mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9575
Čeká na schválení: 233
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » oprava ledniček ostrava

Nejnovější v kategorii oslavy:


Jan Míka, servis praček a domácích spotřebičů (Zeleneč) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Jan Míka, servis praček a domácích spotřebičů (Zeleneč) - Firmy a instituce TOPkontakt.cz

Martin Zuska Opravy šicích strojů všech značek a stáří. Stroje opravuji v bytech zákazníků. Servis po celé… Informace o firmě » Jaroslav Stařík Oprava, servis - automatické pračky značky:PHILCO, CANDY, ZANUSSI, ELECTROLUX, GORENJE. Informace o firmě » Marie Popelková Prodej náhradních dílů pro elektrospotřebiče, bílou techniku a zajištění servisu. Informace o firmě » Vytisknout Jan Míka, servis praček a domácích spotřebičů Záruční a pozáruční servis spotřebičů Whirlpool, servis praček a kuchyňských spotřebičů elektrických i plynových a prodej domácích spotřebičů.
Kategorie: opravna pračekSeznam zdrojů na téma oprava ledniček ostrava:


Opravy ledniček a mrazniček - Ostrava
Servis domácích spotřebičů - okres Ostrava-město  -  Najisto
Opravy elektro - opravy praček, opravy televizorů, opravy ledniček,opravy myček
Opravy ledniček a mrazáků Samsung | Servisy-24.cz
Opravy ledniček a mrazáků | Servisy-24.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - České Budějovice - Info-Budejovice.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Ústecký - Info-Morava.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Sokolov - Atlasfirem.info
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Ostrava - Info-Ostrava.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Liberec - Info-Liberec.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Ostrava-Zábřeh - Info-Ostrava.cz
oprava ledniček ostrava - Google Maps
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Havlíčkův Brod - Info-Vysocina.cz
opravy ledniček ostrava - jak.ipax.us
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Ostrava-město - Info-Plzen.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Havířov-Prostřední Suchá - Info-Havirov.cz
Opravy chladniиek, mrazniиek, praиek a љicнch strojщ v Ostravм
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Děčín - Info-Usti.cz
Opravy ledniček a mrazáků Ariete | Servisy-24.cz
FIRMY - Servis domácích spotřebičů - Ostrava

TV Sport | Fotbal online

TV Sport | Fotbal online

Rosenborg BK vs Viktoria Plzeň živě Published By vejdi On Středa, Červenec 27th 2011. Under Fotbal, Fotbal live, Fotbal online, fotbal živě, Liga mistrů Tags: fotbal živě, Liga Mistrů, Liga Mistrů živě, online stream, pilsen trondheim online stream, přímý přenos, Rosenborg BK vs Viktoria Plzeň živě, Sport 2 živě, Sport2, TV sport Sledujte online zde:od 20.45 // Football online ... Read More
Kategorie: online tv sport

HD FILMY online zdarma | High definition Filmy Online

HD FILMY online zdarma | High definition Filmy Online

Všechny filmy online jsou bleskurychle připraveny ke shlédnutí, nikam vás nepřesměrujeme ani nepřehráváme online filmy z jiných pomalých serverů. U nás shlédnete on-line filmy zdarma v pohodě a křišťálově čisté kvalitě. Na rozdíl od tisíců jiných podvodných webů, nabízejících shlédnutí online filmů v mizerné kvalitě se spoustou klamavých reklam, jejichž hlavním účelem je přimět uživatele, který se chce pobavit, ke klikání na reklamy na online filmy, kde je stejně neshlédne. Pokud máte problém s přehráváním HD online filmů, může to být z důvodu velkého datového toku potřebného pro HD online filmy. Kouzelný svět tisíce filmů, ve kterém můžete shlédnout křištálově čisté HD filmy online zdarma. Je potřebné připojení k internetu rychlostí min. 1Mbit/s, pro přehrávání bez čekání 2Mbit/s. Pokud se HD filmy přehrávají on-line trhaně, je to pravděpodobně způsobeno nedostatečným výkonem procesoru nebo grafické karty. Pro shlédnutí online filmů z hdvideofilmy.cz zkuste vypnout všechny (i na pozadí) spuštěné programy a služby. Filmy online - download - stažení.
Kategorie: online filmi ke stazeni

Oprava startéru - Felicia - www.autoopravy.eu

Oprava startéru - Felicia - www.autoopravy.eu

Mezi nejčastější závady spouštěčů patří opotřebení kartáčů (uhlíku), opotřebení ložisek a dalších mechanických částí. Závada: V tomto případě startér netočil, jen cvakal. Před demnotáží startéru je třeba zkontrolovat stav akumulátoru, nejlepe zátěžovým testrem. Oprava startéru: 1) Odpojíme akumulátor a demontujeme startér z vozu. 2) Startér vždy otestuji ještě venku připojením na zdroj. 3) Spouštěč upneme do svěráku za spodní část a vyšroubujeme šroubek na víčku a šrouby stahující tělo startéru. 4) Sundáme víčko a odpojíme cívku. Stáhneme držák kartáčů a stator. 5) Demontujeme cívku a vytáhneme stator ze zbytku startéru. 6) U tohoto startéru byly opotřebené uhlíky, proto byly vyměněny.
Kategorie: oprava starteru

Holící-Strojky.eu - Informace pro kupující | Holící strojky, zastřihovače, epilátory firem Braun, Remington, Philips

Holící-Strojky.eu - Informace pro kupující | Holící strojky, zastřihovače, epilátory firem Braun, Remington, Philips

, e-mail: kofr.zlin@vol.cz Zboží nezasílejte na dobírku. Záruční list předem nevyplňujeme. K vyřízení rekamace postačuje doklad o koupi (faktura). Pokud nám však zákazník zašle prázdný záruční list, který je u výrobku přiložen, vypníme ho i zpětně dle data nákupu a zašleme zpět zákazníkovi. Zboží posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu. Ochrana soukromí Na objednávkovém formuláři od uživatelů vyžadujeme informace, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží nebo služeb nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problémů s dodávkou slouží tato informace také k umožnění kontaktu se zákazníkem. Provozvatel serveru je jediným vlastníkem informací získaných na tomto serveru. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty.    Akce vrácení peněz   Braun přichází s programem   "Záruka vrácení peněz 90 dnů i v roce 2011."
Kategorie: opravna philips brno

Offroad-frontera • Zobrazit téma - Unikání chladicí směsi a provizorní oprava chladiče

Offroad-frontera • Zobrazit téma - Unikání chladicí směsi a provizorní oprava chladiče

Nahoru Re: Unikanie nemrznucej kvapaliny z nadrzki 2.2DTI od Slaava » stř pro 03, 2008 1:17 am Ten tekutej si kámoš nalil kvůli prochcávajícímu chladiči do Audiny a pomohlo to - jenže jak mu to předtím chcalo (fakt proudem - rupla mu plastová příruba chladiče) a von dolejval jenom destilku, tak mu to potom na Kvildě na podzim zmrzlo a jakmile roztál rampouch v chladiči, tak tento se definitivně rozpad. Když jsme tam potom spolu dávali chladič novej, tak ta chladicí kapalina byla fakt hodně humusózní. Na to, že v tom byla prakticky jenom ta nově doplněná voda a ten těsnicí cajk to bylo neprůhledný, lehce hnědavý. Humáč! Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 5.217 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,5l/100km (o 11% víc než s gumama 255/75 R15), jeden za čtyř moderátorů tohoto fóra
Kategorie: oprava chladiče

Kategorie: