mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 3439
Čeká na schválení: 80
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prase » ovladace na monitor

Nejnovější v kategorii prase:


ATi spíchla nové ovladače 10.1 pro grafické karty ATI Radeon - poradna.net

ATi spíchla nové ovladače 10.1 pro grafické karty ATI Radeon - poradna.net

Re: ATi spíchla nové ovladače 10.1 pro grafické karty ATI Radeon mif, 27.01. 2010 22:49 A k cemu to potrebujes mit cesky? Vzdyt je to v english "pruhledne" i pro neznalce tohoto jazyka. Jestli je ovsem tvor lamka, nepomuze mu cestina ba ani hieroglyfy. Temeritas est damnare, quod nescias Odpovědět Re: ATi spíchla nové ovladače 10.1 pro grafické karty ATI Radeon L-Core, 29.01. 2010 08:14 Někdo (třeba já) preferuje češtinu na PC jaksi z principu - případně proto, že v českých Windowsech vypadá sem-tam anglické menu škaredě Jediná výjimka, kde angličtinu vítám: Sony Vegas (kvůli terminologii). Beeg brotha'z watcheen' ya Odpovědět Re: ATi spíchla nové ovladače 10.1 pro grafické karty ATI Radeon MM_tank, 29.01. 2010 09:15 Mife jednak když to česky je tak to česky chci a jednak tady mám zákazníky co žádají i jednoduchý a pitomoučký program na resize obrázků v češtině... Jim potom vysvětlovat po telefonu jak se nastavuje klonování kdyby to bylo v angličtině si nedovedu představit. Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Kategorie: ovladače grafických karet ati radeonSeznam zdrojů na téma ovladace na monitor:


Ovladač tiskárny a nástroj Status Monitor - přehled
Driver pro LCD monitor VW191S — Fórum — CHIP online - Hardware, software, internet
14" monitor na cesty: ThinkVision LT1421 (živé představení) | Lenovo Blog CZ
Display Data Channel - Wikipedie
Edimax EW-7318USg inkece & monitor ovladač pro Windows XP - WiFi - hacking fórum » airdump.cz
monitory
PCTuning • Zobrazit téma - Monitor se po startu vypne, vinen asi ovladač Radeon X700SE
Nastavení monitoru - Ubuntu Česko
SAMSUNG | Dálkové ovladače - eMerx.cz
AdminXP.cz: Vlastnosti zobrazení
AOC Europe - TFT LCD Monitors and TV : Ovladače / Manuály
ovladač a nastavení grafiky Geforce pro širokoúhlý monitor, Archlinux (vyřešeno)
Ovladač - JNP.cz
Dálkové ovladače | srovnání cen monitor.cz
Download programů
PRESONUS Monitor Station, ovladač
302 Moved Temporarily
vypíná se mi monitor - Czech Computer | czc.cz
Poradce při potížích s monitorem a grafickou kartou
Ovladač pro LCD monitor LG | openSUSE portál

ALFA COMPUTER CZ, s.r.o. - pc sestavy, počítače, notebooky, digitální fotoaparáty, grafické karty, MP3, PDA, DVD, CD, LCD, monitory, tiskárny, hardware, audio, video

ALFA COMPUTER CZ, s.r.o. - pc sestavy, počítače, notebooky, digitální fotoaparáty, grafické karty, MP3, PDA, DVD, CD, LCD, monitory, tiskárny, hardware, audio, video

Některé notebooky MSI mají problém s instalaci XP - při instalaci není detekován HDD nebo při detekci HDD spadne instalátor do modré obrazovky smrti (BSOD). Je to způsobeno tím, že většina nových NB má standartně nastavený SATA řadič HDD v AHCI módu. Windows XP nemají pro tento mód řadiče integrovaný ovladač, a proto při instalaci hlásí, že nebyl detekován HDD nebo spadne do BSOD. Řešení je jednoduché - stačí v BIOSu přepnout režim řadiče z AHCI do IDE módu ( Advanced - AHCI Mode - nastavit na Disabled ). Do nastavení BIOSu se dostanete při startu NB zmáčknutím klávesy DELETE. Pokud v BIOSu není daná volba, je nutné si vytvořit instalační CD Windows XP s integrovaným ovladačem pro daný AHCI mód řadiče (postup je stejný jako u NB Acer Extensa - viz. popis níže, jen je nutné použít ovladač pro řadič pro daný NB), nebo provést upgrade BIOSu na novější verzi (upgrade je vhodné si nechat provést na prodejně).
Kategorie: ovladač sítová karta

Windows a NIC Teaming aneb připojení přes více síťovek < články -> SAMURAJ-cz.com

Windows a NIC Teaming aneb připojení přes více síťovek < články -> SAMURAJ-cz.com

Síťová karta a ovladač ve Windows MS Windows nemají v jádru podporu ani pro NIC Teaming ani pro VLANy. Což je rozdíl oproti Linuxu (a dalším podobným systémům), kde je tato podpora integrovaný ve vyšší vrstvě OS, takže může pracovat s každou NIC, která je podporovaná kernelem. Pokud tedy chceme použít NIC Teaming ve Windows, potřebujeme speciální ovladač od výrobce síťové karty, a tedy i kartu, která tuto funkci podporuje. Většina výrobců serverů má takovýto driver pro svoje produkty, i když ne vždy pro nejlevnější modely. Příkladem je Hewlett Packard (HP), který s ovladačem pro síťovou kartu instaluje HP Network Config Utility, a ten slouží ke konfiguraci Teamingu a VLAN. U výrobců síťových karet se nejedná o běžnou vlastnost. Pouze některé adaptéry od 3Com či Broadcom podporují Teaming. Myslím, že asi největší podporu má firma Intel, kdy většina síťových karet, včetně integrovaných, Teaming podporuje. Právě na síťové kartě od Intelu budu Teaming popisovat. Na webu Intelu můžeme stáhnou balík, který obsahuje ovladače pro všechny Intel síťové karty a podporované OS.
Kategorie: ovladač síťových karet

e-podatelna OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto - ДЊeskГЎ sprГЎva sociГЎlnГ­ho zabezpeДЌenГ­

e-podatelna OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto - ДЊeskГЎ sprГЎva sociГЎlnГ­ho zabezpeДЌenГ­

3. AkceptovanГЎ velikost datovГ© zprГЎvy max 5 MB. 4. OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto neumoЕѕЕ€uje doruДЌovГЎnГ­ datovГЅch zprГЎv elektronickГ© podatelnД› OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto ani prostЕ™ednictvГ­m technickГ©ho zaЕ™Г­zenГ­ ani prostЕ™ednictvГ­m technickГ©ho nosiДЌe dat v sГ­dle OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto. 5. DatovГ© zprГЎvy urДЌenГ© k pЕ™enosu prostЕ™ednictvГ­m portГЎlu veЕ™ejnГ© sprГЎvy na server rozhranГ­ orgГЎnu veЕ™ejnГ© moci nejsou povaЕѕovГЎny za datovГ© zprГЎvy urДЌenГ© pro elektronickou podatelnu OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto. 6. OSSZ PlzeЕ€ - mД›sto technicky neumoЕѕЕ€uje oznamovГЎnГ­ osobnГ­ch ГєdajЕЇ z evidencГ­ ДЊSSZ tГЅkajГ­cГ­ch se fyzickГЅch osob a podlГ©hajГ­cГ­ch ochranД› podle zГЎkona ДЌ. 101/2000 Sb. , o ochranД› osobnГ­ch ГєdajЕЇ, ve znД›nГ­ pozdД›jЕЎГ­ch pЕ™edpisЕЇ, fyzickГЅm a prГЎvnickГЅm osobГЎm na jejich pГ­semnou ЕѕГЎdost, elektronicky prostЕ™ednictvГ­m veЕ™ejnГ© datovГ© sГ­tД›.
Kategorie: ossz plzeň

Jak si mám nainstalovat wifi ovladač? | Poradte.cz

Jak si mám nainstalovat wifi ovladač? | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Počítače a příslušenství /... Vložit novou otázku Jak si mám nainstalovat wifi ovladač? Autor: cellymouse Datum: 27.11. 09 22:34 odpovědí: 3 Dobrý den, mám větší problém s instalováním ovladače a softwaru. Jestli máte nějaký tip napište prosím... děkuji. Upozornění Tato otázka je 763 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena. Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku. návrat do rubriky Seznam odpovědí: čekejte prosím, probíhá přenos dat... Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde Pro skrytí struktury odpovědí klikněte zde Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde Odpovědi na otázku: Autor: krulis® Datum: 27.11. 09 23:51 Předmět: RE: Jak si mám nainstalovat wifi ovladač?
Kategorie: ovladače na wifi

ovladače tiskáren canon - download.topee.cz

ovladače tiskáren canon - download.topee.cz

Vložit inzerát | Můj profil | Mé inzeráty | Pravidla MujMac - Nové softwarové aktualizace Applu Objevily se nové ovladače tiskáren Canon pro Snow Leoparda. A aktualizace Pro Applications Update 2010-01 opravuje řadu menších chyb aplikací Final Cut Studia 2009.
Kategorie: ovladač tiskárny canon

Kategorie: