce.cz - Paloma, Brno, bar

GastroPruvodce.cz - Paloma, Brno, bar

Ohodnoťte podnik Paloma Brno a přidejte také Váš komentář. Přispějete tím ke zlepšování služeb v naší provozovně Paloma Brno.
Kategorie: paloma brno

Programy zdarma | Ovladače

Programy zdarma | Ovladače

Software a ovladač soudblaster pro dálkové ovládání a ovládání konzole Soundblaster X-Fi Elite Pro. Nutno istalovat po instalaci základního ovladače
Kategorie: ovladače zdarma

OdbД›rnГЎ mГ­sta | LevnГ© ДЌernГ© uhlГ­ a palivovГ© dЕ™evo

OdbД›rnГЎ mГ­sta | LevnГ© ДЌernГ© uhlГ­ a palivovГ© dЕ™evo

LevnГ© ДЌernГ© uhlГ­ a palivovГ© dЕ™evo NabГ­zГ­me ДЌernГ© uhlГ­,hnД›dГ© uhlГ­ a palivovГ© dЕ™evo. NГ­zkГ© ceny na ДЌernГ© uhlГ­,hnД›dГ© uhlГ­ a palivovГ© dЕ™evo PЕ™ejГ­t k obsahu webu
Kategorie: palivové dřevo ceník plzeň

Ovocné stromky z OVOCNÉ ŠKOLKY PODHOŘÍ - Produktový katalog TOPkontakt

Ovocné stromky z OVOCNÉ ŠKOLKY PODHOŘÍ - Produktový katalog TOPkontakt

Ovocné stromky z OVOCNÉ ŠKOLKY PODHOŘÍ Školkařské výpěstky - jabloně, hrušně, třešně, švestky, višně. Prodejna ovocných stromků v Podhoří a zásilkový prodej. Rostlinná produkce Web produktu Další informace o produktu: Maloodběratelům zasíláme výpěstky také na dobírku jako obchodní balík nebo vlakem jako spěšninu. K objednávkám pro drobný prodej uvádějte počet, odrůdu, tvar, přesnou adresu a telefonní kontakt pro avízo při doručení zásilky. Za zaslání účtujeme poštovné dle platných tarifů České pošty případně Českých drah. Balné činí 50,- Kč. Minimální odběr 8 stromků. Objednávky vyřizujeme v došlém pořadí do vyčerpání zásob. Velkoodběratelé při prvním odběru k objednávce s přesnou adresou a telefonním kontaktem, předkládají kopii živnostenského listu. Dlouhodobým neplatičům a při prvním odběru prodáváme pouze za hotové.
Kategorie: ovocné stromky prodej

Pangas spodnooký

Pangas spodnooký

Fotogalerie: Pangas spodnooký - ve fotogalerii nejsou žádné fotky, můžeš přidat první Popis zvířete Pangas spodnooký (Pangasius hypophthalmus) nebo Pangasianodon hypophthalmus; česky též pangas siamský, sumeček siamský, sumeček žraločí, štíhlohlavec žraločí) je sladkovodní ryba z čeledi pangasovití Pangasiidae. Původní je v jihovýchodní Asii v řekách Mekong a Menam-Čao-Praja. Byl vysazen i jinde. Dorůstá délky 130 cm a hmotnosti 44 kg. Je omnivorní. Využití Má komerční využití, v České republice, kde se dovážený prodává na maso pod (obchodním) názvem Pangasius, je v současnosti nejprodávanější rybou. Češi prý oceňují nepřítomnost kostí, nízkou cenu a nepřítomnost rybího zápachu. Bývá také chován v okrasných akváriích, avšak s jeho chovem i odchovem mohou být problémy vzhledem k jeho velikosti. Kontroverze V České republice se šířil e-mail, který s odkazem na anglický web konzumenty varoval, že mekongská voda, ve které je sumeček siamský chován, je velmi znečištěna chemií (jak ze současného průmyslu a hnojiv a civilizace obecně, tak ze zbytků chemie po válce ve Vietnamu), že vzhledem k průmyslovému způsobu chovu je krmen „kdo ví čím“ a že je ve snaze dosáhnout vyššího výnosu ošetřován v Evropě v potravinářství zakázanou malachitovou zelení kvůli ochraně proti kožovci. Také upozorňoval na to, že ne každý si uvědomuje, že se jedná o sladkovodní rybu, která navíc nemůže být čerstvá, když se dopravuje přes půl planety. A že má velmi vysoký obsah vody, takže kdyby se uvažovala cena za maso bez vody, byla by výrazně vyšší.
Kategorie: panganius foto

Kategorie: