mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13023
Čeká na schválení: 249
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » oprava ledniček olomouc

Nejnovější v kategorii oslavy:


Servis psp - firmy z rubriky Servisy, opravy, servis psp - firmy z Prahy

Servis psp - firmy z rubriky Servisy, opravy, servis psp - firmy z Prahy

Copyright © 2003-2011, HyperMedia, a. s. All Rights Reserved HyperMedia, a. s. členem NetMonitor Servisy, opravy - servis psp,.. Přidat zdarma firemní profil Poslat zdarma poptávku firmám Moje inzerce
Kategorie: opravna pspSeznam zdrojů na téma oprava ledniček olomouc:


2. strana Opravny elektrospotřebičů Olomouc - hodnocené opravny elektrospotřebičů v Olomouci - sluzby.cz
Oldřich Král, Olomouc
Revize plynových spotřebičů, Olomouc | IndustryContact.cz
Servis domácích spotřebičů - okres Olomouc  -  Najisto
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Jičín - Info-Ostrava.cz
www.telefonlarhrv.info: opravy ledniček olomouc
Opravy lednic - Olomouc - Zlaté Stránky
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Karlovy Vary - Info-Morava.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Olomouc - Atlasfirem.info
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Olomouc - Info-Praha.cz
Opravy chladniček a mrazniček Olomouc - Olomouc - Opravy - řemeslníci
Servis, Olomoucký kraj | Hledat.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - „Jihočeský” - Info-Tabor.cz
ledniček olomouc ledniček opravy ledniček - elektro.lios.cz
Cateringový servis | Olomoucký kraj, FirmyvKraji.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Velešín - Info-Tabor.cz
Import elektrickcýh spotřebičů, Olomoucký kraj | FirmynaMorave.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Sokolov - Info-Vary.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Semily - Info-Liberec.cz
Opravy chladniček, mrazniček - Elektro a počítače - Olomoucký - Atlasfirem.info

MUDr. Vladimír Šibor - Chirurgická ambulance - Zánět slepého střeva

MUDr. Vladimír Šibor - Chirurgická ambulance - Zánět slepého střeva

Úvodní stránka | Novinky | Fotogalerie | O nemocech Vítejte na stránkách naší ambulance Přeji Vám dobrý den za celý náš tým. Jsme rádi, že jste zavítali do naší živé virtuální ordinace. Vstupte do ordinace Zánět slepého střeva Věděli jste? Zánět slepého střeva Zánět slepého střeva, apendicitida, patří mezi náhlé příhody břišní. Typicky se projevuje nevolností a charakteristickou bolestí břicha. Co jste možná netušili... Lidová název onemocnění je nepřesný. Ve skutečnosti se totiž nejedná o zánět slepého střeva. Postižen je jeho červovitý přívěsek - apendix. Jako slepé střevo se označuje celý začátek tlustého střeva pod vyústěním střeva tenkého.
Kategorie: operace slepého střeva

Servis a opravy fotoaparátů a kamer

Servis a opravy fotoaparátů a kamer

servis fotoaparátu a kamer Nikon Brno nabizime opravy fotoaparátu a kamer Nikon z lokality Brno a okoli. ZDARMA vyzvedneme Váš fotoaparát Nikon. Pro vice informaci o svozu pro servis fotoaparátů a kamer zde. Objednat servis >>> reklama Prodej příslušenství
Kategorie: opravna fotoaparátů brno

oprava klávesnice na ntb - mikrom's blog

oprava klávesnice na ntb - mikrom's blog

oprava klávesnice na ntb aneb jak opravit klávesnici z odpadanými klávesami, když se dotyčnému zdá i 50Kč moc? nákup klávesnice nové tedy nepřipadal v úvahu. většina chybějících kláves šlo ještě zachránit pouhým nacvaknutím klávesy z jiné, vyřazené klávesnice, ale klávesa M už byla mačkáním vším co bylo po ruce tak oddělaná, že na jakýkoli pokus o zmáčknutí prostě nereagovala, co s tím? M je docela potřebná klávesa/písmenko – namapovat jinam! kdo z Vás kdy použil klávesu pro vyvolání kontextové nabídky co se nachází na většině klávesnic někde mezi pravým Alt em a Ctrl.
Kategorie: oprava klávesnice

Výměna startéru

Výměna startéru

Výměna startéru Vydáno dne 25. 11. 2009 (2002 x přečteno) Výměna startéru Ducellier na vozidle BX GTI 19, motor DKZ, palivo BA 95 B, rok výroby 1989, výkon 88/6000, zdvih objem 1905 cm³. Výměna provedena dne 22.10. 2009, stav ujetých km ku dni 241508. Důvodem výměny startéru předcházel následující sled závad: -vlastní závadě předcházely delší dobu problémy při startování (bylo nutno několikrát provést zapnutí spínače než naskočil motor, pokud naskočil světelná signalizace ohlásila špatné vstřikování, toto se neodstranilo ani po dobití akumulátoru a později i po výměně rozdělovače a palce za nový, který byl znatelně opálený), -při odstaveném vozidle v garáži byl cítit slabý zápach spálené izolace, -časté startování bylo doprovázeno lehoučkým zabzučením, -po zapnutí spínače se zasunul pastorek (slabé cvaknutí), ale motor se otáčel velice pomalu, -po zapnutí spínače nakonec startér vůbec nereagoval a to ani po několikanásobném sepnutí. To se stalo naštěstí před garáží. Jak na to ? Po bližším prozkoumání závady a konzultaci se známým technikem servisu jsem se rozhodl provést výměnu vadného startéru za starší. Oprava zjevně vadného startéru byla odvislá od možnosti obstarání potřebných náhradních dílů, což mi časově nevyhovovalo. Také případná výměna startéru za nový mi nepřipadala z finančních důvodů reálná. Pro výměnu jsem měl 2 stejné starší startéry, které jsem získal v minulosti z odepsaných vraků s tím, že bude někdy pro případ potřeby alespoň jeden funkční.
Kategorie: oprava starteru

ONLINE KNIHY - návrhy na knihy | Equipo-as.bloger.cz

ONLINE KNIHY - návrhy na knihy | Equipo-as.bloger.cz

!!! TÉMA UZAMKNUTO !!! Nelze přispívat nové komentáře! Zde budete moci uplatnit Vaše návrhy na online knihy k přečtení =)  Vaše návrhy pište do komentářů (už né prosím na email!!) Budu se je snažit co nejdříve zrealizovat a jestli se Váš návrh uplatnil uvidíte v kategorii kde přibude kategorie s názvem knihy kterou jste navrhnuli. Budu ráda za každičký návrh! PÍŠTE NÁZEV KNIHY A AUTORA, díky  Lidičky návrhů jste tu napsali opravdu hodně a jsme za to rádi, ale musíte mít taky strpení. Opravdu tu vše nebude hned i když vím, že by se vám to líbilo :o) Já i Stell se snažíme poschánět scházející kapči, které scházejí, abychom je sem mohli dát. Tak prosím mějte strpení, jen co doplníme všechny knihy co jsou v kategorii vrhnem se na vaše komentáře zde a budem vybírat, přidávat a shánět ;o)  !!! STEFANOVY DENÍKY JSOU V PLÁNU SEM DÁT CO NEJŘÍV !!!
Kategorie: online knihy k přečtení

Kategorie: