mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15039
Čeká na schválení: 86
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » ochrana pocitace zdarma

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Zpětné linky > Obuv John Garfield

Zpětné linky > Obuv John Garfield

Znáte obuv John Garfield. Pokud ne, tak se určitě podívejte. Obuv John Garfield je velmi kvalitní a přitom za přijatelnou cenu. Pokud nové boty tak jen John Garfield kvalita za přijatelnou cenu.
Kategorie: obuv garfieldSeznam zdrojů na téma ochrana pocitace zdarma:


. Programy na ochranu PC
CompCare - Antivirus
Ochrana počítače - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
avast! Free Antivirus - Stáhněte si program pro ochranu před viry
BENsat 300 IR PVR + Přepěťová ochrana ZDARMA - Altronik
Ochrana před viry a jinými škůdci - Programy - Download CHIP.eu
Firewall zdarma : ZoneAlarm Free (ochrana PC)
Pět antivirových programů zdarma - ZaRohem.cz
Firewall – další krok k ochraně počítače - iDNES.cz
Bezplatná ochrana počítače - free firewall a free antivirusBigdrobek
Kompletní free ochrana počítače (antivir, firewall,...) - Živě.cz
Ochrana počítače - Stahuj.cz - Programy a hry ke stažení zdarma
Firewally - Programy - Download CHIP.eu
Ochrana počítače - Stahuj.cz - Programy a hry ke stažení zdarma
Lidé nejčastěji stahují zdarma dostupný antivir Avast – Novinky.cz
Comodo AntiVirus - Komplexní ochrana počítače proti virové nákaze. | DataLife
Otestovali jsme pět antivirů zdarma. Vyhrál u nás Avast
Comodo Internet Security: kompletní ochrana počítače - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Antivirová ochrana počítače | bezpečné pc
Programy na ochranu PC

Městská policie Ostrava

Městská policie Ostrava

ID: 15917 Datum odchytu: 27.12. 2011 Místo odchytu: Ostrava, Zábřeh, U výtopny Rasa: kříženec Pohlaví: pes Stáří: 2 roky 6 měsíců Barva: bílá+černé zn.
Kategorie: odchyt psu ostrava

Tuning show Třemošná

Tuning show Třemošná

Vítejte na www. tuningtremosna.kx.cz DJ Hudba, Ozvučení: www. djsnek.kx.cz Hudba : www. duomusic.kx.cz AKTUALITY : 10. června 2011 - 9:39 Škoda představí Octavii s výkonem 600 koní a maximálkou 322 km/h Britský importér Škody připravuje na solné pláně Bonneville speciálně upravenou Octavii. Pokud vše půjde dle plánu, půjde o nejrychlejší Škodovku všech dob - s výkonem 600 koní a nejvyšší rychlostí 200 mil v hodině (322 km/h). Britský importér letos slaví deset let prodejů modelů RS od Škody (v Británii mají označení vRS, protože písmena RS má zaregistrovaný Ford). Při této příležitosti by se měla představit extrémní Octavia, která vychází z modelu RS. Motor je původem z Octavie RS (2,0TFSI), má ale jiné turbodmychadlo Garett, mezichladič a další díly. Výsledkem je 550 – 600 koní a 450 Nm.
Kategorie: octavia tuning foto

ČOV- počet uživatelů - Diskuse TZB-info

ČOV- počet uživatelů - Diskuse TZB-info

Reklama Internet Marketing Bazény Matrace Kvalitní matrace na míru. Doprava zdarma po celé ČR. Autoškola Praha Vedení účetnictví, daňové poradenství, zpracování mezd Plexisklo prodej, plexi, polykarbonát, perspex Rozkládací pohovky, čalouněné postele, pohovky, rozkládací křeslo Liposukce, tumescentní liposukce, botox, lymfatické masáže Geodetické práce, geometrický plán, zaměření stavby, pozemku Ubytování Ústí nad Labem Zemní práce Ubytování v Praze Kvalitní a dostupné Sauny od tradičního výrobce Karibu. Vzduchotechnika Nové byty Praha - Východ TZB-info
Kategorie: odpaneni zdarma

Alpi Sport Centrum - úvodní strana

Alpi Sport Centrum - úvodní strana

Při nošení obuvi GORE-TEX® hrají roli i některé další okolnosti. Použijete-li vhodné ponožky, budou Vaše boty ještě pohodlnější. Kromě toho je nutné o obuv řádně pečovat. Pokud dodržíte tyto zásady, budou Vaše nohy chráněny i v těch nejnáročnějších podmínkách. Funkce membrány GORE-TEX® je zcela nezávislá na tom, jaké na sobě máte ponožky. Správný výběr ponožek však může podstatně ovlivnit Váš pocit pohodlí - zejména pokud jde o klimatický komfort v botě. Při koupi ponožek se ujistěte, že jsou vhodné do terénu a podmínek, v nichž je hodláte nosit. V zimních, dětských a kotníkových botách doporučujeme funkční ponožky s příměsí vlny. Kombinují totiž výhody přírodní vlny a moderních funkčních vláken.
Kategorie: obuv goretex

Odstupné při skončení pracovního poměru - Právník.cz

Odstupné při skončení pracovního poměru - Právník.cz

Odstupné při skončení pracovního poměru Existují různé důvody skončení pracovního poměru. Některé s sebou nesou ochranný efekt pro zaměstnance v podobě odstupného. S jinými zákon odstupné nespojuje, není však vyloučeno, že zaměstnavatel zaměstnanci určitou peněžní částku poskytne fakultativně. Kdy však podle zákona vzniká nárok na odstupné a v jaké výši? Datum: 22.04. 2008 Autor: Zbyněk Bouda Právník.cz > Právo > Pracovní právo   Zákon stanoví, že nárok na odstupné má zaměstnanec, u kterého došlo k rozvázání pracovního poměru z těchto důvodů: ruší-li se zaměstnavatel nebo jeho část, přemísťuje-li se zaměstnavatel nebo jeho část, stane-li se zaměstnanec nadbytečným vzhledem k rozhodnutí zaměstnavatele nebo příslušného orgánu o změně jeho úkolů, technického vybavení, o snížení stavu zaměstnanců za účelem zvýšení efektivnosti práce nebo o jiných organizačních změnách. Očividně se jedná o určité obtíže na straně zaměstnavatele. Nárok na odstupné ovšem náleží i při rozvázání pracovního vztahu z těchto důvodů dohodou. Zvláštní případem vzniku nároku na odstupné je skončení pracovního poměru okamžitým zrušením ze strany zaměstnance. Zaměstnanec může však pracovní poměr okamžitě zrušit jen, jestliže, a) podle lékařského posudku vydaného zařízením závodní preventivní péče nebo rozhodnutí příslušného správního úřadu, který lékařský posudek přezkoumává, nemůže dále konat práci bez vážného ohrožení svého zdraví a zaměstnavatel mu neumožnil v době 15 dnů ode dne předložení tohoto posudku výkon jiné pro něho vhodné práce, nebo b) zaměstnavatel mu nevyplatil mzdu nebo plat nebo náhradu mzdy nebo platu anebo jakoukoli jejich část do 15 dnů po uplynutí termínu splatnosti.
Kategorie: odstupné výpočet

Kategorie: