mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5252
Čeká na schválení: 86
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » oprava praček pardubice

Nejnovější v kategorii oslavy:


Luxus při operaci žlučníku vás přijde na desetitisíce - Aktuálně.cz

Luxus při operaci žlučníku vás přijde na desetitisíce - Aktuálně.cz

Ministr Leoš Heger. Autor: Ludvík Hradilek větší obrázek » Praha - Až za půl roku vyhledáte lékaře, poznáte, jaký přelom zažilo české zdravotnictví 21. června 2011. Za operaci žlučníku provedenou v nejmodernější ordinaci vyhlášené pražské kliniky zaplatíte jako finanční spoluúčast 30 tisíc korun, přičemž nepůjde o žádný úplatek, ale o peníze legálně stanovené lékařem podle předpisů. Před tím vám však ambulantní chirurg vysvětlí, že nemusíte nic platit, když půjdete se žlučníkem jednoduše „pod nůž". A naopak laparoskopická operace, kdy není třeba otevřít celou břišní dutinu, že bude chtít několik tisíc připlatit. Patnáct tisíc korun navíc přitom bude stát zákrok v okresní nemocnici, protože takovou cenu nemocnice platí za materiál a za amortizaci laparoskopické věže. O dalších pět tisíc víc se zaplatí v krajském městě. A pokud by měl pacient zájem o služby pražského profesora, který operuje na nejmodernější věži s trojrozměrnou kamerou, vyroste spoluúčast na uvedených třicet tisíc. Tento příklad, byť v mnohém nesedí přesně na korunu, ilustruje změnu tuzemského zdravotnictví podle reformy ministra Leoše Hegera, kterou schválila sněmovna a která začne platit od roku 2012.
Kategorie: operace žlučníkuSeznam zdrojů na téma oprava praček pardubice:


Josef Zemčák - prodej a servis praček - Němčice - Servis domácích spotřebičů
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Praha-Řepy - Info-Praha.cz
opravy praček
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Vysočina - Info-Vysocina.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Olomouc-Klášterní Hradisko - Info-Olomouc.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Moravskoslezský - Info-Morava.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Louny - Info-Usti.cz
Oprava pardubice pracek whirpool
Opravy praček a sušiček prádla | Servisy-24.cz
Opravy elektro - opravy praček, opravy televizorů, opravy ledniček,opravy myček
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Moravskoslezský - Info-Praha.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Vysočina - Info-Ostrava.cz
Servis domácích spotřebičů - Elektro a počítače - Pardubice - Info-Brno.cz
Opravy praček Pardubice :: Opravář praček
Opravny Pardubice - hodnocené opravny v Pardubicích - sluzby.cz
Elektroservisy - Pardubice | netfirmy.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Zlín - InfoZlin.cz
opravy elektro pardubice
Opravy praček a sušiček prádla AEG | Servisy-24.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Tábor - Info-Tabor.cz

televize online zdarma¨cool

televize online zdarma¨cool

Televize online zdarma¨cool TV online - Nova, Prima, MTV, Čt1, Čt2 a další prima tv online Prima, Prima cool. Tv online. TV Prima je česká soukromá televizní stanice. Její oficiální název je Prima televize. Jejím součastným provozovatelem je FTV Prima, spol. s. r. o. , funkci generálního ředitele zastává Marek Singer. TV Prima. www. tvplay.cz/ Online Televize | Nejvíc.info Home Bydlení Erotika Info mixér Farma online Kudy z nudy Recepty Info News Prominenti Slevy Televizní tipy Zdraví Horoskopy Hry Zdarma Live Sport Online Televize www. nejvic.info/online-televize Top gear online česky Griffinovi online česky ke shlédnutí zdarma. Televize Top Gear TopStar Magazín Vaření Věda a technologie Video hry Zábava ZOO Praha ZOH 2010 Vancouver Zprávy Zvířata Agáta Hanychová TV. www.cool-online.cz/ hellip online. funsite.cz/top-gear-online-česky TV online - Nova...
Kategorie: online televize zdarma

Oprava startéru - Honda Civic r.v.1991 - www.autoopravy.eu

Oprava startéru - Honda Civic r.v.1991 - www.autoopravy.eu

Závada: Startér se občas neroztočí, jen cvakne cívka, po opakovaném spouštění startér sepne a roztočí motor. Závada je na kontaktech silového spínače na cívce. Kontakty jsou znečištěné a opotřebené, stejně tak talířek na jádru cívky, který kontakty propojuje. Nedochází k potřebnému dosednutí talířku na kontakty. Oprava: 1) Odpojíme záporný pól akumulátoru. 2) Demontujeme startér(jeden šroub jsem musel povolit pomocí nástavcú z pravého podběhu). 3) Venku ze startéru vymontujeme víčko na cívce, je vidět špatný styk kontaktů. 4) Pokud chceme opravu provést precizně, vyměníme kontakty, ale ze zkušenosti vím, že je to zbytečné. Původní kontakty a talířek očistíme brusným papírem, jádro i celý vnitřní prostor otřeme. Kontakty lehce přizvedneme šroubovákem, tím nahradíme chybějící materiál na kontaktech.
Kategorie: oprava starteru

Opravy praček a sušiček prádla AEG | Servisy-24.cz

Opravy praček a sušiček prádla AEG | Servisy-24.cz

MIKAS Miloň Kašpar Hradec Králové, 500 03, S. K. Neumanna 487, tel. : 495 521 545 Opravy praček a sušiček prádla AEG, Ardo, Ariston, Baumatic, BEKO, Bosch, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi
Kategorie: opravář praček hradec králové

Scorpions Software

Scorpions Software

Na obrazovce s údaji stiskněte +[ - ] (minus na NumPadu, nebo pomlčka na KeyPadu, vyzkoušejte obojí). Pusťte klávesy a napište některý z následujících kódů : Cheat Obrazovka Účinek -- iwillbetheone všude nesmrtelnost savegame ve hře uloží hru endmission ve hře ukončí aktuální misi campaign hlavní menu odemkne všechny mise topography hlavní menu ukáže výšky na mapě V mé verzi hry fungovaly pouze následující tři cheaty : campaign, savegame a endmission. (poslal Veselý Václav ) V 11. misi Protiútok jsem po rozstřílení tanků a pěchoty nasedl do T72 (je tam ještě T55 a BVP, ale to mi nepřipadalo tolik bezpečné) a začal jsem střílet po vrtulnících - jednu raketu jsem dostal, ale sundal jsem je. Bohužel, když jsem dojel na únikový bod, řeklo mi to, že jsem je nedostal. Ale je při tom docela sranda. (poslal Bucek Lubomír - lubojr@seznam.cz ) Mise 13 (Pomsta) : Obdobně jako v misi 36 (Útěk z vězení) v kampani 1985 lze postupovat i v misi 13 (Pomsta - ničení helikoptér) v kampani Resistance. Všechny vojáky nechte klidně na "startu" a běžte sami k pobřeží a odtud až k základně. Místo hlídají 2 skupiny vojáků a tuším 2 spec-natz. Nejlepší bude vylézt z místa, kde budete vzhledem k strážícímu spec-natz v zákrytu nejbližší helikoptéry.
Kategorie: operace flashpoint resistance cheaty

BASE IC - opláštění budov

BASE IC - opláštění budov

Přes nás voda nepronikne ! Opláštění budov Významnou činností společnosti BASE IC, s. r. o. je provádění opláštění budov a průmyslových objektů. Zabýváme se aplikací a montáží sendvičových panelů a profilovaných plechů. Dodavatelem těchto materiálů jsou tuzemské i zahraniční společnosti. Ocelové trapézové profily používáme na střechách, stěnách a stropech, pro větší rozpětí, jako uzavírací i nosný stavební díl. Použití těchto materiálů snižuje statické zatížení a zároveň dochází k vystužení nosných konstrukcí stavebních děl. Stěnové a střešní pláště, které provádí společnost BASE IC,. s. r. o. , mají zajištěnou povrchovou ochranu na bázi speciálních laků a plastů. Kvalitní technologické postupy povrchových úprav zajišťují nejen ochranu proti korozi, ale nabízejí rovněž širokou škálu barev dle palety a vzorníku RAL.
Kategorie: opláštění budov

Kategorie: