mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11081
Čeká na schválení: 85
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » oslavy » opravna digitálních fotoaparátů

Nejnovější v kategorii oslavy:


RaGre

RaGre

Veselé Vánoce a všechno dobré v novém roce ! 1. prosince 2011 v 19:55 Milí přátelé, děkujeme Vám za přízeň v roce 2011 a těšíme se na Vás v novém roce 2012 ! Těšit se můžete na pořad Miroslava Donutila Cestou necestou, Benefici s Janou Bouškovou a Václavem Vydrou, Benefici s Carmen Mayerovou a Petrem Kostkou, na koncert písničkáře Karla Plíhala a celou řadu dalších umělců a pořadů. Hodně zdraví, štěstí a úspěchů přeje Agentura RaGre Opava Přidat komentář Cestou, necestou... 26. listopadu 2011 v 19:45 Miroslav DONUTIL po dvouleté přestávce opět v Opavě ! Pořad,, Cestou, necestou " - je plný nových příhod a humorného vyprávění skvělého herce, vypravěče a komika M. Donutila. Všechny své příznivce potěší také známými písničkami z Balady pro banditu ad.. Kdy: 3. 3. 2012 v 19,00 hod. Kde: Kino Mír Opava Předprodej: SLUNA Opava Vstupné: 300,- Kč Vhodný vánoční dárek ! Přidat komentář Nejkrásnější Ave Maria 26.
Kategorie: opava kino mírSeznam zdrojů na téma opravna digitálních fotoaparátů:


Poradna sekce Digitální fotoaparáty - Heureka.cz
FUJIFILM Česká republika - O společnosti - Tiskové zprávy
Fotoaparáty a příslušenství - Hradec Králové | netfirmy.cz
Foto Servis - opravy digitálních fotoaparátů foťáků Praha
VIKI
Digitální fotoaparáty - Ateliér .cz
Služby | Importa ZZ + Video ZZ
Konica Minolta: jedna z posledních tiskových zpráv o digitálních fotoaparátech | Fotorádce.cz
Afoto.cz Fotoprodejny Brno
Servis fotografické techniky  -  Najisto
Opravy digitálních fotoaparátů a fotokamer Miraflores Peru, Koupím, Cena, Foto : ALL.BIZ: Peru
Opravy digitálních fotoaparátů | Servisy-24.cz
MobilSalon.cz - Mobilní telefony, GPS navigace, digitální fotoaparáty, příslušenství, specializovaný servis, opravy mobilních telefonů, prodejny Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Kopřivnice
Reklamace a servis digitálních fotoaparátů
Perfectly Clear 1.5: automatické opravy digitálních fotografií (fotografovani.cz)
Opravy digitálních zrcadlovek | Servisy-24.cz
Fotoservisy - Služby a řemesla - Info-Brno.cz
Fotoservisy - Služby a řemesla - Info-Praha.cz
FIRMY - Fotoservisy - Česko
Servis Acer, BenQ, opravy notebooků... - asupport s.r.o.

Mahjong chain online hry - Mahjong hry - raketka.cz

Mahjong chain online hry - Mahjong hry - raketka.cz

Hra se načítá... Popis Spuštěno: 3550x | Mahjong hry | 0,39 MB Mahjong chain je neteradiční verze mahjongu, ve které nejsou kameny uspořádány do pyramidy, ale vzestupně schodovitě ve čtverci. Vaším úkolem je odstraňovat (vždy po stejných dvojcích) v časovém limitu kameny a sbírat za ně cenné body. Ale pozor, nemůžete brát kameny odkud chcete, musíte začít od krajů.
Kategorie: online hry mahjong

Onkyo HTX-22HDX

Onkyo HTX-22HDX

Onkyo HTX-22HDX   Kompaktní sada 2.1 reproduktorů s integrovaným zesil. , 25W/ch, VLSC, HDMI (v1.4, 3 in, 1 out), RIHD, Bur-Brown DAC Popis:   25 W/Ch (FL/FR/C/SL/SR) at 6 Ohms, 1 kHz, 1%, 1 Channel Driven, IEC; 50 W (Subwoofer) at 3 Ohms, 100 Hz, 1%, 1 Channel Driven, IEC HDMI® (Version 1.4 to Support 3D and Audio Return Channel) with Deep Color™, x. v. Color™, LipSync, Dolby® TrueHD, DTS-HD Master Audio™, DVD-Audio, Super Audio CD, Multichannel PCM, and CEC Audio and 1080p Video Processing via HDMI (3 Inputs and 1 Output) Dolby® TrueHD, DTS-HD Master Audio™, Dolby® Digital Plus, DTS-HD High-Resolution Audio™ Decoding VLSC (Vector Linear Shaping Circuitry) Burr-Brown 192 kHz/24-Bit DACs (PCM1690) for All Channels Jitter-Cleaning Circuit Technology Overlaid On-Screen Display (OSD) via HDMI EX. Bass for Deeper, More Dynamic Bass 4 DSP Modes for Gaming: Rock, Sports, Action, and RPG (Role Playing Game) Theater-Dimensional Virtual Surround Function Music Optimizer™ for Compressed Digital Music Files Optimum Gain Volume Circuitry CinemaFILTER™ Advanced 32-Bit Processing DSP Chip 3 Digital Inputs (2 Optical and 1 Coaxial) 2 Audio Inputs Auto Power On/Off Function RIHD (Remote Interactive over HDMI) for System Control Compatible with RI (Remote Interactive) Dock for iPod Remote Control 16 cm Cone Reproduktory: 8 cm Cone Max. Input Power: 40 W Impedance: 6 Ohms Frequency Response: 80 Hz–20 kHz Magneticky stíněné - lesklý povrch   Barevné provedení: černé
Kategorie: onkyo htx 22hd

O prostatě

O prostatě

Směrem k močovému měchýři tvoří hranici prostaty svěrač z hladké svaloviny. Tento svěrač neovládáme vůlí a jeho zásadní význam je při ejakulaci – zajišťuje, aby semeno odcházelo z penisu ven, a nikoli do močového měchýře. Směrem k pánevnímu dnu prostatu ohraničuje svěrač z příčně pruhovaného svalstva, který je vůlí ovladatelný. Zvláštní struktura různých druhů svalových vláken svěrače umožňuje močit podle potřeby, udržet moč i při náhlém zvýšení tlaku (např. při kašli, běhu, ve dřepu) nebo ve spánku. Močení je úzce svázáno s dobrou funkcí močového měchýře. Ten musí mít schopnost pojmout větší množství moči bez zvýšení tlaku, jinak by docházelo k častému a bolestivému močení, rychlému vyčerpání svalových vláken a úniku moči. Změny močového měchýře vedou nejen k poruše jeho funkce, ale hrozí také nebezpečí, že se moč začne vracet zpět do ledvin. Tento stav je zdraví škodlivý, proto vám doporučujeme v případě obtíží s močením vyhledat lékaře. Videa
Kategorie: operace prostaty

Online hry | Přehledný katalog pro hry online

Online hry | Přehledný katalog pro hry online

Kde hrát: Flash hry Popis: Flashové hry jsou do stránky vloženy jako interaktivní objekt a automaticky se načtou a spustí při otevření stránky v prohlížeči (za předpokladu, že je do prohlížeče podpora pro Flash nainstalována). Flash hry jsou zpravidla poměrně jednoduché a časově nenáročné, jejich velká část ani nepodporuje hru více hráčů a nevyužívá možnosti komunikace přes internet (či velmi omezeně, např. k udržování seznamu nejvyšších dosažených skóre). (Wikipedia, 2009) 2) WebHry - webové hry Co potřebujete?
Kategorie: online hry přes internet

PRAŽÁK servis chlazení opravuje chladničky, lednice a mrazáky po celé Praze

PRAŽÁK servis chlazení opravuje chladničky, lednice a mrazáky po celé Praze

Vítáme Vás na stránkách firmy pro informace a rychlé opravy chlazení volejte: DISPEČINK 602 305 495 Firma PRAŽÁK servis chlazení opravuje chladničky, lednice a mrazáky všech značek po celé Praze. V domácnostech i firmách opravujeme v pracovní dny do 24 hodin od nahlášení poruchy chladničky, ledničky nebo mrazničky a veškeré další chladící zařízení. Víme že pokažená lednička je problém, proto opravy chladniček provádíme rychle. Opravujeme šuplíkové mrazáky, pultové mrazničky, kombinované lednice, jednodveřové lednice, dvoudveřové chladničky, ledničky hotelové, restaurační lednice i profesionální chladící boxy na víno, vinotéky a chladící vitríny na další potraviny. Chladící techniku a zařízení také prodáváme. V nabídce najdete mimo jiné: chladničky Calex, lednice Bosch, ledničky Zanussi, lednice Elektrolux, chladničky Whirpool, mrazáky Elektrolux, mrazničky Ardo, mrazáky Indesit, šulíkové mrazáky Candy, vestavné mrazáky Gorenje, pultové lednice Fagor, ledničky Gorenje, Calex, Fagor, West Frost, Scandy Lux, Liebherr. Nabízíme Vám i další služby v oblasti prodeje a servisu chladící techniky.
Kategorie: opravna elektrolux

Kategorie: