mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8552
Čeká na schválení: 64
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » oprava deštníků praha

Nejnovější v kategorii oslavy:


Lokalizace odcizených mobilních telefonů je možná, operátoři ji ale nenabízejí - Měšec.cz

Lokalizace odcizených mobilních telefonů je možná, operátoři ji ale nenabízejí - Měšec.cz

Měšec.cz » Bankovní účty » Přímé bankovnictví » Mobilní bankovnictví » Lokalizace odcizených mobilních telefonů je možná, operátoři ji ale nenabízejí Lokalizace odcizených mobilních telefonů je možná, operátoři ji ale nenabízejí 2. 5. 2005 14:46 Zuzana Šourková Podle Českého rozhlasu 1 Radiožurnál odmítají tuzemští mobilní operátoři klientům lokalizovat ukradené mobilní telefony, i když je to možné. Odcizené telefony je možné lokalizovat a upozornit policii na místo, kde se nacházejí. Podle Čro bylo v centrále Oskara odcizeno pět mobilních telefonů v celkové hodnotě kolem jednoho milionu korun. Telefony byly v síti dohledány a policií zabaveny v pražském bazaru. Podle operátorů lokalizaci ukradených telefonů brání nedokonalé zákony, podle mluvčí Ministerstva informatiky tomu, aby operátoři lokalizaci nabízely zákony nebráni. Fórum
Kategorie: operátoři mobilních telefonůSeznam zdrojů na téma oprava deštníků praha:


Opravna obuvi Praha
Služby a řemesla: Praha 12
opravy deštníků praha - cenyhry.info
Opravny oděvy, obuv, kůže Praha 10 - hodnocené opravny oděvů, bot, kůže v Praze 10 - sluzby.cz
Opravy obuvi - Služby a řemesla - Pardubice - Info-Pardubice.eu
BOTAX-OPRAVNA OBUVI f.o., Praha, Kobylisy - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
FIRMY - Brašnářství a obuvnictví - Česko
Opravna obuvi Praha
obuv-opravna - Opravit .cz
Opravy obuvi - Služby a řemesla - Info-Olomouc.cz
Opravy obuvi
Opravna obuvi Praha 6 | Oprava na počkání | Opravy obuvi rychle a po ruce
Kdo mi to opraví - Obuv - Praha
opravy deštníků a sluníků daja - Praha - Zlaté Stránky
Opravna obuvi a výroba klíčů - Opravny - Praha - Praha 4
Opravny oděvy, obuv, kůže Praha 6 - hodnocené opravny oděvů, bot, kůže v Praze 6 - sluzby.cz
Opravny « Módní peklo
Opravy obuvi - Služby a řemesla - Teplice - Info-Brno.cz
Opravy obuvi - oprava obuvi, opravna obuvi, opravny obuvi
Vítejte na stránkách opravna obuvi a brašen Praha 1 ve vestibulu metra Můstek A směr výstupu Václavské náměstí, Jinřišská a Vodičkova (naproti Albertu)

PSP Spiderman 3 Essentials | Prodej a servis výpočetní techniky | Exasoft Czech, a.s.

PSP Spiderman 3 Essentials | Prodej a servis výpočetní techniky | Exasoft Czech, a.s.

Videoherní adaptace stejnojmenného filmu, v níž obsazujete roli samotného populárního pavoučího muže bránící New York nejenom před bandou superlotrů, ale i před gangy a možná i sám před sebou. Vůbec poprvé se totiž Spider-Man bude moci převléci ze svého červeno-modrého oblečku do obleku černého, který mu sice propůjčí nové schopnosti a zvýší jeho sílu, pohyblivost a odolnost, ale za to si vyžádá větší pozornost a péči. Spider-Man v černém totiž bude stále obtížněji ovladatelný i zvladatelný a pokud si tak nedáte pozor, velmi lehce se stane ze spuerhrdiny superlotr, kterého budou obyvatelé New Yorku nenávidět. Připravte se na relativní volnost jednání, kde si budete moci sami vybrat, zdali budete dál pokračovat v plnění misí příběhových, nebo se rozhodnete zarazit rostoucí zločinnost v jedné z několika čtvrtí New Yorku, které sužují nejenom Spider-Manovi nepřátelé, ale i trojice zločineckých gangů. Únosy, krádeže, vraždy, s tím vším se budete muset vypořádat a rozhodně to nebude lehké. Gangsteři se totiž nevzdají snadno a navíc budou v početní přesile. To samé však platí i o soubojích s tradičními superlotry, které se budou odehrávat na prostoru celého města. Budete tak nuceni využívat všechny možnosti, který nabízí přepracovaný soubojový systém, jež počítá nejenom s dokončovacími a kombo údery, ale i s využitím speciální útoků, které mohou vést k nevyžádané destrukci interaktivních lokací. -- Minimální konfigurace: Konzole Sony Playstation PSP.
Kategorie: opravna psp

Oprava havarovaného vozu Škoda Fabia - www.autoopravy.eu

Oprava havarovaného vozu Škoda Fabia - www.autoopravy.eu

Pokud máme opravovat havarovaný vůz, nejprve je nutné vše prohlédnout, zjistit rozsah poškození a zjistit cenu dílů a prací, které budeme platit. Pak je možné se rozhodnout, jak dál postupovat (oprava, prodej, likvidace). Pokud se rozhodneme pro opravu postup doporučuji tento: 1. Poškozenou část pečlivě vystrojíme a sepíšeme seznam poškozených dílů, vždy se objeví ještě vady, které nebyly před rozebráním viditelné. Znovu spočítáme náklady opravy, nyní už je to podstatně přesnější. 2. Nakoupíme potřebné díly, pokud chceme ušetřit, opravíme vše co lze, pokud chceme mít auto jako nové nešetříme a koupíme nové díly, u Fabie to není až tak drahé, já jsem použil originální díly (světlo, blatník, kryt akumulátoru, držák blatníku). Nárazník, kapotu a čelo jsem opravil. 3. V našem případě byl na havarované části výrobní štítek (nedílná část auta), před opravou jsem jej pomocí horkovzdušné pistole odlepil a uložil. 4. Takovouto lehčí opravu je možné provést i bez rovnací stolice. Nejprve srovnáme l.
Kategorie: oprava fabie

Ceník | JANEKO s.r.o. - opravy klavírů a kytar

Ceník | JANEKO s.r.o. - opravy klavírů a kytar

JANEKO s. r. o. - opravy klavírů a kytar Ceník Orientační ceník Ceny jsou závislé na rozsahu provedených prací, použitých materiálů, typu a velikosti nástroje, zvolené povrchové úpravě, atd. Na opravy pian a pianin poskytujeme záruku 2 roky. Na opravy kytar je záruka 6 měsíců.
Kategorie: opravna kytar

Asfaltová vlnitá krytina Onduline - ONDULINE - Střešní krytiny - aaaSTŘECHY.cz

Asfaltová vlnitá krytina Onduline - ONDULINE - Střešní krytiny - aaaSTŘECHY.cz

Aktuality Zastiňující doplňky Velux FENESTRA - zateplovací sada se slevou 50% ! Ocelová střešní krytina RUUKKI Novinka: Izolační stříška půdního výlezu Fotovoltaika - Aktuální výběr ze skladových zásob Napište nám
Kategorie: onduline střešní krytina

Hry pro dívky, dívčí kuchařské hry na vaření, pečení

Hry pro dívky, dívčí kuchařské hry na vaření, pečení

Malá kuchařka.cz • online hry pro dívky hry online na téma pečení, vaření a vše o jídle dívčí hry, hry pro nejmenší, dětské hry Reklamy Podle abecedy A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Hry pro tebe Dívčí hry 1000her Minihry Online hry Hry pro nejmenší Zahraj si dívčí hry Chceš zkusit i další flashové hry pro dívky? Určitě se podívej na stránky Superhry pro dívky, najdeš tam celou řadu dívčích her (farma hry, oblíkačky, Hannah Montana hry, hry na obsluhu hostů a další). Zajímavé weby Gry gotowanie Mahjong hry Online hry zdarma Flashmix online hry Hry pre dievčatá Hry na vaření Hry pro dva Hraj super hry zdarma po celý den. Jak na dívčí hry Hry pro dívky se ovládají a spouštějí jako všechny flashové hry. Tedy přes tlačítka s nápisem "Play", "Start" nebo "Go". V mnohých hrách je i návod pod názvem "How to play". Pokud si nevíš rady, zkus zkrátka klikat na vše ve hře :-). Nové dívčí hry na vaření Popcorn Booth Management Znáš místo, kde můžeš ochutnat nejlepší ovocný džus, nejchutnější hranolky a nejbáječnější popcorn? Jedno takové virtuální místo známe - je to v online hře Popcorn Booth Management. V t... Bakery House Bakery House je výborná kuchařská superhra pro všechny slečny a děvčata, která ráda vaří a hrají hry na virtuální zaměstnání.
Kategorie: onlain hry

Kategorie: