mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1319
Čeká na schválení: 169
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prase » ovladač myši

Nejnovější v kategorii prase:


Nokia Česká republika - Kompatibilita a stažení - Nokia PC Suite - Podpora výrobků - Získat podporu a software

Nokia Česká republika - Kompatibilita a stažení - Nokia PC Suite - Podpora výrobků - Získat podporu a software

Stažení sady Nokia PC Suite Používáte počítač Mac? Připojení telefonu k počítači Mac Vyberte svůj přístroj v seznamu dole a stáhněte si sadu Nokia PC Suite. Uvidíte také seznam funkcí podporovaných vaším přístrojem. Nejste si jisti, jaký přístroj máte? Vyhledejte model svého přístroje. x sada Toshiba Bluetooth, ovladač verze 5.10. 12, 6.10. 10. a 6.30. 01 sada IVT BlueSoleil Bluetooth, ovladač verze 5.0. 5, 6.2. 227.11 a 6.4. 245.0 Windows Vista (32bitová a 64bitová verze): sada Microsoft Windows Bluetooth sada WIDCOMM Bluetooth, ovladač verze 6. x sada Toshiba Bluetooth, ovladač verze 5.10.
Kategorie: ovladač do mobiluSeznam zdrojů na téma ovladač myši:


CAD Studio - CAD eShop - non-HP klávesnice, myši ...
VIRY.CZ • Zobrazit téma - Modrá smrt u Win 7 Prof-64Bit
USB myš svítí, ale nefunguje. „Ovladač nelze zavést, Kód 39)
Vícetlačítková myš - Ubuntu Česko
Česko-slovenský Atari portál: Ovladač USB myši v0.98
MujMac - Neoficiální ovladače dovolují užívat Magic Mouse i na PC s Windows
Uložto - Ovladač myš Logitech G500.exe
Ovladače - Stahuj.cz - Programy a hry ke stažení zdarma
Nefunkční USB myš - poradna.net
Stahujte ovladače pro Apple Magic Mouse
Myš Logitech MX 1100 - PC poradna PCP
Ovladač myši? | Poradte.cz
SDB:Myš A4Tech X7 XL-750BF – openSUSE
Řešení společnosti Microsoft a myši kompatibilní v systému Windows
ZX Magazín: Nový ovladač pro A-Mouse
Myš A4Tech X7 XL-750BF: instalace a nastavení na OpenSUSE | openSUSE portál
MS-DOS
PCTuning • Zobrazit téma - myš Logitech + problém s ovladačem a Setpointem
Zakázání I8042PRT.Ovladač myši SYS také zakáže klávesnice
Klávesnice, myši, herní ovladače

Ovladač ialmrnt5 přestal normálně pracovat... - PC, software, games and new technologies - Metin2 Czech (CZ)

Ovladač ialmrnt5 přestal normálně pracovat... - PC, software, games and new technologies - Metin2 Czech (CZ)

1 Friday, July 16th 2010, 11:27am Ovladač ialmrnt5 přestal normálně pracovat... Dneska ráno sem šel pustit metina, vše v pořádku ale najednou při výběru serveru se mi celej metin seknul vedle CH kde má být busy, norm atd... byli čárky prostě se to celý seklo a pak se mi zobrazila modrá tabulka s nápisem ovladač zobrazení ialmrnt5 přestal normálně pracovat, po restartování počítače se vám zobrazí dialog o poslání chyby Microsoftu a podobný bláboly... nevím co s tím mám dělat, všechny grafický ovladače sem se pokusil přeinstalovat, nic napomáhá... má už někdo zkušenosti s tímto problémem?? Siona Shinsoo WP sura lvl 91 | Čepel P | Brnění P | Vír P | Strach P | Prst M WP sura lvl 75 | Čepel P atd. Prcek mentál lvl 55 | Silné tělo G atd.
Kategorie: ovladac zobrazeni prestal pracovat

Canon MP210 nechce tisknout ani ČB, když došla barevná náplň - Živé.sk

Canon MP210 nechce tisknout ani ČB, když došla barevná náplň - Živé.sk

od MiK 16. 5. 2008 20:20 Zkuste nastavit v ovladači Tisknout v odstínech šedi. Většinou to ppomůže.
Kategorie: ovladač canon mp210

Win7 - sdílená tiskárna netiskne! - Diskuzní fórum Světa hardware

Win7 - sdílená tiskárna netiskne! - Diskuzní fórum Světa hardware

Win7 - sdílená tiskárna netiskne! PC1: nainstalované W7 Home 64bit, připojen do domácí skupiny v síti, připojená přes USB tiskárna s novýma ovladačema, nastaveno její sdílení. PC2: nainstalované W7 Home 64bit, připojen do domácí skupiny v síti, nainstalovaná nová síťová tiskárna z PC1. PC1 - v síti vidím PC2 a bez problému můžu na něj kopčit soubory. PC2 - v síti vidím PC1 a bez problému můžu na něj kopčit soubory. PC1 - tiskárna fachčí. PC2 - tiskárna netiskne, jedině až, když se PC1 zrestartuje, vše co se tisklo z PC2 se ihned ještě před přihlášením PC1 do sítě vytiskne! Dokument je vidět zařazen do fronty jak na PC2 odkud se tiskne tak i na PC1 kde se má vytisknout na obou se zobrazuje "Probíhá tisk" Tiskárna: HP LaserJet 1018, ovladače přímo od HP, kde bylo psáno, na WIn7 64bit, A to vše i při vyplém firewalu!!! i když, tisková úloha projde přes sít až do tiskové fronty PC1 tak to firewall propustí - to bude zakopanej pes někde jinde... ale kde??
Kategorie: ovladač hp laserjet 1018

Win7 - sdílená tiskárna netiskne! [Archiv] - Diskuzní fórum Světa hardware

Win7 - sdílená tiskárna netiskne! [Archiv] - Diskuzní fórum Světa hardware

Diskuzní fórum Světa hardware > Hardware > Periferie > Scannery & tiskárny > Win7 - sdílená tiskárna netiskne! PDA Zobrazit plnou verzi : Win7 - sdílená tiskárna netiskne! Lbr76 13-07-2011, 06:59 PC1: nainstalované W7 Home 64bit, připojen do domácí skupiny v síti, připojená přes USB tiskárna s novýma ovladačema, nastaveno její sdílení. PC2: nainstalované W7 Home 64bit, připojen do domácí skupiny v síti, nainstalovaná nová síťová tiskárna z PC1. PC1 - v síti vidím PC2 a bez problému můžu na něj kopčit soubory. PC2 - v síti vidím PC1 a bez problému můžu na něj kopčit soubory. PC1 - tiskárna fachčí. PC2 - tiskárna netiskne, jedině až, když se PC1 zrestartuje, vše co se tisklo z PC2 se ihned ještě před přihlášením PC1 do sítě vytiskne! Dokument je vidět zařazen do fronty jak na PC2 odkud se tiskne tak i na PC1 kde se má vytisknout na obou se zobrazuje "Probíhá tisk" Tiskárna: HP LaserJet 1018, ovladače přímo od HP, kde bylo psáno, na WIn7 64bit, A to vše i při vyplém firewalu!!! i když, tisková úloha projde přes sít až do tiskové fronty PC1 tak to firewall propustí - to bude zakopanej pes někde jinde...
Kategorie: ovladače hp laserjet 1018

Lehce drastická, ale expresní dieta - Diety - JenProŽeny.cz

Lehce drastická, ale expresní dieta - Diety - JenProŽeny.cz

Lehce drastická, ale expresní dieta Chystáte se na vytouženou dovolenou, ale přípravy jste nechala na poslední chvíli? Víme, jak se bleskově vylepšit! Že vám do odjezdu k moři zbývá už jen pár dní a vy jste nestihla shodit všechna přebytečná kila? Nic není ztraceno! Vyzkoušejte ovocnou rychlodietu, která vás promění za tři dny! Osvědčená je především mezi modelkami, které chtějí být superštíhlé před módní přehlídkou. Vzhledem k nedostatku důležitých živin se však nedoporučuje držet ji víckrát než jednou měsíčně. 1. den snídaně: 250 g čerstvého ananasu svačina: 250 g čerstvého ananasu oběd: 1 banán svačina: 250g čerstvého ananasu večeře: 1 banán 2. den snídaně: 3 kiwi svačina: 100g hroznového vína oběd: 4 kiwi svačina: 100g hroznového vína večeře: 3 kiwi 3. den: snídaně: 200g hroznového vína svačina: 200g čerstvého ananasu oběd: 4 kiwi svačina: 100 g čerstvého ananasu večeře: 100g hroznového vína a 2 kiwi Zásady třídenní diety: Dodržujte předepsaný jídelníček a ovoce nekombinujte.
Kategorie: osvědčená dieta

Kategorie: