mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12933
Čeká na schválení: 137
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » printers » pády českého jazyka 7

Nejnovější v kategorii printers:


Instinkt | Otto Šimánek: Nejen pan Tau

Instinkt | Otto Šimánek: Nejen pan Tau

Týden | PC Tuning | ZPRÁVY Z NAŠÍ ULICE | HROMADNÉ SLEVY | SHOP | PŘEDPLATNÉ Dnes je sobota 31. 12. 2011 Přeskočit na: obsah stránky, hlavní menu Osud 02.12. 2010, Instinkt č. 48/10, autor: Jindřich Göth Otto Šimánek: Nejen pan Tau Pan Tau slaví kulaté narozeniny. Letos je to čtyřicet let, co se němý elegán v obleku, květinou v klopě a kouzelnou buřinkou poprvé objevil na televizní obrazovce. Hrál ho Otto Šimánek a se svou životní rolí splynul tak dokonale, že prakticky vymazala i jeho občanské jméno. V kontextu české, ale i slovenské kinematografie bychom našli jen málo herců, které by tak silně poznamenala jedna role. Miloš Kopecký byl v prvé řadě miláček dívek a paní, pak teprve ironicky glosující doktor Štrosmajer. Ale Otto Šimánek, snad i díky tomu, že ho kouzelný Pan Tau provázel s přestávkami od roku 1970 až do roku 1988, už nikdy neměl šanci ze stínu své nejslavnější filmové a televizní role vykročit. V očích veřejnosti s ním prostě splynul natolik, že objevil-li se na plátně v jiné úloze, publikum zareagovalo automaticky - to je přece Pan Tau.
Kategorie: pan tau onlineSeznam zdrojů na téma pády českého jazyka 7:


ДЊeskГЅ jazyk on-line - 2.B, ZЕ  BЕ™Г­ VenclГ­kЕЇ
VTIPY | Nové mezilidské vztahy v naší společnosti si vyžádaly nové pády, takže český jazyk má v současné době 17 pádů: 1. - 7. pád jsou obsazeny v základní gramatice. 8. pád - kdo z koho - korytativ; 9. pád - koho, jak buzerativ; 10. pád koho, kam - delimitativ; 11. pád - kdo, koho - likvidativ; 12. pád - jak na koho intrikativ; 13. pád komu, co - podmazativ; 14. pád - co za co - korupcional; 15. pád - jak komu - protekcional; 16. pád - kdo s kým - kopulativ (sexuál); 17. pád - co na co - prezervativ.
Český jazyk-pády a slovní druhy – Čeština — testy.nanic.cz, online testy
český jazyk pády
Politické a o politicích 10 - vtipy - sranda.kdecoje.cz
Vtipy Ostatní - Vtípky, fóry, anekdoty, vtipy.atropin.cz
VTIPY na VTIPÁLEK.cz - vtipy, veselé sms, povídky
pády v českém jazyce - jak.ipax.us
Pády českého jazyka aktualizace 21. století | ©LT’s WORLD „včera – dnes – a zítra“
ruce.cz | Interaktivní učebnice českého jazyka pro neslyšící - 3. pád
Co jsou Pády? (latinsky) | Slovníček pojmů z literatury a mluvnice | Studentský underground
VTIPY | Nové mezilidské vztahy v naší společnosti si vyžádaly nové pády, takže český jazyk má v současné době 17 pádů: 1. - 7. pád jsou obsazeny v základní gramatice. 8. pád - kdo z koho - korytativ; 9. pád - koho, jak buzerativ; 10. pád koho, kam - delimitativ; 11. pád - kdo, koho - likvidativ; 12. pád - jak na koho intrikativ; 13. pád komu, co - podmazativ; 14. pád - co za co - korupcional; 15. pád - jak komu - protekcional; 16. pád - kdo s kým - kopulativ (sexuál); 17. pád - co na co - prezervativ.
Co jsou Číslovky? (dělení, tvary, skloňování) | Slovníček pojmů z literatury a mluvnice
Česká gramatika - Wikipedie
Čeština po síti – Obsah
Naše řeč – K tvarům mně, mě — mi, mne
Předložky v němčině | Gramatika | NĚMECKY.NET - testy a křížovky z němčiny | němčina online
Nové mezilidské vztahy v naší společnosti si vyžádaly nové pády, takže český jazyk má v současné době 17 pádů: 1.-7.
České pády – Necyklopedie
17 pádů českého jazyka

Vitamíny | Schlecker

Vitamíny | Schlecker

Vitamíny Vitamíny jsou důležité: Vitamín A: podporuje růst a správný vývoj buněk sliznic a kostí. Důležitý je mimo jiné také pro obranný systém. Hlavním zdrojem je mrkev, listová kapusta a špenát. Vitamín B: důležitý například při produkci červených krvinek. Omezuje vypadávání vlasů, vysychání pokožky a lámání nehtů. Hlavním zdrojem je vepřové maso, ořechy, slunečnicová jádra, sójové boby, mléko, pšeničné klíčky, losos a sardinky. Vitamín C: zvyšuje a obnovuje fyzickou výkonnost, snižuje cholesterol, chrání před tělesnými dopady škodlivého stresu, důležitý také pro příjem železa. Hlavním zdrojem jsou třešně, rybíz, kiwi, rajčata, listová kapusta, paprika, brokolice, růžičková kapusta. Vitamín E: posiluje a omlazuje organismus, působí na nervovou soustavu, proti kornatění cév a Parkinsonově chorobě. Důležitý také pro vaječníky a svaly.
Kategorie: padání vlasů vitamíny

Nápověda Paint Net

Nápověda Paint Net

Paint Net nápověda Přeloženo Googlem a částečně upraveno Úvodem Paint.NET je grafický software pro počítače, které jsou vybaveny Windows. Podporuje vrstvy, neomezený zpětný krok, speciální efekty a širokou škálu užitečných a silných nástrojů. Na úvod doporučujeme přečíst Hlavní okno, a také Rysy. I když jsou vydány novější verze, tato verze 2.72 je poslední vhodná i pro Windows 2000. Rysy Paint.NET je dostupný a vhodný pro většinu uživatelů.
Kategorie: paint net

duch download

duch download

Duch download CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker - Armada temnot -(Lesni... Lesni duch-3-Smrtelne zlo. E:DownloadTorrentsArmada temnot -(Lesni duch tracker. cztorrent.net/torrent/armada-temnot-lesni-duch-3-smrtelne-zlo-3/13567 Duch Online že před pár dny ho nějaký jiný bláznivý duch vyhodil z metra. http://download.cz.hellshare.com/filmy/duch-#8203;kinorip. #8203;avi http://download.cz.hellshare.com/filmy/duch-#8203;dvd.avi www. filmy-online.cz/Duch-32 Uloz.to! - duch doby_Potraviny a s - FOOD inc.avi Neomezená rychlost stahování. Neomezený počet download slotů. Download manager.
Kategorie: pampuch hra online

Odstraňování potíží s chybami Stop 0x0000007B v systému Windows XP

Odstraňování potíží s chybami Stop 0x0000007B v systému Windows XP

Systém Windows XP vyžaduje ovladač miniportu pro komunikaci s řadičem pevného disku používaným ke spouštění počítače. Jestliže systém Windows XP neposkytuje řadiči ovladač zařízení nebo pokud systém Windows XP používá poškozený či nekompatibilní ovladač, je třeba jej nahradit platným ovladačem kompatibilním s řadičem a systémem Windows XP. V průběhu první fáze instalace systému Windows XP je instalačním programem zobrazena ve spodní části obrazovky následující zpráva: Chcete-li instalovat ovladače SCSI nebo RAID třetích stran, stiskněte klávesu F6. Stiskněte klávesu F6 a postupujte podle pokynů pro instalaci ovladače velkokapacitního zařízení od výrobce OEM. Další informace o použití klávesy F6 pro podporu zavedení ovladače zařízení OEM získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base: 314859   (http://support.microsoft.com/kb/314859/ ) Během instalace systému Windows XP je prostřednictvím klávesy F6 k dispozici omezená podpora ovladačů od výrobce OEM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).) Pokud chcete určit, zda je řadič pevného disku kompatibilní se systémem Windows XP a jestliže chcete získat informace o ovladačích obsažených na disku CD-ROM systému Windows XP (či o ovladačích dostupných ke stažení), zobrazte nejnovější seznam hardwaru kompatibilního se systémem Windows XP (HCL). Další informace o nejnovějším seznamu HCL pro systém Windows XP získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base: 314062   (http://support.microsoft.com/kb/314062/ ) Nejnovější seznam HCL pro systém Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).) Není-li řadič pevného disku v seznamu HCL uveden, obraťte se na výrobce počítače, systémové desky nebo řadiče pevného disku s dotazem, zda je k dispozici ovladač. Společnost Microsoft nezaručuje dostupnost rozlišení pro zařízení, která nejsou uvedena v seznamu HCL. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base: 315239   (http://support.microsoft.com/kb/315239/ ) Zásady odborné pomoci společnosti Microsoft týkající se hardwaru, který není uveden v seznamu HCL pro systém Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Kategorie: ovladače pro windows xp

Ovocná dieta

Ovocná dieta

Ovocná dieta Proč tělo hubne při ovocné dietě Ovocná dieta vede hlavně k úbytku vody a svalové hmoty v organismu, a proto tělo hubne. Při velkém snížení množství kalorií ale tělo potřebuje někde vzít energii – a svaly jsou jejím zdrojem také. Na váze tedy ztrácíme, ale tuku rozhodně neubývá. Ovoce obsahuje jednoduché cukry (fruktózu), a tak nám hodně kolísá hladina krevního cukru, a proto pociťujeme silný hlad. Pokud pociťujeme hlad, je to signál, že se začne zpomalovat metabolismus. U ovocné diety je velmi velká pravděpodobnost jojo efektu Ovocná dieta s cílem zhubnout vede k jojo efektu prakticky se 100 % pravděpodobností. 26. 12. 2011 V období od 26. 12. do 1. 1. každý zájemce, který vyplní formulář získá Průvodce správným stravováním ZDARMA!! Zdravotní rizika, která představuje ovocná dieta
Kategorie: ovocna dieta

Kategorie: