mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14570
Čeká na schválení: 14
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » mikser » ofiny střihy

Nejnovější v kategorii mikser:


| Informační server obce Dolní Chvatliny

| Informační server obce Dolní Chvatliny

* * Výběr úřadů, pod jejichž působnost naše obec spadá. Vyčerpávající seznam naleznete na Portálu státní správ >>. Městský úřad Zásmuky, Matrika Komenského nám. 133 281 44 Zásmuky Telefon, Fax : 321 796 402 Www : www. zasmuky.cz >> Městský úřad Zásmuky- Stavební úřad Komenského nám. 133 281 44 Zásmuky Telefon : 321 796 397 Email : stavebni@zasmuky.cz Www : www. zasmuky.cz >> Úřad práce v Kolíně Kutnohorská 39 280 02  Kolín IV. Telefon : 321 613 600 Fax : 321 613 683 Www : Úřad práce v Kolíně >> Okresní správa sociálního zabezpečení Kolín Obecní dvůr 6 280 50 Kolín Telefon : 321 73 1 111 Fax : 321 721 574 Email, e-podatelna : podatelna.ko@cssz.cz Www: Okresní správa sociálního zabezpečení Kolín >> Finanční úřad v Kolíně Politických vězňů 423 280 02 Kolín Telefon : 321 742 200 Fax : 321 721 817 Email: podatelna@kol.pr.ds. mfcr.cz Www:   Finanční úřad v Kolíně >> Katastrální úřad pro Středočeský kraj se sídlem v Praze – Katastrální pracoviště Kolín Rorejcova 8 280 00 Kolín 2 Telefon : 321 737 011 Fax : 321 724 088 Email : kp. kolin@cuzk.cz Www :  Katastrální úřad Kolín >> Okresní soud v Kolíně Kmochova 144 280 23 Kolín Telefon : 321 770 711 Fax : 321 770 707 Email : podatelna@osoud.kol.
Kategorie: okresní soud kolínSeznam zdrojů na téma ofiny střihy:


Ofiny se hodí pro všechny tváře - iDNES.cz
Účesy pro kulatý obličej
Účesy | Účes podle tvaru obličeje
Účesy podle tvaru obličeje | Food is my (our) enemy!
Vrstvené střihání vlasů je vhodné pro každého | Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Jak nejlépe si ostříhat anebo přistřihnout vlastní ofinu - HappyHair
Jaké účesy letí? Retro styl, ofiny, vlny | Pro ženy | Blesk.cz
Ъиesy, vlasy a image - SVМT ЪИESЩ - ofina
Ofiny jsou stále v kurzu! | Účesy, fotogalerie účesů, střihy vlasů | Vlasy účesy kadeřnictví
Jaký zvolit účes k obličeji??? - diskuse.Dáma.cz
Obličejové tvary :: Dámské a Pánské kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory
Účesy s ofinou | ukrsource.com
Účesy pro dlouhé vlasy s ofinou | Účesy a střihy 2011
ГєДЌesy.stЕ™ihy - Zeexa
ofina
Střihy a Účesy: Účesy s ofinou pro dlouhé vlasy
JakГ© ГєДЌesy letГ­? Retro styl, ofiny, vlny
účesy ofina - www.rout.cz
Obrázky - účesy s ofinou
Účesy s ofinou v roce 2011 - Móda & Styl | Články & Inspirace

Olympijské hry ve Starověku

Olympijské hry ve Starověku

Příbuzná témata Vytisknout referát Přidat referát do záložek Olympijské hry ve Starověku Olympijské hry Žádný starověký národ nepřisuzoval sportu takový význam jako Řekové. Pojem sport v sobě zahrnoval soutěžení a byl považován za součást výchovy mladých mužů - snad to byly pozůstatky starodávných rituálů, které měly ověřovat odvahu, chrabrost a válečnické schopnosti. Ve velmi rané řecké historii byla proto zavedena spojnice mezi náboženskými festivaly a soutěžními sportovními událostmi. Obojí se konalo ve velkých svatyních jak mimo města, tak v ústředních městských státech. V literatuře je možné najít celou řadu odkazů k významným sportovním kláním starověkého řeckého světa: jsou zde zmíněny slavné Olympijské hry pořádané na počest boha Dia, Pýthijské hry pořádané v Delfách na počest boha Apollóna, Nemejské hry oslavující v Nemeji vládce bohů Dia a upomínající Héraklovy skutky, Isthmické hry pořádané v Poseidónově svatyni na Isthmu a spoustu dalších sportovních klání. Vraťme se však k olympijským hrám. První olympijské hry se oficiálně konaly v roce 776 př. n. l. Tento rok však pravděpodobně není rokem vzniku her, ale rokem, kdy se poprvé začala zaznamenávat jména vítězů a vést o hrách chronologické záznamy. Pořádaly se k poctě boha Dia. Byla to vždy velká událost, kde nejen sportovci předváděli své sportovní umění, ale i básníci, filosofové a dějepisci přednášeli svá díla.
Kategorie: olympijske hry ve starovekem recku

Soud ve Zlíně osvobodil trojici úředníků obžalovaných kvůli pádu stromu a smrti dvou školáků | Mediafax.cz

Soud ve Zlíně osvobodil trojici úředníků obžalovaných kvůli pádu stromu a smrti dvou školáků | Mediafax.cz

Za krácení daní poslal soud závodníka Romana Odložilíka na pět let do vězení Soud potvrdil ředitelce Metropolitní univerzity Praha podmíněný trest za podplácení Za střelbu na opavském hřbitově půjde dvojice mužů na 10 a 7 let do vězení Soud zprostil obžaloby ze zneužívání pravomoci policistu Luboše Čížka KSČM musí zaplatit italské firmě za zrušení smlouvy o prodeji sídla 40 milionů ZLÍN / 14:09, 23. 02. 2011 Okresní soud ve Zlíně ve středu zprostil trojici úředníků zlínského magistrátu obžaloby z obecného ohrožení. Ta jim kladla za vinu, že kvůli nedbalé kontrole městské zeleně spadl v lednu 2009 v centru Zlína pajasan žláznatý, který usmrtil dva dvanáctileté školáky a další lidi zranil. Před soudem stanuli tři zaměstnanci zlínské radnice, kteří se zpovídali z trestného činu obecného ohrožení. Podle obžaloby mohli vedoucí odboru městské zeleně Ivo Divoký, vedoucí oddělení městské zeleně na Santražinách Stanislav Pospišilík a bývalý vedoucí provozu oddělení městské zeleně na Santražinách Přemysl Vyoral tragédii předejít. "Podle posudku soudního znalce mohli všichni narušenost stromu včas rozpoznat, posudek navíc poukazuje i na nevhodný prořez stromu, který narušil stabilitu dřeviny," uvedl v obžalobě státní zástupce Jiří Krob. Trojici úředníků hrozilo až desetileté vězení. Tragédie se stala 22. ledna roku 2009 u zastávky MHD Náměstí Míru. Asi 20 metrů vysoký pajasan žláznatý se v osudný den vyvrátil od kořenů.
Kategorie: okresní soud zlín

Omáčka k těstovinám | Recepty AZ

Omáčka k těstovinám | Recepty AZ

Omáčka k těstovinám Ingredience 1 cibule, 2 papriky, 200 g měkkého salámu, 1 malá plechovka rajského protlaku, ostrý kečup, sůl, oregano, mletý pepř, česnek, olej Postup Na troše oleje zpěníme pokrájenou cibuli a česnek. Přidáme na kostičky pokrájený nebo postrouhaný salám a na proužky pokrájené očištěné papriky. Společně orestujeme. Pak vmícháme protlak, podlijeme trochu vodou, přidáme koření, promícháme a pod pokličkou necháme pár minut podusit. Nakonec vmícháme trochu kečupu (podle chuti) a podle potřeby dosolíme. Omáčku podáváme s těstovinami, můžeme posypat strouhaným sýrem.
Kategorie: omáčky k těstovinám

Babiččiny recepty: Hovězí pečeně s cibulovou omáčkou - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

Babiččiny recepty: Hovězí pečeně s cibulovou omáčkou - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

Foto: Mona Martinů Hovězí pečeně s cibulovou omáčkou vám provoní celý byt Není nad krásně sladkou, šťavnatou čerstvou cibuli, říkáte si? Pak si nesmíte nechat ujít dnešní tip z babiččina receptáře: hovězí pečeni s cibulovou omáčkou. Provoní celý byt a vy si pochutnáte! Cibule patří k základním surovinám nejen české kuchyně – většina omáček, guláše a řada dalších jídel se bez cibulového základu prostě neobejde. Tak proč si nenachystat rovnou cibulovou omáčku? Suroviny na ní navíc stojí jen pár korun! Vyhrajte víkend v Paříži! Cibulová omáčka V původním receptu kuchařské školy Domácnost se píše: „Dej na kuthan kousek másla a na ně drobně skrájenou cibuli do žluta usmažiti. Pak ji zasyp moukou, by z toho byla přiměřená jíška, nech spejchnouti a zalij polévkou. Rozkloktej omáčku a hodně dlouho ji vař, až se cibule rozvaří.
Kategorie: omáčka z hovězího

Interkom: 3. Sci-fi ples Olomouc 1.4.1989

Interkom: 3. Sci-fi ples Olomouc 1.4.1989

Všechna práva © Interkom 1984 - 1989 3. Sci-fi ples Olomouc 1.4. 1989 Eva Hauserová Sedm večer. Soukám se do kostýmu: bagančata, trikot obarvený na hnusně černozelené, pošitý cáry připomínající chaluhy, na rameni přišitá třetí ruka /gumová/, dvě placky: I READ ONLY BIOPUNK a I LOVE BIOPUNK. Pomalovaný obličej a brýle, náušnice v podobě šroubovic DNA, Na vlasy jsem si napatlala zelenou zubní pastu zn. Stoma. Strašně páchne. Scifisti, kteří mě spatří, propukají v řehot nebo uznale praví, že jsem skutečně odpudivá a hnusná. Největší radost mají kolegové kyberpunkáči /Adamovič, Bezděk a další/, kteří jsou ovšem dokonalí. Adamovič šíří děs a hrůzu, řve, klátí se a potácí a působí agresivně, zfetovaně a slabomyslně. Prostě je božský.
Kategorie: olomouc plesy

Kategorie: