mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14519
Čeká na schválení: 66
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » opravna hodinek

Nejnovější v kategorii oslavy:


Oprava vany | Odpovědi.cz

Oprava vany | Odpovědi.cz

Domů >" /> Bydlení a zahrada >" /> Opravy a údržba >" /> Detail otázky anonym Oprava vany Dobrý den,má dcera prorazila plastovou vanu. Díra asi 1 cm. Existuje nějaký způsob jak ji alespoň dočasně zalepit, nebo nějak jinak zadělat? Děkuji za odpověď K. Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.
Kategorie: oprava vanySeznam zdrojů na téma opravna hodinek:


Nástroje na opravu hodinek - sada 16 ks
Opravy hodin, hodinek - Služby a řemesla - ČR - Info-Praha.cz
Hodinky a hodiny, časoměrná zařízení | IndustryContact.cz
Oprava hodinek Omega a Tavannes ze 30. let - Chronomag fórum
Hodinářský servis | DEAL hodinářství, s.r.o.
eHodinky.cz- Casio, Citizen, Storm, Timex, Polar a další
Hlavní sránka | www.hanak-brno.cz
Hodinář - hodnocení hodináři - sluzby.cz
Jaromír Boukal: Opravy Hodinek, SNTL 1958
Oprava hodinek, budíků a šperků Ústecký kraj - Cyklo & Hobby s.r.o. - KORY - Q s.r.o.
Opravy klenotů a hodinek  -  Najisto
Opravny klenotů - hodnocené opravny klenotů - sluzby.cz
Oprava hodinek Louis Vuitton - Chronomag fórum
FIRMY - Prodej klenotů a hodinek - České Budějovice
Hodinář Praha - hodnocení hodináři v Praze - sluzby.cz
Opravy šperků a hodinek - Zlatnictví NOEMI
Sada nářadí pro opravu hodinek » shop.fkt.cz
Sada nářadí pro opravu hodinek | NEJCENY.cz
Opravy klenotů a hodinek - Praha kraj  -  Najisto
Oprava hodinek Swatch - Hodinky a šperky | Foxter.cz - nákupní rádce

Servis Bosch | elektrické nářadí Bosch pro řemeslníky

Servis Bosch | elektrické nářadí Bosch pro řemeslníky

Servis Bosch 1 2 3 Přímé objednání náhradních dílů Bosch nabízí spolehlivý systém objednávek náhradních dílů pro Vaše nářadí. Náhradní díly si můžete objednat e-mailem, telefonem nebo faxem přímo v servisním centru Bosch. Požadované díly pak zašleme přímo k Vám. Objednání náhradních dílů Přímé provedení kalibrace Zašlete své nářadí přímo do servisního centra Bosch; po provedení kalibrace Vám nářadí zašleme zpět. Na vyzvedávací službu Portál vědomostí Multimediálně a individuálně: nový portál vědomostí Bosch Vám zprostředkuje soustředěné know-how na témata techniky a aplikací. Na Power Tools Learning Campus Přehled vymožeností servisu Přímé objednání náhradních dílů Náhradní díly si můžete objednat e-mailem, telefonem nebo faxem přímo v servisním centru Bosch. Více o přímém prodeji Opravárenský servis Rychle a jednoduše splníme nejvyšší nároky na kvalitu. Více o opravárenském servisu Kalibrační servis Servis pro lasery, nivelační zařízení a dálkoměry zajistí maximální přesnost. Na kalibrační servis Prodloužení záruky Při registraci elektrického nářadí pro profesionály získáte zdarma tříletou záruku Více o prodloužení záruky Záruční podmínky Na profesionální nářadí Bosch získáte záruku až tři roky Na záruční podmínky Návody k obsluze Přehledně: všechny návody k obsluze ke stažení nebo vytisknutí. Na návody k obsluze Portál vědomostí Učte se s radostí: objevte multimediální portál vědomostí Bosch.
Kategorie: opravna nářadí bosch

Alcomp.cz s.r.o. - Výpočetní technika | www.alcomp.cz | ontheweb.name - katalog internetových stránek na českém internetu

Alcomp.cz s.r.o. - Výpočetní technika | www.alcomp.cz | ontheweb.name - katalog internetových stránek na českém internetu

21005. Rating: 5.3 /10 (136 votes cast) Servis monitorů Acer, Asus, Samsung, LG, AOC, Sony, HP, Fujitsu Siemens, Iyama, Dell Servis monitorů předních značek Acer, Asus, samsung, LG, AOC, Sony, HP, Fujitsu Siemens, Iyama, Dell a dalších neznačkových monitorů. Servis monitorů a opravy monitorů provádíme po celé ČR snadno, rychle a kvalitně. Servis a opravy monitorů. Servis tiskáren Epson, HP, OKI, Brother, Lexmark, Xerox, Konica Minolta Servis tiskáren předních značek Epson, HP, OKI, Brother, Lexmark, Xerox, Konica Minolta a dalších neznačkových tiskáren. Servis tiskáren a opravy tiskáren provádíme po celé ČR snadno, rychle a kvalitně. Servis a opravy tiskáren. G2 server - managed a dedikované servery na míru Projekt G2 server přináší komplexní serverové řešení na míru. Poskytuje široké spektrum serverů pro různá použití - mail server, exchange, databázový, virtuální a windows SBS server. Podle typu správy lze volit managed servery či dedikované servery.
Kategorie: opravna monitorů

Hello Kitty Jídelní servis | Alza.cz

Hello Kitty Jídelní servis | Alza.cz

Hello Kitty Jídelní servis Roztomilou kočičku Hello Kitty zbožňuje nejedno děvčátko. A co může být pro takovouhle malou princeznu lepší, než moci servírovat panenkám na čajovém dýchnáku do servisu s Hello Kitty! Sada obsahuje plastovou konvičku, čtyři talířky s příbory, pohárky, šest hrníčků s podšálky a lžičkami a samozřejmě nesmí chybět konvička na smetanu. I děti chtějí při hře servírovat se stylem. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Dopručený věk: 18 měsíců a víc Nově na Alza.cz Najděte si toner či cartridge v jednoduchém průvodci Ledničky - kombinované, americké... Stačí si vybrat. Pračky předem i vrchem plněné.
Kategorie: opravna hraček

Pohlavní choroby

Pohlavní choroby

Příbuzná témata Vytisknout referát Přidat referát do záložek Pohlavní choroby POHLAVNÍ CHOROBY - infekční nemoci, které se přenášejí buď výlučně nebo převážně pohlavním stykem - Patří k nejstarším nemocem lidstva - jedná se o vážná onemocnění, ne ve všech případech léčitelná - mezi nejčastější patří AIDS, syfilis, kapavka, ulcus molle (měkký vřed), záněty moč. Trubice, genitální opar - Syfilis (lues, příjice) - původně je to název jednoho pastýře ovcí z jedné arkádské didaktické básně, kterou věnoval Girolamo Frascatorio (1483-1553) roku 1530 kardinálu Bembovi (1470-1547) ve Veroně - podle něj byla v 16. Století pojmenována neznámá pohlavní choroba, kterou zavlekli roku 1494 námořníci Kryštofa Kolumba z Haiti do Portugalska - je však pravděpodobné, že byl s. dříve zavlečen do Ameriky - jsou zde ale jisté důkazy, že nemoc mohla existovat již dříve např. římský lékař Aulus Cornelius Celsus, který žil na přelomu letopočtu (42 př. n. l. -37n. l.) , popsal genitální vředy podobné syfilickým - nemoc se velice rychle rozšiřovala a už jeden rok po Kolumbovo návratu se nemoc rozšířila na celé Portugalsko, Španělsko, Francii, Německo, Švýcarsko a Itálii - protože ji aktivně rozšiřovali především francouzští vojáci krále Karla VIII. , byla nazývána také jednoduše „francouz“ - šířilo se to tak rychle, že už roku 1505 se nemoc dostala i do Číny a Indie - princip infekce nebyl v renesanci už tak neznámí, ale nějak se to nebralo vážně - existovaly různé terapie a patogeneze - např. církev tuto nemoc vůbec nepovažovala za nemoc, ale za trest boží, potrestání za hříchy, zejména za sodomii - a lékaři, kteří ještě byli pod silným vlivem alchymistů, považovali za odpovědné hvězdy - prvními poněkud účinnými terapiemi, byly léčby mazáním a rtutí, ale jelikož se do konce 19.stol. nerozlišovalo mezi syfilidou a kapavkou, byly některé kůry účinné jen proti jedné z nich, takže to lékaře velice mátlo - více než polovina všech vládnoucích knížecích rodů byla tehdy postižena syfilidou - téměř všichni Bourboni, Orleáni např. Ludvík XIV.
Kategorie: onemocneni penisu

Česká Televize - ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 « Online TV « Rádia a TV « Catalog Clonet cs

Česká Televize - ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 « Online TV « Rádia a TV « Catalog Clonet cs

Online ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 SPORT. Internetové vysílání ČT. Sledujte pořady, zprávy, seriály online. Nestihli jste svůj oblíbený televizní pořad? Nevadí, na této stránce se na něj podívejte.
Kategorie: online ct4

Kategorie: