mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12318
Čeká na schválení: 123
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » mikser » ohrozene rostliny

Nejnovější v kategorii mikser:


Mánkův "Rybí restaurant"

Mánkův "Rybí restaurant"

Přehled rybích receptů s odkazy Protože vyhledání konkrétního receptu na blogu není možné, byla vytvořena tato rubrika. Zde najdete odkazy na všechny rybí recepty, seřazené podle názvů ryb, ke kterým se vztahují. 2006 • rubrika: Přehled rybích receptů s odkazy • Komentáře (2) © 2006 manek --- Original open source template design by Rob Drummond
Kategorie: omacka na rybySeznam zdrojů na téma ohrozene rostliny:


Jarní procházka Pálavou | Jan Miklín
EnviWeb - Finále volby Národní ohrožené rostliny
Evropský veřejný ochránce práv»Šetření o porušení pravidel chránících ohrožené rostliny
AKČNÍ ZBOŽÍ | Ohrožené rostliny města Brna I. | SURSUM
Ohrožené a chráněné rostliny na Mostecku: Czech POINT: Most
LENORA A OKOLÍ : Vacov - Podhájí - údolí Mladíkovského potoka - maloplošné chráněné území
Ohrožené a chráněné rostliny na Mostecku: Most
Kriticky ohrožené druhy rostlin a živočichů — Příroda Karlovarska.cz
BOTANY.cz » Václav Vydra podporuje volbu národní ohrožené rostliny
Kokořín a Kokořínsko
Elektronický obchod: Ekologický institut Veronica
České Švýcarsko | Přírodní památky a rezervace
Seznam kriticky ohrožených druhů rostlin v Česku - Wikipedie
Ohrožená květena Krkonoš
Seznam zvláště chráněných druhů rostlin
BOTANY.cz » Chráněné a ohrožené rostliny v českých a slovenských knihách
Vzácné a ohrožené rostliny Rychlebských hor a podhůří
Společenská hodnota chráněných rostlin » Tatry.CZ
Chráněné druhy : Chráněné rostliny : Chráněná zvířata : Boubín
Ohrožené rostliny Prostějovska

Bezplatná křesťanská seznamka - výpis inzerátů

Bezplatná křesťanská seznamka - výpis inzerátů

Zdeňka (40) Ona hledá jeho - vážné seznámení (Vloženo: 23.10. 2011, shlédnuto: 37x) církev: nosím si Boha ve svém srdci a to mi stačí
Kategorie: ona hledá jeho

Truncus encephalicus

Truncus encephalicus

Truncus encephalicus tvoří prodloužená mícha,Varolův most a střední mozek. Kmen navazuje na hřbetní míchu a kraniálně přechází do mezimozku. Shora je kryt mozečkem. Prodloužená mícha, medulla oblongata a most, pons (Varoli) jsou významné průchozí a přepojovací stanice ascendentních a descendentních drah, které umožňují realizaci reflexů nezbytných k zachování základních životních funkcí (dýchání, krevní tlak, srdeční akce, pohyb trávicí trubice) a realizaci některých pohybových aktivit (řeč, mimika). Z hlediska řízení svalové motoriky se budeme zabývat stavbou a zapojením retikulární formace, vestibulárních jader a motorických jader hlavových nervů. Retikulární formace (RF), formatio reticularis je pás neuronů situovaný ve střední partii prodloužené míchy a táhnoucí se mostem, středním mozkem a zasahující až do hypothalamu a subthalamu. RF není difusní soustavou neuronů, ale systémem tří pásů jader (rafeálního, mediálního a laterálního), jejichž buňky vysílají velké množství výběžků jdoucích do blízkých i vzdálených struktur mozku a míchy. K neuronům RF také množství spojů přichází. Podle toho, kam spoje RF směřují, rozlišujeme vzestupný a sestupný systém spojů RF. Vzestupný (ascendentní) systém spojuje RF především se středním mozkem, mostem, mezimozkem.
Kategorie: okohybné svaly

Kriticky ohrožené druhy rostlin a živočichů — Příroda Karlovarska.cz

Kriticky ohrožené druhy rostlin a živočichů — Příroda Karlovarska.cz

Příroda Karlovarska.cz Mapa Karlovarska / Mapa nalezišť / Pozemkový spolek Vladař Vyhledat na webu Úvodní stránka » Správní řízení a legislativa Kriticky ohrožené druhy rostlin a živočichů Všechny druhy rostlin a živočichů jsou chráněny před zničením, poškozováním, sběrem či odchytem, který vede nebo by mohl vést k ohrožení těchto druhů. Druhy rostlin a živočichů, které jsou ohrožené nebo vzácné, vědecky či kulturně velmi významné, jsou vyhlášené vyhláškou 395/1992 Sb. , za druhy zvláště chráněné ve třech kategoriích: kriticky ohrožené, silně ohrožené a ohrožené. sudeticus hvozdík moravský - Dianthus moravicus hvozdík písečný - Dianthus arenarius chlupáček velkoúborný - Pilosella macrantha chrastavec rolní krkonošský- Knautia arvensis subsp. pseudoscandinavica ostřice skalní - Carex rupestris ostřice tmavá - Carex atrata ostřice vláskovitá - Carex capillaris ovsíř stepní - Helictotrichon desertorum pampeliška besarabská - Taraxacum bessarabicum pampeliška pozdní - Taraxacum serotinum pěchava slatinná - Sesleria uliginosa pelyněk Pančičův - Artemisia pancicii pětiprstka obecná hustokvětá - Gymnadenia conopsea subsp. 2006) cikáda viničná - Tibicen haematodes hnědásek osikový - Hypodryas maturna (od 8.6. potápník - Graphoderus bilineatus (od 8.6. 2006) rak kamenáč - Astacus torrentium rak říční - Astacus fluviatilis roháček - Ceruchus chrysomelinus střevlík - Carabus auratus střevlík - Carabus clathratus střevlík - Carabus hungaricus střevlík - Carabus menetriesi střevlík - Carabus nitens svinutec tenký - Anisus vorticulus štír kýlnatý - Euscorpius carpathicus tesařík alpský - Rosalia alpina tesařík broskvoňový - Purpuricenus kaehleri tesařík - Megopis scabricornis velevrub malířský - Unio pictorum žábronožky - Anostraca spp. Obratlovci (Vertebrata) Ryby (Pisces) a Kruhoústí (Cyclostomata) drsek menší - Zingel streber drsek větší - Zingel zingel hrouzek Kesslerův - Gobio kessleri mihule potoční - Lampetra planeri mihule ukrajinská - Eudontomyzon mariae sekavčík horský - Sabanejewia aurata Obojživelníci (Amphibia) blatnice skvrnitá - Pelobates fuscus (od 8.6. 2006 přesunuta do silně ohrožených) čolek dravý - Triturus carnifex (od 8.6.
Kategorie: ohrožené druhy zvířat

www.svvetrna.estranky.cz - Další informace - Než začnete rekonstrukci bytu

www.svvetrna.estranky.cz - Další informace - Než začnete rekonstrukci bytu

Rekonstrukce bytu/domu je záležitostí, na kterou dlouhou dobu šetříme. Čas od času, pokud chceme byt/dům udržet funkční, musíme k takovému kroku přistoupit a je lépe rekonstrukci naplánovat v širším rozsahu, než postupně, protože se tak vyhneme neustálému nepořádku, které dílčí opravy provází. Rekonstrukce bytu je problém pro ty, kteří nemají s takovými záležitostmi zkušenosti a ani dobrou představu, jak jednat s firmou a jak uspořádat smlouvu tak, aby fungovala a obě strany na konci prací byly spokojené. Rekonstrukce se může týkat i bourání zdí, výměna vodovodního potrubí, výměna odpadů, provedení nové obkládky zdí, výměna baterií, instalace vany, sprchového koutu, výměna podlah, oken apod.
Kategorie: ohlaseni rekonstrukce bytu

Dlouhé ukládání *.xls (Office 97) - poradna.net

Dlouhé ukládání *.xls (Office 97) - poradna.net

Re: Dlouhé ukládání *. xls (Office 97) Máslo, 21.07. 2006 14:53 Excel 97 - menu Nástroje - Možnosti - karta Výpočty Zde zadat přepočet Ručně a zrušit políčko přepočítat před uložením. IMHO ten přepočet před uložením je hlavní brzdou u tak rozsáhlých sešitů xls. Ovšem potom si člověk musí zvyknout na klávesu F9 - přepočítat. Odpovědět Re: Dlouhé ukládání *. xls (Office 97) L-Core, 21.07. 2006 15:11 To jsem kdysi zkoušel - ovšem u mzdového systému potřebuju pořád vidět průběžné výsledky. Přepočitávání za chodu nijak nezdržuje; vše probíhá okamžitě. I při nastavení Ručně a zrušení Přepočítání potřebuju ukládat spočítaná data a ne mít v tabulkách jen vstupní údaje.
Kategorie: office 97

Kategorie: