mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10272
Čeká na schválení: 169
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » mikser » oleg zhur

Nejnovější v kategorii mikser:


OnkoMaják o.s.

OnkoMaják o.s.

NOVINKY Nový medailonek Onkomajáku 07. 12. 2011 - 22:29 Naleznete na stránkách http://www.mojemedicina.cz/pacientske-organizace-a-aktivity/onkomaj... více Nová brožurka Rakovina tlustého střeva a konečníku. Prevence zabírá! 29. 08. 2011 - 09:01 V sekci materiály ke stažení naleznete novou brožůru! ... více Střevo tour 2011 08. 02. 2011 - 18:00 Maketa střeva se opět vydává na své putování po České republice! První zastávka jsou Litoměřice ve dnech 16. a 17. února! ... více Mapa Střevo Tour 2010 OC Olympia Plzeň www. olympiaplzen.cz Obchodní centrum Olympia Plzeň leží na jihovýchodním okraji Plzně v městské části Černice.
Kategorie: olympie plzenSeznam zdrojů na téma oleg zhur:


Ronnie.cz > Oleg Zhur v Sokolově
Zdeněk Nováček - klienti a reference | Zdeněk Nováček
Ronnie.cz > Oleg Zhur - Mr.World - rozhovor - 1.část
Ronnie.cz > Oleg Zhur na GP Pepa!
www.freimen.cz - AKTUÁLNĚ IV
Kulturista Lukáč má po evropském i světový titul - Denik.cz
Bavaria Fitness - špičkově vybavené sportovní centrum s širokou nabídkou služeb
kulturistika - fitness - posilování - sportovní výživa bojová umění - silové sporty - kondiční cvičení
O nás | Health park Opava
Oleg zhur aktuálně - zprávy a novinky online
MUDr. Oleg Zhur, - Obchodní rejstřík firem
Rukavice oleg zhur - Hyperzboží.cz
MUDr. Oleg Zhur, - Živnostenský rejstřík osob
Výzva pro závodníky mající zájem o start na MS 2010 | kulturistika.net
Svaz kulturistiky a fitness České republiky
instruktoři | Health park Opava
MUDr. Oleg Zhur, - Přeposlat odkaz na detail subjektů - Obchodní rejstřík firem
Výzva pro závodníky mající zájem o start na ME 2010 | kulturistika.net
Rukavice fitnes Oleg Zhur C. MFG 446 - L - Vyhledávání zboží - Direto.cz
Chiropraxe | Doktorka.cz

Olivová kuchařka - TEPLÍKOVÁ, Jarmila - SVĚTOVÁ, Lenka - DERRÉ, Damg

Olivová kuchařka - TEPLÍKOVÁ, Jarmila - SVĚTOVÁ, Lenka - DERRÉ, Damg

TEPLÍKOVÁ, Jarmila - SVĚTOVÁ, Lenka - DERRÉ, Damg Olivová kuchařka Všichni víme, že olivový olej je zdravý. V této knize najdete mnoho receptů, praktických informací, a především rady a tipy, jak potenciálu oliv co nejefektivněji využít. Olivová kuchařka ale nabízí nepřeberné možnosti využití olivových produktů nejen v kuchyni, ale i v kosmetice a v domácnosti.
Kategorie: olivová kuchařka

Zimní olympijské hry 2010 - Wikipedie

Zimní olympijské hry 2010 - Wikipedie

XXI. zimní olympijské hry 2010 se konaly v únoru 2010 v kanadském Vancouveru. Po Montrealu a Calgary se Vancouver stal třetím kanadským olympijským městem. Zimní olympijské hry se tímto vrátily do Kanady po dvaceti dvou letech od olympiády v Calgary a do Severní Ameriky po osmi letech od her v Salt Lake City. Kromě Vancouveru se jednotlivá sportoviště a ubytovací prostory nacházela i v areálu Univerzity Britské Kolumbie, dále v údolí Callaghan Valley, ve městech West Vancouver a Richmond a ve středisku zimních sportů Whistler-Blackcomb ve městě Whistler. Podle olympijské tradice přijal vancouverský starosta Sam Sullivan olympijskou vlajku na závěrečném slavnostním zakončení XX.  zimních olympijských her v Turíně. Vlajka byla vztyčena v úterý 28. února 2006 před budovou vancouverské radnice, kde vlála až do slavnostního zahájení XXI. zimních olympijských her.
Kategorie: olimpijske hry 2010

Srážky a odvody z mezd, zdaňování příjmů

Srážky a odvody z mezd, zdaňování příjmů

Aktuality Srážky a odvody z mezd, zdaňování příjmů Axial.cz // Faq // Srážky a odvody z mezd, zdaňování příjmů Srážky a odvody z mezd, zdaňování příjmů ( sociální a zdravotní pojištění, daně, ostatní srážky ) Dobrý den chci se zeptat sem na mateřské a každý měsíc platím řádně hypotéku mám nárok na vrácení daní nebo ne nevím si rady jak to vše je děkuji moc Králová V případě, že úvěr (hypotéka) byl poskytnut v souladu s podmínkami, stanovenými zákonem o daních z příjmů, můžete si zaplacené úroky odečíst od základu daně - tj. nikoli celé splátky, ale pouze úroky, vyčíslené bankovním ústavem na základě vystaveného potvrzení. Jestliže jste na mateřské dovolené a nemáte žádný příjem, není úroky od čeho odečíst a žádná sleva na dani Vám fyzicky nevznikne. Úroky si však mohou uplatnit jako nezdanitelnou částku všechny osoby, které se účastní smlouvy o úvěru, tj. např. manžel, a to dvěma způsoby - podáním daňového příznání nebo žádostí o roční zúčtování daně u jeho zaměstnavatele (o roční zúčtování však může poplatník požádat pouze do 15.2. následujícího roku). V tento okamžit tedy zbývá pouze možnost podat daňové přiznání. Doporučuji Vám využít služeb daňového poradce. Dobrý den. Můj syn je student (19 let) a pracuje od 1.1.
Kategorie: odvody sociální a zdravotní

RISY.cz - Soudy a státní zastupitelství - Zlínský kraj

RISY.cz - Soudy a státní zastupitelství - Zlínský kraj

Zákon č. 169/1999 Sb. , o výkonu trestu odnětí svobody a o změně souvisejících zákonů, stanovil, že dozor nad dodržováním právních předpisů při výkonu trestu provádí pověřený státní zástupce krajského státního zastupitelství, v jehož obvodu se trest vykonává. Dohled nad činností tohoto státního zástupce vykonává pověřený státní zástupce vrchního státního zastupitelství. Tím bylo státnímu zastupitelství vráceno zčásti oprávnění, které vykonávala dřívější prokuratura (která vykonávala dozor nejenom nad místy výkonu trestu odnětí svobody, ale i vazby, ochranného léčení a ochranné výchovy). Novelou zákona č. 293/1993 Sb. , o výkonu vazby, provedenou zákonem č. 208/2000 Sb. bylo s účinností od 1.
Kategorie: okresní soud zlín

Documents To Go® Premium - Office Suite | TopApps

Documents To Go® Premium - Office Suite | TopApps

Tisk Sdílej: Používáš tuto aplikaci? Přidej ji na Plochu a doporuč ostatním. Nefunkční, nevhodná aplikace? Dej nám vědět! Informace Popis Originál Česky (automatický překlad) Podíváme-li přístup k Microsoft Office ® ​​soubory kdykoliv? Vše, co potřebujete, je vaše oblíbené iOS zařízení a Documents To Go, aby byl neustále ve spojení! v. 4.0. 5: NEW! Poslední aktualizace Documents To Go Premium obsahuje vylepšené SlideShow To Go obsahuje vylepšený režim celé obrazovky a lepší prezentaci navigace Kromě řady chyb! Co mohu dělat s "DocsToGo Premium"? • upravit, vytvořit a zobrazit Word, Excel a PowerPoint (Office 2007/2008/2010) • Zobrazit / Upravit / synchronizovat soubory mrak! Podpora zahrnuje Google Docs, Dropbox, Box.net, iDisk a SugarSync • zobrazit PDF, iWork, Text,.
Kategorie: office suite

Kategorie: