mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12136
Čeká na schválení: 211
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » osobnost » opravna vysavačů

Nejnovější v kategorii osobnost:


ElektroCB FITNESS TV Products Orbitrek

ElektroCB FITNESS TV Products Orbitrek

POZOR AKČNÍ SLEVA: při zakoupení Orbitreku získáte SLIM SHAPER nebo FORM SHAPER za pouhých 799 Kč Orbitrek je revoluční posilovací stroj, který Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce. Cvičením na Orbitreku hubnete 5x rychleji! 4 přístroje v jednom - nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje. Orbitrek Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize nebo při krácení dlouhé chvíle. Cvičit můžete kdykoliv a při cvičení hubnete a spalujete přebytečnou energii. Formujete také velké množství svalů. Cvičením na Orbitreku docílíte pěkné sportovní postavy a uděláte něco pro své zdraví. Posilovací stroj Orbitrek a jeho funkce Cvičební stroj Orbitrek má plynulou regulaci obtížnosti a zpětný chod. Multifunkční počítač přehledně ukazuje čas, rychlost, vzdálenost a spálené kalorie.
Kategorie: orbitrek jak cvičitSeznam zdrojů na téma opravna vysavačů:


Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Hradec Králové - Info-Hradec.cz
Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Olomouc - Info-Olomouc.cz
VAX - Váš specialista na čistý domov | vax-cr.cz
Opravy vysavačů Philips | Servisy-24.cz
Objednání opravy praček, myček, kávovarů, vysavačů a dalších domácích spotřebičů | Servis Lavamax s.r.o. - autorizovaný servis Electrolux, AEG, Zanussi
Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Ústí nad Labem - Info-Usti.cz
Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Olomoucký - Atlasfirem.info
Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Info-Morava.cz
Opravy vysavačů | Servisy-24.cz
Opravny elektrospotřebičů Praha 6 - hodnocené opravny elektrospotřebičů v Praze 6 - sluzby.cz
B2M.CZ - Vysavače Vysavače - opravy
Opravy vysavačů Electrolux | Servisy-24.cz
Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Vysočina - Info-Vysocina.cz
Servis - Vysavače-sáčky.cz - vysavače Vorwerk
Servis vysavačů, Středočeský kraj | IndustryContact.cz
opravy vysavačů lindhaus plzen < výsledky hledání | FOTO-prodej.cz
Opravy vysavačů a čističů - Elektro a počítače - Info-Praha.cz
Servis domácích spotřebičů - Česká republika - Firmy.cz
Opravy, servis vysavačů | Elektrometal servis
Vysavače Vysavače - opravy | Firmyvpraze.cz

Česká republika Olomouc Na Šibeníku I - Info-Brno.cz

Česká republika Olomouc Na Šibeníku I - Info-Brno.cz

ortopedie olomouc šibeník - Město Olomouc Výsledky hledání: ortopedie olomouc šibeník. Pravděpodobně hledáte ortopedie olomouc šibeník nebo jemu podobný výraz. Na stránkách Město Olomouc Vám... olomouc.
Kategorie: ortopedie olomouc

Fotoaparáty, fotografický materiál, příslušenství 8. strana katalogu firem

Fotoaparáty, fotografický materiál, příslušenství 8. strana katalogu firem

Prodej fotoaparátů a příslušenství. Zpracování digitální i analogové fotografie. Zpracování digitální i analogové fotografie.
Kategorie: opravy fotoaparátů brno

BODY ANALYZER BA-501 - MĚŘENÍ TUKU A VODY V TĚLE - VÝPOČET PŘÍJMŮ KALORIÍ

BODY ANALYZER BA-501 - MĚŘENÍ TUKU A VODY V TĚLE - VÝPOČET PŘÍJMŮ KALORIÍ

BODY ANALYZER BA-501 Body analyzer BA-501 je elektronický přístroj na měření tuku, objemu a tuhosti kostí, svalů a vody v těle. Dokáže také vypočítat optimální příjem kalorií na každý den. Jak Body Analyzer funguje Lidské tělo je elektrický vodič. BA-501 vysílá jemné elektrické vlny, aby změřil biologickou vodivost lidského těla. BA využívá pro své výpočty data o pohlaví, věku, tělesné výšce, váze a obvodu zápěstí. Po jejich zanalyzování a přesném propočtení zobrazí váhu a tuhost kostí, objem vody v těle, objem tuku a svalové hmoty a také optimální množství kalorií, které by tělo mělo každý den obdržet. Protože tento přístroj pracuje metodou 4 dotykových bodů, během testu jeho uživatel svírá 4 senzory na přístroji, aby byla zajištěna dokonalá přesnost výsledných testů. Body Analyzer dokáže v paměti uchovat hodnotu posledního měření až pěti osob. Celá Vaše rodina tak může průběžně sledovat vývoj měřených hodnot, aniž byste si museli naměřené hodnoty někam opisovat. Jednoduše je máte uloženy v přístroji a před každým svým měřením si je můžete znovu vyvolat.
Kategorie: optimální příjem kalorií

Lednice a ledničky | ElektroMedia.cz

Lednice a ledničky | ElektroMedia.cz

Lednice a ledničky Nabízíme vám americké ledničky, kombinované ledničky a lednice s mrazákem. V naší nabídce naleznete chladničky a lednice, které si oblíbíte. Při nákupu vám pomohou hodnocení, diskuse, názory, komentáře a recenze majitelů. V sekci lednice naleznete monoklimatické ledničky, mrazáky, chladničky do auta a chladící boxy. Kombinované chladničky a lednice obsahují prostor pro chlazení potravin a oddělený mrazák. Monoklimatické chladničky mají pouze chladící část a nemají žádný mrazák. Pro snadný výběr americké ledničky, lednice a chladničky využijte hledání podle parametrů. Doporučujeme vám chladničky s energetickou třídou spotřeby A+ nebo A. Takové ledničky a chladničky vám ušetří peníze! Lednice a ledničky nakupujte u autorizovaných prodejců a tím si zajistíte bezproblémový záruční i pozáruční servis.
Kategorie: opravy ledniček elektrolux praha

Britské listy

Britské listy

Korupce má v českém zdravotnictví dveře dokořán Vladimíra Bošková Český týdeník Zdravotnické noviny přinesl sérii článků k problematice ortopedických operací, resp. endoprotéz. Podle údajů ministerstva zdravotnictví, Všeobecné zdravotní pojišťovny i firem dodávajících endoprotézy se v ČR ročně voperovává pacientům přibližně deset tisíc kloubních náhrad. Je to dost, nebo málo? To veřejnost neví, neboť žádná oficiální instituce nesleduje skutečné zdravotní potřeby obyvatelstva. Pacienti si stále více stěžují, že čekací doby na operace endoprotéz se prodlužují, a to i v případech, kdy nemocný trpí velkými bolestmi a dalšími komplikacemi. Podle údajů MZ většina pacientů čeká na tento typ operace déle než rok, v některých fakultních nemocnicích se čeká 2,5 roku. Lékaři ortopedických pracovišť tvrdí, že nepříjemné podmínky pro pacienty jsou způsobeny nedostatkem peněz. Naopak jeden ze zástupců zahraničních dodavatelských firem pro týdeník Zdravotnické noviny uvedl, že peníze se v českém zdravotnictví využívají natolik neefektivně, že rozhodně nelze mluvit o jejich nedostatku. Asi z 60 procent se využívají levnější české endoprotézy (zhruba za 30 000 Kč), avšak v průměru je třeba do pěti let tento zákrok opakovat, protože výrobek déle nevydrží. Nová operace je dražší, pacienta znovu vystaví rizikům, jimž někdy může podlehnout (starší pacient nepřežije druhý náročný zákrok).
Kategorie: ortopedie praha motol

Kategorie: