mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10274
Čeká na schválení: 36
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » mikser » office document imaging

Nejnovější v kategorii mikser:


Poradna: rekonstrukce RD (stavební povolení vers. ohlášení při etapizaci stavby)

Poradna: rekonstrukce RD (stavební povolení vers. ohlášení při etapizaci stavby)

Příspěvek z odborné poradny: Stavby pro bydlení - povolování. Zpět ke všem dotazům. Otázka: rekonstrukce RD (stavební povolení vers. ohlášení při etapizaci stavby) Dobrý den, máme nakreslenou rekonstrukci rodinného domu. Obytná část je nyní 92 m2 a na ni navazuje hospodářská část. Podle stavebního úřadu se musí podat žádost o stavební povolení, protože zastavěná plocha je celkem 527 m2 (chlév, kůlna). Budeme pouze opravovat obytnou část, která bude po rekonstrukci 136 m2 a na to navazující kotelna, která bude ze stávajícího chlévu 50 m2. Byl jsem na konzultaci na jiném stavebním úřadě, kde mi paní poradila, že opravu lze rozdělit na etapy tak, že v první etapě by se opravila obytná část, na kterou by stačilo ohlášení. Na stavebním úřadě, kam spadáme, mi pán řekl, že nic takového možné není. Na krajském úřadě mi bylo sděleno, že je to možné, pokud obytná plocha je menší jak 50% zastavěné plochy.
Kategorie: ohlášení rekonstrukceSeznam zdrojů na téma office document imaging:


nefunkční microsoft document imaging - PC poradna PCP
Dialogové okno Microsoft Office Document Image Writer - vlastnosti - Podpora - Office.com
MS Office document imaging - cestina - Živě.cz
Microsoft Office Document Imaging in Office 2007 (Office applications)
Instalace programu MODI pro použití se systémem Microsoft Office 2010
Diskuse - Recepty 3.73 - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Království mluveného slova • Zobrazit téma - seznam - 9522
Jitka Vachtová - OCR v Microsoft Office 2007
Documalis Free Scanner, dostatečná náhrada za MS Office Document Scanning
www.macmotor.info: office document imaging
microsoft office document imaging - vyhledávání eDownload.cz
Microsoft Office - Wikipedie
MS Office document imaging - cestina - Živé.sk
Tiff do textu recenze, OCR program, který dávkové procesy TIF
Jitka Vachtová - Kancelářské aplikace
smetak.cekuj.net - 3. Office 2007
jOCR 1,0 - zdarma ke stažení a recenze
Co je nového v programu Microsoft Office Document Imaging - Podpora - Office.com
ADBlog: Microsoft Office Document Imaging - text spotu
Usnadnění v aplikaci Microsoft Office Document Imaging - Podpora - Office.com

e-certik.cz | Omalovánky A5 Domácí zvířata

e-certik.cz | Omalovánky A5 Domácí zvířata

Znáte z TV Auta, garáže, silnice Auta a hračky R/C Bakugan a Zoobles Barbie Batohy, tašky, kufříky Bey Blade Bublifuky Cars Cukrovinky Dekorace do dětských pokojů Deštníky Domečky, nábytek a doplňky pro panenky Igráček Elektrická vozítka Fisher Price FurReal Hasbro Gormiti a Microstars Hello Kitty Hlavolamy a rébusy Hnusáci Lepáci a Squinkies Hodiny, hodinky, budíky Hot Wheels Houpačky a žebříky Hračky do vany Hračky na písek Hračky pro holky Hračky pro kluky Hračky pro miminka Hračky pro nejmenší Hudební nástroje Kaleidoskopy - krasohledy Karneval Karty, pexesa, obtisky.. Zhu Zhu Pets Zvířata Ostatní Badminton Bandáže Basketbal Bazény a příslušenství Boby a sáně Boby a sáně pro náročné Boby a sáně pro nejmenší Boby s řízením Brýle, šnorchly, ploutve Draci Fitness Floorball Fotbal Helmy Hokej Hračky k vodě, míče, vodní pistole Hry sportovní Chrániče na in - line Kola, odrážedla Kolečkové brusle Koloběžky Koloboty Krasobrusle Krtek k vodě a na zahradu Lahve na pití a doplňky Luky a šípy Lyžování Míče a míčky Míče gymnastické a skákací Nafukovací čluny, zvířátka Nafukovací lehátka, křesla Nafukovací rukávky, kruhy, vesty Nafukovadla, pumpy Plážové stany, plážová lehátka Relaxace a vodní skútry Skateboardy Soft tenis Stolní tenis Tenis Terče, šipky..
Kategorie: omalovánky zvířat

Výuka | Na hřišti i na vodě být s dětmi v pohodě

Výuka | Na hřišti i na vodě být s dětmi v pohodě

BEZPEČNĚ A HRAVĚ NA IN-LINE BRUSLÍCH VYBAVENÍ Chce-li člověk začít s inline bruslením, potřebuje základní vybavení. U některých sportů stačí koupit tenisky a tím investice končí. Kolečkové bruslení bohužel k těmto finančně zcela nenáročným sportům zařadit nemůžeme. K základní výbavě patří inline brusle, chrániče zápěstí, kolen a loktů a v neposlední řadě také přilba. Prvotní investice do kompletní výbavy se určitě vyplatí, protože tím může člověk předejít mnoha nepříjemným odřeninám nebo hůře – úrazům. Na trhu dnes existuje mnoho firem, které se výrobou bruslí a bruslařského vybavení zabývají, takže předtím, než se vydáte na nákupy, je dobré vědět, na co je potřeba se zaměřit, aby si člověk vybral správně. Brusle Každá brusle se skládá z několika komponent. Je tvořena botou, kolečky, rámem, ložisky a brzdou. Při výběru bruslí je třeba zvážit, na jakou bruslařskou disciplínu si je pořizujeme. Nejdříve tedy obecně pár slov ke každému typu bruslí.
Kategorie: off road brusle

Olympijské hry ve starověkém Řecku: referát

Olympijské hry ve starověkém Řecku: referát

Přidej vlastní referát Vytištěno ze serveru www. iReferaty.cz Obecné referáty Olympijské hry ve starověkém Řecku Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Dějepis > Olympijské hry ve starověkém Řecku Titulek: Olympijské hry ve starověkém Řecku Datum vložení: 19.4. 2006 Poslat mailem Vytisknout Dokážete pracovat lépe než současní politici? Máte příležitost! Ve starém Řecku se kromě olympijských her, které byly největší a nejoblíbenější konala ještě mnohá další klání, která byla zasvěcena různým řeckým bohům. Těmi známějšími jsou například: 1. NEMEJSKÉ HRY, které se konaly ve městě Nemeji a byly zasvěceny vládci bohů (Diovi) a upomínaly na slavné skutky Herákleovi. Tyto hry se uskutečňovaly každé tři roky a zápasilo se v nich v hudebních a tělocvičných disciplínách. Jejich hlavní výhrou byl olivový či miříkový věnec. 2. PITHICKÉ HRY, které se konaly v Delfách na počest boha Apollóna.
Kategorie: olympijské hry v řecku

Záloha a obnova OS - AutoCont CZ a.s.

Záloha a obnova OS - AutoCont CZ a.s.

Možnost downgradu na systém Windows XP - zákazníci, kteří mají zakoupenou licenci systému Windows Vista Business nebo Ultimate, mohou využít možnost downgradu na systém Windows XP Professional. Windows Vista downgrade Zkušební verze produktů systému Microsoft Office 2007: http://www.microsoft.com/cze/office/trial.mspx Copyright (c) 2006 - 2010 AutoCont CZ a. s. Všechna práva vyhrazena
Kategorie: office trial

Brusinková omáčka k masu « Recepty

Brusinková omáčka k masu « Recepty

Všechny suroviny kromě likéru prošleháme v kastrůlku a při mírné teplotě necháme za stálého míchání zvolna probublávat, dokud omáčka nezhoustne. Na závěr přidáme pomerančový likér. Zdroj: TV Prima http://www.iprima.cz/prostreno/recepty/biftek-z-prave-svickove [On-line 1.6. 2011], citace 2. Červen 2011 | Tags: Prostřeno | Kategorie receptů: Omáčky « Karamelizovaná cibule na červeném víně Hlavní strana Biftek z pravé svíčkové, grilovaná zelenina, pečený brambor » Leave a Reply Cancel
Kategorie: omáčky k masu

Kategorie: