mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14996
Čeká na schválení: 62
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » mikser » omalovánky koně

Nejnovější v kategorii mikser:


Microsoft Office 2010 online a zcela zdarma — SWMag.cz

Microsoft Office 2010 online a zcela zdarma — SWMag.cz

Nacházíte se: Úvodní stránka > Programy > Microsoft Office 2010 online a zcela zdarma Microsoft Office 2010 online a zcela zdarma Tagy: web apps, web aps, office online, office 2010, office 2010 zdarma, office 2010 online, microsoft office 2010, web office Před nedávnem Microsoft uvolnil českou verzi online kancelářského balíčku Web Apps, jenž obsahuje ořezané aplikace Word, PowerPoint, Excel a OneNote z celosvětově populární sady MS Office 2010. Všechny aplikace jsou zdarma přístupné veřejnosti. Jediná povinnost je mít zřízený Live účet, který totiž s funkcionalitou Web Apps velmi úzce souvisí. Finální verze Office Web Apps byly spuštěna spolu s vydáním kancelářského balíčku MS Office 2010 již před prázdninami. Web Apps představují ideální řešení pro uživatele, kteří potřebují narychlo na poslední chvíli opravit své office dokumenty či je otevřít na cizím počítači. Kancelářský balík MS Office 2010 navíc dokáže ukládat dokumenty přímo na web, kde je posléze můžete právě skrz Web Apps snadno upravit. Web Apps v akci Bohužel, poněvadž je celá služba dostupná zdarma, funkce jednotlivých aplikací jsou ořezány pouze na potřebné minimum. Nejedná se tedy v žádném případě o bezplatnou náhražku MS Office. Jak začít používat Web Apps Jak jsem již zmínil, k používání Web Apps je nutno mít vytvořený Live účet. Pokud se s tímto účtem setkáváte poprvé, vězte, že funguje obdobně, jako účet Google, tedy veškeré webové služby Microsoftu, jako například Hotmail (email), Skydrive, Fotogalerie, Windows Live Messenger, apod.
Kategorie: ofice zdarmaSeznam zdrojů na téma omalovánky koně:


Princezny / Koně - omalovánky (dvojbalení) – Knihkupectví Neoluxor
Princezny a koně - Omalovánky (dvojbalení) | www.dobre-knihy.cz
Omalovánky k vytisknutí online
Vítejte na mých stránkách - Fotoalbum - omalovánky-koně
Kůň | Online Omalovánky k vytisknutí
Online omalovánky- Kůň v cirkusu | Omalovánky k vytisknutí
Omalovánky k vytisknutí: Zvířata: Koně, zebry
Omalovánky pro děti - Koně
omalovánky - Hannah Montana - Omalovánky.net
Omalovánky k vytisknutí online, Barbie, čarodějnice, koně
Princezny a koně - Omalovánky (dvojbalení) - neuveden | Internetové knihkupectví Eruditus.cz - knihy pro každého.
Omalovánky k vytisknutí online, Barbie, čarodějnice, koně 2
Hry koně - Hry s koňmi - Koňské hry - omalovánky
Omalovánky koně - Hry koně - Hry s koňmi - Koňské hry
Omalovánky na filc - Velká velikost 47x35cm - Omalovánky- koně - Výtvarné hračky
Domácí potřeby ANEKT: Omalovánky na filc- nové
Omalovánky k vytiskutí - Omalovánky.net
omalovanky k vytisknuti koně Omalovánky k vytisknutí,Omalovánky online
omalovánky koní
Princezny a koně - Omalovánky (dvojbal

omalovánky koně - Omalovánky.net

omalovánky koně - Omalovánky.net

odkazy Správnou cestu Vám pomůže najít planovač tras. Plánovače tras na www. planovac-tras.cz obsahuje i podrobné informace o Chorvatsku včetně webkamer či LPG stanic. Hledáte zábavu na Silvestra? Pak navštivte server Silvestrovské pobyty a najděte si ty nejlepší Silvestrovské pobyty 2011. Kategorie: Omalovánky k vytiskutí omalovánky koně Nádherné omalovánky k vytisknutí s motivy koně, koní, poníků a jejich kamarádů s farmy. Nejoblíbenějších témata a omalovánky k vytisknutí omalovánky Hello Kitty Nádherné omalovánky k vytisknutí s motivy Hello Kitty. Autor: omalovanky • Vydáno: 8.11. 2011 20:46 • Přečteno: 2434x • Komentářů: 1 omalovánky Barbie Omalovánky Barbie k vytisknutí. Autor: omalovanky • Vydáno: 8.11.
Kategorie: omalovánky s konmi

Biologie člověka

Biologie člověka

8.4. 3.1. Okohybné svaly
Kategorie: okohybné svaly

Word Viewer - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu

Word Viewer - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu

Word Viewer umožňuje prohlížet dokumenty vytvořené v programu Office Word 2007 (a ve všech jeho předcházejících verzích) Pokud nepotřebujete dokumenty ve formátu Office Word (DOC(X)) vytvářet, ale nechcete přijít o možnost je prohlížet, můžete si stáhnout tento zdarma dostupný nástroj k jejich zobrazování. Krom prohlížení zvládá Word Viewer ještě tisk a kopírování částí dokumentu do jiných programů a vyjma zmíněného formátu Office Word (DOC(X)) umí zobrazovat ještě formáty Rich Text Format (RTF), prostý text (TXT), webové stránky (HTM, HTML, MHT, MHTML), WordPerfect 5. x (WPD), WordPerfect 6. x (DOC, WPD), Works 6.0 (WPS), Works 7.0 (WPS) a XML (XML). Tip: Potřebujete prohlížet tabulky z Excelu (XLS(X)) nebo prezentace z PowerPointu (PPT(X), PPS(X))? Stáhněte si také Excel Viewer, resp. PowerPoint Viewer. Tento program doporučil uživatel ELfkaM Popis programu může vycházet z toho, co o něm tvrdí jeho tvůrce nebo distributor, a provozovatel služby Download.CHIP. eu nepřebírá odpovědnost za věcnou správnost popisu. Provozovatel dále nepodporuje protiprávní užívání programů.
Kategorie: office viewer

Omalovánky - Online hry zdarma

Omalovánky - Online hry zdarma

Online web flash hry pro váś prohlížeč Omalovánky Omalovánky jsou oblíbené hry pro malé děti (dětské hry). Jsou to hry pro nejmenší děti. Na papíře (zde nahrazeno monitorem) máte nakresleny pouze obrysy objektu a jednotlivé ohraničené oblasti vyplňujete jinou barvou (jinou tužkou, fixou, propiskou, křídou, apod.) z palety barev. Uvedené online omalovánky jsou veskrze ekologické - nepotřebujete papír a tak chráníte naše lesy :-). Zkuste zapojit svoji fantazii a omalujte si motýla, Shreka, vláček, psa anebo delfína. Obrázky z našich mini omalovánek lze vymalovat buď podle skutečnosti (podle skutečných barev) anebo si barvy vymyslete k obrazu svému. Na výběr máte desítky obrázků zvířat, lidí, dopravních prostředků i filmových postav.
Kategorie: omalovánky online

České hry - online hry, flash hry a hry do mobilu zdarma

České hry - online hry, flash hry a hry do mobilu zdarma

HRA DNE Adventure story Další díl ze ságy Battle Fantasy. Stejně jako minulé díly i tento vás nezklame povedenou grafikou a skvěle udělanými úrovněmi… Nejnovější hry 27.12. 11 SKÁKAČKY William and Sly 2 Super skákačka s velmi povedenou grafikou. Pomozte Wiliemsovi, který byl okraden gnomy. Jste veverkou a hledáte po celých skalách majetek Wiliho… 27.12. 11 ODDECHOVÉ Canoniac Launcher Xmas Použíj kanón, zbraně, vylepšení a bomby k vystřelení samasebe co nejdál můžeš. Vydělávej penízej a kupuj zlepšení… 23.12. 11 ODDECHOVÉ Snow Tree Další pěkná hra s motivem vánoc. Sněží a ty máš moc směrovat vločky směrem, kterým chceš. Postav z vloček co nejvyšší strom v co nejkratší době pro plnění achievmentů.
Kategorie: omline hry

Kategorie: