mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14368
Čeká na schválení: 145
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prase » ossz zlín

Nejnovější v kategorii prase:


Bezdrátové myši, klávesnice, ovladače

Bezdrátové myši, klávesnice, ovladače

MEDIUM RemotePoint Laser presenter VP4550 Jednoduchý ovladač s laserovým ukazovátkem pro ty, kteří potřebují při prezentacích pouze posouvat např. obrázky vpřed či vzad Katalogové číslo: MEDIUM_200060 Cena bez DPH: 1 337,00 Kč . MEDIUM Rádiofrekvenční Prezentační myš VP6700 Bezpečný rádiový přenos Nabíjecí akumulátory šetří životní prostředí Rádiový přijímač součástí dodávky, ukládá se v myši a nemůže se tak ztratit při přepravě Funguje pod OS Win 2000 / XP / Vista 32-bit Dosah ovladače cca: 10 m Ovládání myši stolní: optické Funkční tlačítka: 4 Laserové ukazovátko: červené Rozměry: 3,8 x 5,9 x 10,1 cm Katalogové číslo: MEDIUM_200052 Cena bez DPH: 1 836,00 Kč . MEDIUM Pilot Pro Radiová myš s laserovým ukazovátkem Rozsah cca (m): 15 Ruční ovládání myši: NE Stolní ovládání myši: NE Programovatelné speciální funkce: Tlačítka myši: NE Pohyb ruky: NE Funkční klávesy: zatemňování Laserové ukazovátko: ANO USB flash memory: NE Prezentační software: NE Katalogové číslo: MEDIUM_200034 Cena bez DPH: 2 072,00 Kč/ks . GYRATION Bezdrátová myš GYM2100EU Bezdrátová myš pro větší mobilitu při práci u počítače či notebooku Moderní design Dosah až 30 metrů RF pracuje v pásmu 2,4 GHz USB reciever Katalogové číslo: MEDIUM_20150 Cena bez DPH: 2 166,00 Kč . GYRATION Bezdrátová myš GYM5600EU s virtuálním laserovým ukazovátkem Multifunkční bezdrátová myš umožňující plnou mobilitu při prezentacích s virtuálním laserovým ukazovátkem Umožňuje práci jak klasicky na stole tak ve vaší ruce v prostoru. Snadné a intuitivní ovládání, umožňuje ovládání programu pouze pohyby rukou a gesty (GyroTools/MotionTools Software). Nabíjení pomocí USB kabelu nebo nabíječky, které jsou součástí dodávky. Katalogové číslo: MEDIUM_20160 Cena bez DPH: 2 497,00 Kč . MEDIUM RemotePoint Radiová myš s laserovým ukazovátkem Rozsah cca (m): 15 Ruční ovládání myši: Track point Stolní ovládání myši: NE Programovatelné speciální funkce: Tlačítka myši: NE Pohyb ruky: NE Funkční klávesy: zatemňování Laserové ukazovátko: ANO USB flash memory: NE Prezentační software: NE Katalogové číslo: MEDIUM_200030 Cena bez DPH: 3 195,00 Kč/ks .
Kategorie: ovladače klávesnicSeznam zdrojů na téma ossz zlín:


okresni-sprava-socialniho-zabezpeceni-Zlin - OSSZ .cz
Kod-oSSZ-Zlin - OSSZ .cz
Internetová právní poradna pomocVpravu.cz • Zobrazit téma - Žaloba proti rozhodnutí o odejmutí PID
Hledání v telefonním seznamuHledání v telefonním seznamuHledání v telefonním seznamu
OSSZ Zlínský kraj - Okresní správa sociálního zabezpečení Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště
Soudy - Instituce a organizace - Zlínský - Atlasfirem.info
e-podatelna OSSZ ZlГ­n - ДЊeskГЎ sprГЎva sociГЎlnГ­ho zabezpeДЌenГ­
RISY.cz - OSSZ - Zlínský kraj
CZ-FIRMY.CZ - KATALOG FIREM, EVROPSKÁ UNIE PRO VÁS, VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, ZDRAVOTNICTVÍ
Vyplácení dávek (mateřská, nemocenská) na pražské OSSZ - str. 3
Centrum na podporu integrace cizinců
oSSZ-Zlin - OSSZ .cz
OSSZ ZlГ­n - ДЊeskГЎ sprГЎva sociГЎlnГ­ho zabezpeДЌenГ­
Václav Krása | Nový dotaz
Nová stránka 1
Semináře leden 2012 - přihlášky | Kvasar, spol. s r. o.
Zlín Ossz - ZnamyLekar.cz
ABETINFO.COM - KATALOG FIREM, EVROPSKÁ UNIE PRO VÁS, VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, ZDRAVOTNICTVÍ
Zlín Ossz Správní Odbor - ZnamyLekar.cz
OSSZ Zlín - Podnikatel.cz

Půjčky - Osobní-půjčky .cz

Půjčky - Osobní-půjčky .cz

Půjčka od Raiffeisenbank Snížili jsme splátky o 15 %. Nyní navíc bonus 500 Kč! ePujcky.rb.cz Půjčka 1/2 úroků vrátíme Na cokoliv až do 150.000 Kč Splatnost na dobu 84 měsíců. www. pujcka150.cz Petrova Půjčka - ihned Online sjednání do 60 sekund Zavoláme Vám, neplatíte poplatky! www. petrovapujcka.cz Nebankovní půjčky Nebankovní půjčky bez registru. Profesionální přístup! www. rychly-uver.cz Oblíbená půjčka online Vrátime Vám až polovinu úroků. Půjčte si od Home Credit home-credit-pujcka.cz/akce WebSphere Software Široká nabídka počítačových kurzů. Neváhejte a vyberte si! www. Gopas.cz Zajímavé stránky - Půjčky Osobní půjčky Osobní půjčky S Osobní půjčkou Cetelem si můžete snadno a rychle splnit svá přání.
Kategorie: osobni pujcky

Ovladače tiskárny pro systém Windows 7 | Podpora HP | Podpora HP

Ovladače tiskárny pro systém Windows 7 | Podpora HP | Podpora HP

Pobočky HP Všechny kontakty na HP Péče o zákazníky Ovladače tiskárny HP pro systém Windows 7 Máte problémy s ovladači tiskárny HP pro systém Windows 7? Change language Changez la langue Modificar lingua 変更言語 Cambiar idioma Изменить язык تغيير اللغة Vyberte zemi/region a jazyk Vyberte zemi/region a jazyk
Kategorie: ovladače pro tiskárny

gamepady - ovladače na PC hry a profi herní myši

gamepady - ovladače na PC hry a profi herní myši

PC gamepady a herní profi myši. PC » gamepady a myši A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9 zobrazit vše
Kategorie: ovladače myši

Outlet v Parndorfu se rozšiřuje | Invogue

Outlet v Parndorfu se rozšiřuje | Invogue

Outlet v Parndorfu se rozšiřuje napsal Petr Jansa dne 27. srpna 2011 Oblíbené outletové centrum mezi Vídní a Bratislavou, které patří evropskému provozovateli luxusních outletů, společnosti McArthur Glen se už brzy rozšíří o nové značky! Mezi Čechy a především pak mezi Slováky, kteří ho mají jen pár desítek kilometrů od Bratislavy, je luxusní outletové centrum Parndorf velmi oblíbenou nákupní zastávkou. Aby také ne, když se pozemek s outletovými obchody rozprostírá na neuvěřitelné ploše přes 37 000 metrů čtverečních a najdete na něm outlety značek jako Burberry, Bally, Polo Ralph Lauren, Bogner, Armani, Calvin Klein Jeans, Gucci, Zegna a mnoho mnoho dalších. Dobrou zprávou je, že současná prodejní plocha se už brzy zvětší o neuvěřitelných 5300 metrů a díky tomu se zde rozrostla o další butik například značka Burberry, a zvětšil se obchod Gucci! Přibudou však i nové značky! Zajímá vás jaké? Věřte tomu nebo ne, ale máte se na co těšit! Parndorfský outlet totiž nově obohatí výprodejové obchody značek Prada, Corneliani, Trussardi Jeans, Furla, Windsor, Michael Kors a další! Slavnostní otevření nových butiků proběhne už 22.
Kategorie: outlet parndorf

Seznam nabídek k akciím OSTROJ OPAVA

Seznam nabídek k akciím OSTROJ OPAVA

Názory, diskuze na téma Kurz akcie OSTROJ OPAVA  (139) 13.11. 15:47   Prodám akcie Ostroj (ddr ) 19.10. 17:15   Prodám 300ks za 500Kč (Vilém Durák ) 27.04. 16:24   Koupím 100ks za 500Kč (inzertní stránky www. akcie.as ) Zobraz všechny titulky k tématu » Přidat názor »   Vypsat názory »   Nabídka k akciím Nabídka koupě 100 kusů, prodej 0 kusů.
Kategorie: ostroj opava

Kategorie: