mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9315
Čeká na schválení: 177
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » prase » ovladače pro flash disky

Nejnovější v kategorii prase:


Sekání myši [Archiv] - Diskuzní fórum Světa hardware

Sekání myši [Archiv] - Diskuzní fórum Světa hardware

Diskuzní fórum Světa hardware > Hardware > Periferie > Myši > Sekání myši PDA Zobrazit plnou verzi : Sekání myši Sima92 18-08-2010, 22:07 Ahoj. Koupil jsem si myš Trust GXT14 a po nainstalování ovladačů a restartování myš ve windows xp nepracuje plynule. Když s ní hejbnu, kurzor se nejprve trochu posune, sekne a až po pár sekundách dokončí pohyb. Poraďte prosím. Díky. Zoidik 19-08-2010, 07:05 Tento problém jsem měl taky. Projevoval se mi sice jednou za čas, ale vyřešil to restart. Potom myška fungovala korektně. Pokud ti to dělá pravidelně, tak buď stahni novější ovladače (http://www.trust.com/products/productdrivers.aspx? artnr=16344) a přeinstaluj Sima92 19-08-2010, 10:29 Tohle jsem taky zkoušel, ale stále nic. Není to spíš vada výrobku?
Kategorie: ovladače na myšSeznam zdrojů na téma ovladače pro flash disky:


Paměti - Šperky - USB Products
Windows Vista chce driver pro USB flash disk - Živě.cz
Unofficial Windows 98 support site
PCTuning • Zobrazit téma - Univerzální ovladač USB flash disků pro Win XP
Vista a flashdisk | MojeWindows.cz - Windows XP | Windows Vista | Windows 7
Flash Voyager (Consair) - ovladač pro W98? • PCMark fórum
Jaký ovladač pro flash disk?
A-Data flash disk driver - poradna.net
Diskuse: Kde se dб stбhnout ovladaи pro Win 98 pro flashdisk?
FAQ - Datová zařízení(ext. disky, flashdisky, opt. mechaniky) |Softcom.cz - komponenty a elektronika
ovladače pro flash disk - vyhledávání eDownload.cz
Univerzální ovladač Windows 98 USB - Nejde Vám zařízení USB (např. Flash disk) pod Microsoft Windows 98 (MS Windows 95) nainstalovat ???
Pevné disky
Corsair flash disk nefunkční ve Windows Vista - Stránka o technologiích.
USB flash disk drivers [Archiv] - OverClocking Guru 4um
FLASH DISK 16GB USB 2.0 CORSAIR Voyager GT (T.S.Bohemia)
jak mam udelat aby sel flash disk kingston 1 gb - Czech Computer | czc.cz
USB flash disk 2GB Buffalo FireStix ultra speed (Flash disky)
Svět hardware - Jak najít ovladače pro USB flash disk Speedtouch pro 98-čky???
Ovladače a firmware - Servis a podpora - AXAGO

Standardní postup při instalaci typického osobního počítače v ÚPT

Standardní postup při instalaci typického osobního počítače v ÚPT

Ovladač síťové karty musí být nainstalován dříve, než se budeme pokoušet připojit počítač k síti. Pokud není ovladač síťové karty korektně nainstalovaný v průběhu instalace Windows a pokud je karta typu Plug & Play, vynutí si počítač instalaci tohoto ovladače během rebootu. Důležité je zmínit se jenom o tom, že musíte v takovém případě volit instalaci z diskety či pevného disku, kam jste si předem ovladače příslušející vaší síťové kartě nakopírovali. Na instalačním CD s Windows asi ovladač chybí, jinak by si ho Windows už dříve našly a nainstalovaly. Pokud není instalace ovladače vynucena rebootem, klikne se myší na tlačítko START a volíme "Nastavení-Ovládací panely" a potom volíme "Přidat nový hardware", čímž si instalaci vynutíme.
Kategorie: ovladač sítové karty

Kde stáhnout ovladač k síťové kartě?

Kde stáhnout ovladač k síťové kartě?

Nahoru Re: Síťová karta od Scanner » 27 Lis 2011 14:24 Stáhnu si teda Everest a zkusím to zjistit. Jinak do biosu vím jak se dostanu ale nevím kde to mám tam najít. ,Ltd. Informace o výrobku http://www.msi.com/index.php? func=prodp... incat_no=1 Stažení BIOSu http://www.msi.com/index.php? func=downloadindex Aktualizace ovladače http://driveragent.com? ref=59 Nové verze BIOSu http://www.esupport.com/biosagent/index... fererid=40 A síťovou kartu jsem nemohl najít tak jsem zjistil aspoň toto: Intel 82801DB ICH4 - LAN Controller with 82562ET/EZ (CNR) PHY [B-0] (PHY: Intel 82562ET) PCI Snad s toho něják zjistíte jaké ovladače potřebuji. :) Díky
Kategorie: ovladac na sitovou kartu

VOLVOfórum • Zobrazit téma - Výměna ovladače hlasitosti u V70 2002

VOLVOfórum • Zobrazit téma - Výměna ovladače hlasitosti u V70 2002

Pravidla fóra Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné které nejdou zařadit k příslušnému typu auta. Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří. Výměna ovladače hlasitosti u V70 2002
Kategorie: ovladač hlasitosti

Chovatelé a ošetřovatelé koní - volná pracovní místa

Chovatelé a ošetřovatelé koní - volná pracovní místa

OŠETŘOVATEL/KA KONÍ - praxe u koní podmínkou!!! ( ošetřování koní a jízda na koni), solidní vystupování, pracovní doba 8,00 - 16,00 hod. , nástupní mzda 12000,-...
Kategorie: osetrovatel koni

OЕЎklivka Katka 73/4 konec - YouTube

OЕЎklivka Katka 73/4 konec - YouTube

Ošklivka Katka 73/4 konec keltik016 Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 115 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 86,622 Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем keltik016 22 лип.
Kategorie: osklivka katka posledni dil

Kategorie: