mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4819
Čeká na schválení: 124
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » osobnost » opravy lednicek zlin

Nejnovější v kategorii osobnost:


Olomouc - ortopedie | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

Olomouc - ortopedie | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Diskusní fóra | Mateřská Olomouc - ortopedie 28. Listopad 2011 - 13:29 | mimisekI http://www.mojetehotenstvi.cz/ortoped-olomouc ‹ Rychlá rada prosím!!! Hledám kamarádku ze Znojma › Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.  |  Poslat stránku emailem | Kategorie: Mateřská Přihlášení
Kategorie: ortopedie olomoucSeznam zdrojů na téma opravy lednicek zlin:


Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Zlín-Prštné - InfoZlin.cz
FIRMY - Servis domácích spotřebičů - Česko
Ledničky, mrazničky, chladicí zařízení, boxy a vitríny
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Info-Olomouc.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Zlín - Info-Usti.cz
ELEKTRO LOŠÁK Miroslav Lošák, Zlín
opravy chladniček a - Lhota, Zlín, Zlínský Kraj - Zlaté Stránky
Opravy ledniček a mrazáků | Servisy-24.cz
Servis domácích spotřebičů - Zlínský kraj - Firmy.cz
Opravy ledniček a mrazáků Bosch | Servisy-24.cz
Servis domácích spotřebičů - Elektro a počítače - Zlínský - Info-Praha.cz
Servis domácích spotřebičů - Česká republika - Firmy.cz
Opravny elektrospotřebičů Zlín - hodnocené opravny elektrospotřebičů ve Zlíně - sluzby.cz
Opravy ledniček a mrazáků | Servisy-24.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Zlínský - Info-Morava.cz
Opravy ledniček a mrazáků Gorenje | Servisy-24.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Zlínský - Info-Plzen.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Evropa - Info-Liberec.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Vysočina - Info-Vysocina.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - „Zlínský” - Info-Ostrava.cz

TREBSERVIS - Servis a opravy mobilů - Třebíč

TREBSERVIS - Servis a opravy mobilů - Třebíč

TREBSERVIS.CZ Servis a opravy mobilů - Třebíč Servis a opravy mobilů - Třebíč Servis a opravy mobilů Provádíme a zajišťujeme veškerý servis mobilních telefonů a to jak záruční, tak i mimozáruční. Základní mechanické opravy jako je například výměna mikrofonu, sluchátka, vyzvánění, klávesnice, krytu nebo displeje provádíme do 24 hodin (po dohodě i na počkání). Stejně tak i softwarové opravy jako jsou update firmware nebo dohrávání aplikací do telefonu (např. navigace). Náročnější opravy jsou závislé na dostupnosti náhradních dílů a jsou prováděny většinou do jednoho týdne. V případě záručního servisu našim zákazníkům poskytujeme náhradní mobilní telefon po dobu opravy jejich přístroje. Samozřejmě zcela zdarma. Kontakt TREBSERVIS Obchodní centrum Amos Komenského nám 1045/18 Třebíč 67401 Tel. : +420 732 122 225 obchod@trebservis.cz více informací Minimalizovat panel Maximalizovat panel Otevírací doba
Kategorie: opravna telefonů

Fifejdy nemocnice orl aktuálně - zprávy a novinky online

Fifejdy nemocnice orl aktuálně - zprávy a novinky online

Argentinský diktátor si vyslechl další trest Buenos Aires – Poslední argentinský diktátor dostal už třetí trest za zločiny proti lidskosti. K doživotí soud Reynaldu Bignonovi přidal dalších 15 let vězení. Za mřížemi skončí i další dva velitelé. Podle ochránců lidských práv jsou ale tresty příliš nízké. Vojenská vláda zabila v Argentině na přelomu 70. a 80. let až 30 tisíc lidí. Bignone byl obviněn z 21 případů únosů a mučení. Podle soudu osobně dohlížel na týrání a mučení lidí v tajném vězeňském centru v nemocnici Posadas de Haedo. Před 35 lety Bignonovi vojáci s tanky zabrali nemocnici, vyhnali odsud téměř všechen personál, některé lékaře a sestry ale zajali a vyslýchali, v tu dobu zmizelo nejméně 11 zaměstnanců nemocnice. Bignone byl také jedním z šéfů tajného internačního střediska kasáren v Campo de Mayo na okraji Buenos Aires, kudy prošlo na 5 000 členů opozice.
Kategorie: orl fifejdy

Servis počítačů

Servis počítačů

Servis počítačů Servis PC V oblasti počítačů se již pohybuji od roku 1986, kde přes 8-bitové počítače jsem přešel až do dneška k běžně u nás používaným PC. Od roku 2002 se plně pohybuji v oblasti servisu PC a příslušenství. Od roku 2008 také navrhuji internetové prezentace včetně jejich tvorby. V této oblasti Vám mohu nabídnout následující služby: Servis PC (opravy počítačů Frýdek-Místek) Kvalitní a rychlý počítačový servis (servis počítačů) je pouze jednou z nabízených služeb. Mezi tyto služby patří nejen opravy počítačů (servis PC), servis notebooků, servis tiskáren nebo opravy monitorů, ale také servis dalšího počítačového vybavení jako např. správa počítačové sítě, záchrana a obnova dat, SEO optimalizace pro vyhledávače, webhosting apod. Co umím opravit ?
Kategorie: opravny monitorů

Autoelektrikáři  -  Najisto

Autoelektrikáři  -  Najisto

Autoelektro ŠAFÁŘ - Bosch car service (Fryšták - Horní Ves) Autoelektro ŠAFÁŘ - Bosch car service Bosch Car Servis. Diagnostika a opravy vstřikování motorů benzin, diesel. Opravujeme startéry a alternátory, autoelektriku a autoelektroniku, klimatizace. Kontakt Fryšták, Osvobození II  -  www. boschsafar.cz Zavřít TEL  +420 577 911 066 WEB  www.
Kategorie: opravy alternatoru

Britské listy

Britské listy

Korupce má v českém zdravotnictví dveře dokořán Vladimíra Bošková Český týdeník Zdravotnické noviny přinesl sérii článků k problematice ortopedických operací, resp. endoprotéz. Podle údajů ministerstva zdravotnictví, Všeobecné zdravotní pojišťovny i firem dodávajících endoprotézy se v ČR ročně voperovává pacientům přibližně deset tisíc kloubních náhrad. Je to dost, nebo málo? To veřejnost neví, neboť žádná oficiální instituce nesleduje skutečné zdravotní potřeby obyvatelstva. Pacienti si stále více stěžují, že čekací doby na operace endoprotéz se prodlužují, a to i v případech, kdy nemocný trpí velkými bolestmi a dalšími komplikacemi. Podle údajů MZ většina pacientů čeká na tento typ operace déle než rok, v některých fakultních nemocnicích se čeká 2,5 roku. Lékaři ortopedických pracovišť tvrdí, že nepříjemné podmínky pro pacienty jsou způsobeny nedostatkem peněz. Naopak jeden ze zástupců zahraničních dodavatelských firem pro týdeník Zdravotnické noviny uvedl, že peníze se v českém zdravotnictví využívají natolik neefektivně, že rozhodně nelze mluvit o jejich nedostatku. Asi z 60 procent se využívají levnější české endoprotézy (zhruba za 30 000 Kč), avšak v průměru je třeba do pěti let tento zákrok opakovat, protože výrobek déle nevydrží. Nová operace je dražší, pacienta znovu vystaví rizikům, jimž někdy může podlehnout (starší pacient nepřežije druhý náročný zákrok).
Kategorie: ortopedie nemocnice motol

Kategorie: