mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7884
Čeká na schválení: 129
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » osobnost » optimální teplota procesoru

Nejnovější v kategorii osobnost:


Sony_servis

Sony_servis

Svoz nezáručních TV Sony V okruhu do 10km paušální cena 600,-Kč. Nad tento okruh je k paušální ceně připočtena částka 16,-Kč/1km. Pro velké TV, kdy je potřeba účast dvou pracovníků je účtován příplatek 300,-Kč.
Kategorie: opravna sonySeznam zdrojů na téma optimální teplota procesoru:


Diskuze o produktu: Intel Core2 Duo E8400 - Czech Computer | czc.cz
Radíme, jak si co nejdříve zničit notebook - iDNES.cz
Letne teploty HDD a CPU (+ anketa)
Regulace otáček ventilátorů a malý návod na SpeedFan
PCTuning • Zobrazit téma - Optimální teplota CPU
Jaká je správná teplota procesoru? - Živě.cz
Optimálne teploty CPU a MB! - Živé.sk
Relaxační místnost - Články: Přehřívání PC
Optimální teplota grafické karty : Hardware - Warez Fórum WAR4ALL
Teplota CPU - Živě.cz
Optimální teplota MB asus? - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Optimalní teploty procaku AMD Athlon XP 2500+ a 3200+ - Živé.sk
teplota CPU • PCMark fórum
notebooky-forum.notebook.cz :: Zobrazit téma - Teplota procesoru ASUS F5V DUO T2250
Přehřívání PC v zátěži.
Recenze: nový MacBook Pro i7 | AppleSvet.cz - Obchod a magazín s produkty Apple
Jak předejít přehřívání počítače | Radírna - Internetová online poradna
teplota CPU - JNP.cz
Hrdina Jan.cz: Čištění notebooku HP 6735s
Přehřívání aneb teploty komponentů: Měříme snadno a rychle - PC Poradna PCP

Kdy a kde podГЎvГЎme naЕЎi medicГ­nu - Loutky v nemocnici

Kdy a kde podГЎvГЎme naЕЎi medicГ­nu - Loutky v nemocnici

  ZÁŘÍ 1.9.   BRNO Tonda a Janka 5.9. MOTOL Marka a Tonda (Akce s Kapkou onkohema) Kaca a Fumas (neurologie, neurochirurgie) 6.9.   Bohnice Fumas a MArka 7.9.   Thomayerka Marka a Granka 8.9.   ČB a Krumlov Granka a Marka 12.9. MOTOL Maruska a Hanka (onkohematologie) Fumas a Tonda (neurologie, chirurgie, psychiatrie) 14.9. Bulovka Marka a Tonda 15.9. BRNO Marka a Tornado a Granka a Janka 19.9. MOTOL Tonda a Hanka onkohematologie Káča a Marka (ortopedie, oční, neurologie) 21.9.
Kategorie: orl motol

Řecká a Kyperská hudba — Řecko od cestovní kanceláře VTT

Řecká a Kyperská hudba — Řecko od cestovní kanceláře VTT

ŘECKÁ HUDBA Kořeny původní řecké hudby sahají až do osmého století př. n. l. V té době byl tanec podstatnou částí náboženského života věřících. Panova vyřezávaná flétna a Apollónova lyra byly nahrazeny klarinetem a bouzoúki. Vlivem žalozpěvů byzantských kostelů byla hudba poněkud zjemněna. Čtyřsetletá turecká nadvláda – přes své stinné stránky – obohatila život Řeků zpěvem orientálních písní, znějících jak v palácích, tak i v prostých obydlích. Arabské kvílení ovlivnilo nosovou intonaci Řeků. Díky zpěvu Nana Mouskouriho, filmům Melina Mercouriho a skladateli Mikisi Theodorakisovi, který napsal hudbu k filmu Řek Zorba, se staly některé řecké písně známé po celém světě. Theodorakis našel inspiraci pro svou poměrně drsnou a tklivou moderní hudbu v rembétika, žánru utvořeném militantní městskou mládeží v bouřlivých letech 1920, po hromadné výměně tureckých a řeckých obyvatel. Jejich písně byly plné témat lásky, chudoby a odloučení se od Řecka. Dnešní lyrické balady se však často opírají o témata z moderní řecké poezie, inspirované takovými spisovateli jako George Seferis, nositel Nobelovy ceny za literaturu v roce 1963.
Kategorie: orientální hudba ke stažení

ORION PRAHA SVÍTIDLA spol. s r.o. - Industry EU

ORION PRAHA SVÍTIDLA spol. s r.o. - Industry EU

ORION PRAHA SVÍTIDLA spol. s r. o. www. orion.co.at Poslat známému » facebook Vytisknout Adresa a kontakty Uhříněveská 581 Průhonice 252 43 Kontaktní údaje
Kategorie: orion praha svítidla

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Praha 4-Braník - Atlasfirem.info

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Praha 4-Braník - Atlasfirem.info

Opravy praček Praha|Elektrometal servis Opravy praček a servis praček všech typů a značek v Praze, AEG, Electrolux, Zanussi, ARDO, Gorenje, Philco, Bosch, Whirlpool atd. Opravy praček doma i dílensky. www. elektrometal.cz/opravy-pracek.html
Kategorie: opravy praček praha

Optimalizace systému Windows Vista pro lepší výkon

Optimalizace systému Windows Vista pro lepší výkon

Optimalizace systému Windows Vista pro lepší výkon Nezáleží na tom, jak rychlé a nablýskané počítače mohou být, když jsou nové. Všechny, zdá se, v průběhu času zpomalují. Ten loni zakoupený moderní počítač už možná není taková senzace poté, co jste do něj nainstalovali desítky programů, antispywarové a antivirové nástroje a stáhli do něj nevýslovné množství odpadu z internetu. Ke zpomalení může docházet po tak malých krůčcích, že to sotva zpozorujete. Jednoho dne se však pokusíte spustit nějaký program nebo otevřít soubor a přemýšlíte, „Co se to stalo s mým počítačem? “. Ať už je příčina jakákoliv, existuje mnoho způsobů, které pomohou systém Windows zrychlit a zaručí, že váš počítač bude pracovat lépe i bez nutnosti upgradu hardwaru. Zde je několik rad, které vám pomohou při optimalizaci systému Windows Vista a zajistí jeho vyšší výkon. Odstraňte nepoužívané programy Mnoho výrobců do nových počítačů instaluje programy, které jste si neobjednali nebo je nechcete. Mezi ně často patří zkušební a omezené verze programů, jejichž výrobci doufají, že je vyzkoušíte, shledáte je užitečnými a poté zaplatíte za upgrade na jejich plnou nebo novější verzi. Pokud se rozhodnete, že je nechcete, jejich uchovávání v počítači může způsobit zpomalení systému z důvodu využívání cenné paměti, prostoru na disku a výpočetního výkonu.
Kategorie: optimalizace windows vista

Kategorie: