mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13470
Čeká na schválení: 381
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » oprava pneumatik

Nejnovější v kategorii oslavy:


Google Books nabízí knihy ke stažení

Google Books nabízí knihy ke stažení

Kryl Blog » Příspěvek Google Books nabízí knihy ke stažení Google Books nabízí knihy ke stažení 31. 08. 2006 - 17:01 Knihy, kterým vypršela autorská práva nabízí Google na své službě Google Books volně ke stažení ve formátu PDF. Knihy jsou dostupné díky několika institucím, které literaturu umožnili převést do elektronické podoby. Uvolnění knih pro stažení Stahovat je možné knihy, kterým vypršela doba autorských práv. Například pro Anglii je definováno jako 70 let po smrti autora. V Americe jde o knihy, které jsou vydané dříve než v roce 1923. Podoba knih Možnost stažení knihy je vidět při zobrazení detailu. Je přítomné tlačítko Download následované typem dokumentu (typicky PDF) a velikostí souboru (řádově desítky MB). Stažené soubory obsahují na první stránce uvítací text firmy Google. Jsou zde vypsány podmínky pro použití staženého souboru a zdůvodněno označení každé stránky knih.
Kategorie: online knihy ke staženíSeznam zdrojů na téma oprava pneumatik:


Oprava pneumatik : autodoplňky, samolepky, nosiče Atera, vany do kufru, autopotahy, textilní a gumové autokoberce, ofuky, deflektory, plexi, nosiče kol a lyží, úložné sítě, loketní opěrky, offroad pneu a příslušenství, cyklodoplňky
Kategorie: