mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2505
Čeká na schválení: 150
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » opravář praček hradec králové

Nejnovější v kategorii oslavy:


Online hry | Flash hry

Online hry | Flash hry

Zobrazení: 778x Staženo: 0x SPUSTIT HRU Novinky na webu Soutěž s UAX pokračuje! 2011-02-17 18:48:34 Hrejte s námi o skvělé ceny exklusivní značky oblečení UAX! Hrajeme o skvělé tričko s potiskem. Možnost výběru z 320 potisků! Tričko nebo kšiltofku a stylovou klíčenku UAX. Je to snadné a vyhrát můžete právě vy! Hodnotit: Přes 8000 online her! 2011-01-30 11:09:59 Přidali jsme další várku online her a dostali jsme se tak přes 8000 skvělých her!!! Snažíme se přidávat jen top hry které na interneru naleznete! Super hry pro zábavu a relax!
Kategorie: onlin hrySeznam zdrojů na téma opravář praček hradec králové:


Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Ostrava-město - Info-Tabor.cz
Elmat - Vlček Jaroslav
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Frýdek-Místek - Info-Havirov.cz
Ledničky, pračky a myčky - Hradec Králové | netfirmy.cz
Opravář praček - Hradec Králové - Zlaté Stránky
opravy praДЌek myДЌek sporГЎkЕЇ hradec krГЎlovГ© a okolГ­
Opravy Praček in Hradec Králové - Telefonní čísla, adresy, psč, užitečné informace - MisterWhat
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Jihomoravský - Info-Olomouc.cz
oprava-pračky-hradec-králové-suchý | Opravář
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Ústí nad Orlicí - Info-Vysocina.cz
Petr Samek - opravy praček firemní zápis na portále HradecKraloveDnes.cz pro Hradec Králové
opravář praček v hradci králové - cenyhry.info
Opravy praček a sušiček prádla AEG | Servisy-24.cz
Opravy praček
Opravy praček a sušiček prádla Zanussi | Servisy-24.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Královéhradecký - Info-Usti.cz
Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Liberec - Info-Liberec.cz
Opravy praček Hradec Králové :: Opravář praček
opravy praček hradec králové - motivycviky.info
Opravny Hradec Králové - hodnocené opravny v Hradci Králové - sluzby.cz

Opravy Brno | Katalog stránek Webnode

Opravy Brno | Katalog stránek Webnode

Poslední přidané články Opravy ledniček Brno Opravy ledniček Brno Naše firma opravy ledniček Brno zajišťuje opravy ledniček, mrazniček, chlazení či autoklimatizací. Nabízíme pozáruční opravy všech typů ledniček a mrazniček. Činnost provozujeme již od roku 1991 v rámci města Brno. DALŠÍ ČINNOSTI - Servis a plnění autoklimatizací. - Technick… Více Opravy deštníků Brno Opravy deštníků Brno Provádíme opravy deštníků Brno, veškeré obuvnické práce a drobné brašnářské opravy ve městě Brno. Tyto práce provádíme v budově, která leží v centru města, na adrese Orlí 56. Tato budovas je označena názvem a logem firmy - Opravy deštníků Brno. … Více Opravy chladičů Brno Opravy chladičů Brno Nabízíme profesionální opravy chladičů Brno: - chladičů vody - chladičů oleje - chladičů intercoolerů - chladičů klimatizací osobních a nákladních automobilů, traktorů a ostatních strojů. Opravy chladičů Brno provádíme již do 2 hodin, opravy složitějších chladičů po vzájemné… Více Opravy deštníků Brno Opravy deštníků Brno Provádíme opravy deštníků Brno, veškeré obuvnické práce a drobné brašnářské opravy ve městě Brno. Tyto práce provádíme v budově, která leží v centru města, na adrese Orlí 56.
Kategorie: opravna kytar

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Vysočina - Info-Vysocina.cz

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Vysočina - Info-Vysocina.cz

Opravy praček, myček - Elektro a počítače - Plzeňský - Info... Jaroslav Urban – servis a prodej automatických praček-www. urban-pracky.cz. Prodej automatických praček, ledniček, mikrovlnných trub, mrazáků, myček...
Kategorie: oprava ledniček zlín

ŽENA-IN.cz - Hra Monopoly je od včerejška on-line - Magazín

ŽENA-IN.cz - Hra Monopoly je od včerejška on-line - Magazín

Hra Monopoly je od včerejška on-line Učení Hra Monopoly je od včerejška on-line Nejprodávanější stolní hra světa Monopoly má od včerejška svou internetovou obdobu. Cílem účastníků on-line verze, která využívá pro hrací desku server Google Maps, je stejně jako u stolní hry vydělat co nejvíc peněz na obchodování s nemovitostmi. Procvičte se, třeba z vás pak jednou bude druhý Donald Trump, který své jmění vydělal podobně, ale ve skutečném světě realit. Americký výrobce stolní hry Monopoly, společnost Habro, prohlašuje, že internetová verze bude největší hrou monopolů všech dob a umožní účastníkům koupit si jakoukoli ulici na světě. Noví hráči dostanou na vytvoření svého virtuálního impéria tři miliony pomyslných dolarů, za něž budou moci nakupovat pozemky a stavět na nich domy, hotely či třeba fotbalové stadiony. Každá ulice na světě je teoreticky k mání. Hra Monopoly vznikla v době americké hospodářské krize v roce 1933. V roce 1935 si ji nechal patentovat nezaměstnaný prodejce topení Charles Darrow. Licenci zakoupila společnost Parker Brothers a hra se stala nejlépe prodávanou na trhu. Odhaduje se, že se od roku 1935 prodalo přes 200 milionů kopií.
Kategorie: online monopoly

DADvision

DADvision

Profesionální opravy CD/DVD disků Provádíme profesionální opravy mechanického poškození (poškrábání) přehrávací (nepotištěné) strany disků metodou One Step - "revoluce v technologii opravy disků" Opravujeme následující formáty disků: CD-Audio / CD-R / CD-ROM / DVD-Audio / DVD-Video / Video-CD / Game-CD / XVCD / SVCD / CVD / MP3 / DVCD / HDCD / Kodak PHOTO CD / PSone / PS2 atd. Co způsobuje, že některé disky nelze přehrávat? 1. vrypy a škrábance Škrábanec vychýlí laserový paprsek z jeho směru. Ten potom "nenajde" čtecí diodu a ztratí stopu. Díky tomu může obraz začít zrnět, nebo se přehrávání zastaví úplně. 2. nečistoty a otisky prstů Nečistota na povrchu disku způsobí, že laserový paprsek "nevidí" ostře skrz plastikovou vrstvu - stejně jako špína a pára zamlží obraz v zrcadle. 3. praskliny Praskliny mohou znamenat zcela zničený disk, obzvláště pokud zasáhnou až do datové vrstvy. Laser pak nemůže najít poškozená data a přehrávání se zastaví. 4. škrábance z potištěné strany Škrábance z potištěné strany jsou pro CD disky nejnebezpečnější, protože proniknou-li skrz potisk a ochranný lak, poškodí datovou vrstvu, laser pak nemá co číst a záznam je ztracen. DVD disky jsou proti tomu chráněny další vrstvou plastu.
Kategorie: oprava cd

Servis notebooků-Acer-Asus-HP-Fujitsu-Sony

Servis notebooků-Acer-Asus-HP-Fujitsu-Sony

Servis notebooků Zajistíme Vašemu notebooku dlouhý život Nebojte se opravy notebooku Je pravdou, že před několika lety stála oprava notebooku prakticky tolik, kolik stojí dnes notebook nový. Povědomí drahých oprav existuje mezi uživateli notebooků dodnes. Je potřeba ale uvědomit si,  že s klesajícími cenami nových notebooků zároveň klesá i cena náhradních dílů, zároveň se servisy notebooků postupně vybavují technologickým vybavením, umožňujícím sofistikované opravy základních desek. Dříve nemyslitelná oprava základní desky notebooku se závadou vadného chipsetu je dnes u nás běžnou opravou, která by ovšem nebyla možná bez dlouholetých zkušeností našich techniků a robotických procesorově řízených pájecích strojů. Servis notebooků již dnes není drahý jako dříve Máme-li demonstrovat současné ceny oprav notebooků, pak nejlépe bude ukázat si ceny na typických příkladech oprav. 1. Výměna prasklého displeje notebooku Dříve se jednalo prakticky o likvidační záležitost, dnes jde o poměrně častou a běžnou opravu notebooku. Cena výměny poškozeného LCD panelu se pohybuje od 2.500 Kč do cca 6.000 Kč podle velikosti úhlopříčky a výrobní technologie displeje. Málokdy se cena dostane přes 4.500 Kč – to je cena výměny displeje u běžných typů notebooků. 2. Výměna klávesnice notebooku Zcela běžná oprava notebooku, srovnatelná s výměnou pneumatik na autě – prostě Vás jako majitele notebooků za dobu jeho života nejméně jednou čeká. Počítejte s částkou od 800 Kč do cca 2.000 Kč podle typu a výrobce notebooku.
Kategorie: opravna notebooků

Kategorie: