mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6055
Čeká na schválení: 195
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » opravna praček pardubice

Nejnovější v kategorii oslavy:


» BIOS, jeho aktualizace a možné problémy » NotebookBlog / Postřehy a zkušenosti ze světa mobilní techniky

» BIOS, jeho aktualizace a možné problémy » NotebookBlog / Postřehy a zkušenosti ze světa mobilní techniky

První český blog věnovaný notebokům BIOS, jeho aktualizace a možné problémy swarm Březen 10, 2010 Návody, Technologie 17 komentářů Možná jsem se už v minulosti okrajově věnoval tomuto tématu. Teď se k němu vracím z jednoho důvodu – procházím si diskuze a až příliš často vidím, že někdo řeší problém s notebookem po aktualizaci („flashování“) BIOSu. Dnešní zápisek bude mířit spíše na ty, kteří se méně orientují v prostředí počítačů. Popíšu několik zásad, kterými se řídím sám, a nastíním několik řešení, když se něco pokazí. Co je to BIOS? Občas se mě někdo zeptá, co ten BIOS vlastně je a čím se liší od ostatních ovladačů. Zkusím to hodně zjednodušit – slovo BIOS je zkratkou od Basic Input/Output System. Zatímco jiné platformy v minulosti měly velké ROM paměti, ve kterých byl někdy uložen i samotný operační systém (něco podobného můžete i dnes vidět u PDA a mobilních telefonů), počítače typu PC šly cestou univerzálnosti a v paměti ROM obsahovaly pouze jednoduchý zavaděč, který provede základní inicializaci hardware a začne vykonávat kód v MBR vybraného disku, případně jiného zařízení (počítače IBM dříve v ROM měly také interpret jazyka Basic). Přes BIOS bylo možné ovládat některý hardware pomocí definovaných přerušení (obsluha disku, klávesnice,…). Zbytek si řešil operační systém a jeho ovladače přímo. BIOS měl většinou nějaké své nastavení, které se otevíralo stiskem určité klávesy ihned po startu, a umožňovalo v omezené míře hardware konfigurovat (některé notebooky měly utilitu pro nastavení BIOSu samostatně a zaváděla se z diskety, nebo přímo z disku).
Kategorie: oprava biosuSeznam zdrojů na téma opravna praček pardubice:


Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Loděnice - Info-Morava.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - „Loučka” - InfoZlin.cz
FIRMY - Servis domácích spotřebičů - Česko
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Jihočeský - Info-Tabor.cz
Opravy praček Pardubice :: Opravář praček
Josef Zemčák - prodej a servis praček - Němčice - Servis domácích spotřebičů
Servis domácích spotřebičů - okres Pardubice  -  Najisto
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Olomoucký - Info-Ostrava.cz
opravy praček pardubice - inzerce-prace.info
Opravy praček a sušiček prádla Electrolux | Servisy-24.cz
Elektroservisy - Pardubice | netfirmy.cz
Opravy elektro - opravy praček, opravy televizorů, opravy ledniček,opravy myček
Opravy praček a sušiček prádla | Servisy-24.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Ústecký - Info-Plzen.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Pardubice - Info-Ostrava.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Pardubice - Info-Vary.cz
Elektroservisy - Pardubice - Firmy.cz
opravna praček trutnov - motivycviky.info
Servis domácích spotřebičů - Pardubický kraj - Firmy.cz
Milan Jukl ,opravy praček - Pardubice - Servis domácích spotřebičů

Prodej fotoaparátů a kamer - Elektro a počítače - Karlovy Vary - Info-Vary.cz

Prodej fotoaparátů a kamer - Elektro a počítače - Karlovy Vary - Info-Vary.cz

IMEX - PC & Mobil centrum - www.imex.cz/ Mezi hlavní firemní činnosti patří prodej telekomunikační techniky: mobilní telefony, bezdrátové telefony, příslušenství k mobilním telefonům. Dále se zabýváme prodejem a servisem fotoaparátů NIKON + příslušenství. Nabízíme také prodej a servis PC … Znojmo, Vídeňská 69 (Albert) + pobočky (2) - +420 515 227 111, +420 606 751 003
Kategorie: opravna fotoaparátů ostrava

Opožděná menstruace vs stres | Poradte.cz

Opožděná menstruace vs stres | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Nejen pro ženy /... Vložit novou otázku Opožděná menstruace vs stres Autor: filip84 Datum: 11.08. 08 09:24 odpovědí: 6 Dobrý den, rád bych se zeptal, přítelkyně měla 9. dostat menstruaci a stále nic. Při pohlavním styku jsme nepoužily žádnou ochranu ale není to má první přítelkyně jestli mi rozumíte. 10. si udělala těhotenský test a ten ukázal že je v pořádku a není těhotná. 10.8. také prodělala velký rodinný stres, nemůže to být i tím. Prosím poraďte. Začínáme mít obavu. Ale je to možné když test neprokázal těhotenství?
Kategorie: opozdena menstruace

Opravy elektro - opravy praček, opravy televizorů, opravy ledniček,opravy myček

Opravy elektro - opravy praček, opravy televizorů, opravy ledniček,opravy myček

Poslední hledané firmy z rubriky Opravy elektro Panasonic, Zlínský kraj Ronic, Pelhřimov Ronic Oprava lednicky, Středoč.. Oprava ledničky, Praha Opravy praček, Plzeňský.. Firmy
Kategorie: opravna praček olomouc

Novell edice OpenOffice.org i pod Windows | openSUSE portál

Novell edice OpenOffice.org i pod Windows | openSUSE portál

K dispozici je Windows verze Novellovské edice OpenOffice.org. Stáhnout si ji můžete z [? :http://download.novell.com/Download? buildid=ZniZNNd4mLQ~ download. novell.com]. O důvodech, proč používat edici od Novellu, se můžete dočíst na blogu [? :http://reverendted.wordpress.com/2007/03/13/ooo-novell-edition-now-available-for-windows/ reverendted. wordpress.com] Já jen shrnu. Novell je, mimo Sunu, jedním z největších přispěvatelů do OpenOffice.org a soustředí se převážně na kompatibilitu OpenOffice.org a Microsoft Office. Veškerá jejich práce je pak k dispozici pod svobodnou licencí. Díky schvalovacímu procesu nějakou dobu trvá, než se tyto funkce dostanou do OpenOffice.org.
Kategorie: open office download

Gynekologické problémy - uLékaře.cz

Gynekologické problémy - uLékaře.cz

Gynekologické problémy Cévy v děloze | Dotaz od: ivana Dobrý den pane doktore, chtěla bych se s Vámy poradit. mám již dlouho gynekologické problémy. Mám 2 děti a po druhém dítěti mám velké bolesti v podbřišku. Většinou se vyskytují při menzesu a po pohlavním styku. Můj gynekolog mi dnes řekl, že je to... Odpovědět bez vyšetření co způsobuje bolest v podbřišku je nemožné. V první řadě je potřeba pečlivé gynekologické vyšetření včetně ultrazvuku, laboratoře,a pakliže se přičinu nepodaří zjistit, bylo by vhodné uvažovat i o laparoskopiii k objasnění... Gynekologické, resp. sexuologické problémy | Dotaz od: Adéla Dobrý den... Dobrý den, nedělá se to, ale doporučím vám centrum v Praze, kde je specializovaná péče s vysokou odborností /mám vlastní zkušenost/, kontakt zde: http://www.gyncentrum.cz/cs/gynekologicka-ambulance/.
Kategorie: opakované gynekologické záněty

Kategorie: