mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8332
Čeká na schválení: 240
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » opava kaufland

Nejnovější v kategorii oslavy:


Servis kočárků - Pampalíny

Servis kočárků - Pampalíny

Domů > Servis kočárků Servis kočárků   Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kočárků Postup při požadované opravě: Kontaktujte nás každý všední den na telefonu 603 518 259 v době od 13:00-16:00 hod. nebo e-mailem servis@pampaliny.cz, případně si můžete také předem domluvit termín osobní návštěvy. Se servisním technikem se domluvíte na rozsahu opravy, dalším postupu a předběžné ceně. Kočárky na opravu přijímáme v naší kamenné prodejně. PAMPALÍNY, KOMENSKÉHO 1353, HUMPOLEC Opravy provádíme v co možném nejkratším termínu, (drobné opravy na počkání) podle dostupnosti náhradních dílů a náročnosti opravy. Na opravu přijímáme kočárky jen čisté, včetně koleček, v opačném případě může být oprava z hygienických důvodů zamítnuta. Provádíme servis pouze na kočárky zakoupené v našem e-shopu pampaliny.cz nebo v kamenné prodejně Pampalíny, Komenského 1353, Humpolec V případě, že opravu nelze provést do jednoho týdne, půjčujeme náhradní kočárek. Několik rad pro správnou údržbu kočárku
Kategorie: oprava kočárkuSeznam zdrojů na téma opava kaufland:


Kaufland | Nákupní park Opava
Nabídky práce - kaufland - Česká republika | careerjet.cz
Prodejny Kaufland v Opavě (Kaufland, Opava) – MapaObchodů.cz
Rezervace mytí vozu - Automyčka Opava
Kaufland Opava | Lokola.cz
Kaufland – Opava, Hlučínská 1605/49 – MapaObchodů.cz
Aktuální leták Kaufland Opava
opava kaufland - Google Maps
GECO Tabák - velkoobchod, cigarety, doutníky, automaty
Lйkбrny
Otevírací doba Kaufland Opava – Oteviraci-doby.cz
Víno & Destiláty
Květinářství - Koupím kytku.cz
PRODAVAČ-KA - MASO, UZENINY (PRODEJNA V KAUFLANDU), BIVOJ a.s. - Opava
KAUFLAND ČESKÁ REPUBLIKA v.o.s., Opava, Kateřinky - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Městský dopravní podnik Opava, a.s.
Kaufland, Nákupní park Opava
PRODAVAČ-KA - MASO, UZENINY (PRODEJNA V KAUFLANDU) Opava - nabídky práce
Pet Center Kaufland Opava, Hlučínská 1605/49, tel.:553 654 363 - Opava - PRO PLAN Partnerský Program
Rezervace mytí vozu - Automyčka Opava

Afty, koutky, opary – největší nepřátele vašich úst | Magazín pro ženy - veStylu.cz

Afty, koutky, opary – největší nepřátele vašich úst | Magazín pro ženy - veStylu.cz

Afty, koutky, opary – největší nepřátele vašich úst 9.2. 2011 Každý se už alespoň jednou setkal s oparem, koutkem nebo aftou. A každý ví, jak je to nepříjemné a jak těžko se jich zbavuje. Proč a jak vznikají a jak se jich účinně zbavit si můžete přečíst v našem článku. Opar je velmi protivné infekční onemocnění. Nejhorší ovšem je, že jakmile ho jednou dostanete, máte jistotu, že se objeví znovu a znovu. Opar patří do skupiny retrovirů (mezi ně patří například i HIV), které se ve vašem těle usídlí a jednou za čas se projeví, většinou zrovna když máte sníženou imunitu (nebo i v mnohých případech po pobytu na přímém slunci). Puchýřky naplněné tekutinou, které se po pár dnech promění ve stroupky, většinou do týdne zmizí – pokud se jich příliš nedotýkáte. Obvykle se objeví v okolí rtů, ale ani opar v nose nebo na tvářích není nic zvláštního. Léčba oparů už je těžší – každý reaguje na jiný přípravek, nejoblíbenější jsou ale mastičky s antibiotiky.
Kategorie: opary a jejich léčba

Opel AGILA 4/00-4/08 :: Náhradní díly Opel, Autovrakoviště Opel

Opel AGILA 4/00-4/08 :: Náhradní díly Opel, Autovrakoviště Opel

Kontaktujte nás tel. : +420 603 579 492 mail: opelford@seznam.cz Přihlášení
Kategorie: opel agila

Poučení pacienta o laparoskopii

Poučení pacienta o laparoskopii

Poučení pacienta o laparoskopii Co je to laparoskopie? Laparoskopie je minimálně invazivní metoda, která umožňuje přístup do břišní dutiny bez jejího otevření tradičním chirurgickým řezem. Prostor k laparoskopickému prohlédnutí dutiny břišní se vytvoří nafouknutím břicha zdraví neškodným plynem oxidem uhličitým (CO2) pomocí speciální jehly. Obraz břišních orgánů se snímá speciální video-kamerou zavedenou přes 1 a půl cm dlouhou ranku v blízkosti pupku a přenáší se na obrazovku monitoru. Laparoskopie je buď diagnostická, s cílem upřesnění diagnózy, nebo i terapeutická, která od posledního desetiletí 20. století umožňuje miniinvazivně provádět mnohé břišní operace. Pro operační výkon je nutné zavést přes další 5 mm až 12 mm vpichy potřebné laparoskopické instrumenty. Pro hrudní operace se podobně používá torakoskopie. Čím se liší laparoskopická operace od tradiční otevřené operace? Oba výkony se provádí na operačním sále v celkové anestezii.
Kategorie: operace slepého střeva

Petr Samek - opravy praček firemní zápis na portále HradecKraloveDnes.cz pro Hradec Králové

Petr Samek - opravy praček firemní zápis na portále HradecKraloveDnes.cz pro Hradec Králové

Petr Samek - opravy praček Popis činnosti: Provádíme opravy praček. Adresa: Vřesová 212/1, 500 09 Hradec Králové-Malšova Lhota
Kategorie: opravář praček hradec králové

ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA, hry zdarma, hry ke stažení, multiplayerové hry, staré hry, free hry - MMO-RPG

ONLiNE MULTiPLAYER HRY ZDARMA, hry zdarma, hry ke stažení, multiplayerové hry, staré hry, free hry - MMO-RPG

MMO-RPG MMO-RPG hry, které jdou hrát po internetu ! Savage: The Battle for Newerth Dva národy.. lidská rasa a fantasy stvoření. Vyberte si ze dvou týmů a vydejte se jako jeden z bojovníků do nekonečných bojů.. Za každý tým se jeden hráč stará o městečko a staví různé budovy a věže.. ostatní bojují, vydělávají nebo pomáhají k postavení některé z budovy.. žánr: MMORPG velikost: 150MB požadavky: CPU 600mhz, 128mb ram, 32mb grafika Poslední komentáře 04.10. 2009 21:31 : Deeps to ti asi nepujde ja mam ten samy problem a to potrebujes novou grafarnu nebo koupit cely novy pocitac 22.08. 2009 21:42 : prosim vas neviem preco mi po nejde pise mi ze potrebuje OpenGl uz som ho aj instaloval ale stale mi to vypisuje pls poradte Dik 06.05. 2009 19:10 : prave stahuji 17.03.
Kategorie: online rpg

Kategorie: