mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7337
Čeká na schválení: 323
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » odstupné výpočet

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Soutěž o poukázky 2500 Kč na obuv ECCO - MAGAZÍN.cz

Soutěž o poukázky 2500 Kč na obuv ECCO - MAGAZÍN.cz

Soutěž o poukázky 2500 Kč na obuv ECCO Kolekce ECCO Podzim 2011, to je obuv v typickém skandinávském provedení, obohaceném o inspirace z celého světa. Všechny modely byly vytvořeny spojením nejvyšší řemeslné kvality se špičkovými materiály a inovativním designem. 5. října 2011 Speciálně pro uživatele Líbímseti.cz jsme ve spolupráci s firmou ECCO připravili týdenní soutěže o poukázky na obuv v hodnotě 2500 Kč. Soutěže začínají 10. 10. 2011 a budou probíhat do 30. 10. 2011. Pokud ovšem chcete soutěžit po celý rok a zároveň získat VIP výhody, registrujte se na stránkách ECCO. ECCO Forest Milovníci ekologického stylu života si zcela určitě zamilují řadu Forest, pobízející k trendu poslední doby: odloučení se od civilizace a nerušenému odpočinku v lůně přírody.
Kategorie: obuv eccoSeznam zdrojů na téma odstupné výpočet:


Fórum - Výpočet odstupného - průměrná mzda nebo mzda ve smlouvě? - BABY-CAFE.CZ
Odstupné-výpočet?????? | Odpovědi.cz
VГЅpoДЌet a vГЅЕЎe odstupnГ©ho | Monster
Výpočet odstupného | Odpovědi.cz
Výpočet odstupného - Finance.cz
odstupné a jeho výpočet
Výpočet odstupného | Poradte.cz
Výpočet odstupného po návratu z RD
Odstupné | Exekuce na plat
Výpočet odstupného na konci rodičovské dovolené v souvislosti se změnou úvazku
odstupné výpočet - jak.ipax.us
Máte zmatek v průměrech u výdělků? Poradíme, jak na výpočet - Podnikatel.cz
Diskuzní fórum
Výpočet odstupného - Peníze.cz
při výpočtu odstupného - právní poradna Gender Studies
VГЅpoДЌet pojistnГ©ho - ДЊeskГЎ sprГЎva sociГЎlnГ­ho zabezpeДЌenГ­
Výpočet Odstupné | Aktuálně 2011
Výpočet odstupného při ukončení pracovního poměru - Bezplatná právní poradna online zdarma
Odstupné – výpočet pravděpodobného výdělku | Aktivní máma
Poslanci poslali dál novelu zákoníku práce, mění výpočet odstupného – Novinky.cz

Boty Steel - Jak poznat originální STEEL boty - steelboots.cz

Boty Steel - Jak poznat originální STEEL boty - steelboots.cz

steel boty, boty steel, steel obuv, obuv steel, steelboots STEEL originál Jak rozpoznat originální obuv STEEL a nekoupit laciné a nekvalitní náhrady Protože se stále více setkáváme s nekvalitními náhradami těžké obuvi, poradíme Vám, jak se vyhnout tomuto podvodu. Je-li na trhu kvalitní firma, která se snaží prodávat své výrobky pod svou zaregistrovanou značkou a má-li tato značka úspěch, je jasné, že se vždy najdou podvodníci, kteří se budou snažit tuto kvalitní značku napodobit lacinými a nekvalitními náhradami, které ovšem budou prodávat jako 100% originál. Ani firmě STEEL BOOTS se však podvodníci nevyhnuli a nejenom na Českém trhu se snaží prodávat nekvalitní napodobeniny naší těžké obuvi. V následujících pár bodech Vás nyní upozorníme na znaky, které by originální obuv STEEL BOOTS měla mít. Výšivka s logem STEEL zadní část horního okraje boty STEEL by k sobě měla mít přišitou výšivku s logem STEEL. Výšivka je dvoubarevná s velkým nápisem STEEL. Tuto výšivku nemusí mít 3-dírkový typ obuvi. Vyražené logo STEEL v kůži všechny typy obuvi STEEL by měli mít vylisované logo STEEL v kůži na botě. U nižších bot na zadní části u paty, u vyšších modelů pak v horní části u konce boty. Logo je situováno do kruhové podoby, uprostřed je výrazný nápis STEEL.
Kategorie: obuv steel

Obuv Mixer katalog, www.mixershoes.com

Obuv Mixer katalog, www.mixershoes.com

Akční letáky, katalogy, slevy obuv mixer e shop, obuv mixér, obuv mixer diskuse Obuv Mixer katalog, www. mixershoes.com Obuv Mixer nabízí boty na každou sezónu pro celou rodinu. Prohlédněte si katalog Obuv Mixer, který vychází vždy 4x ročně. Katalog obsahuje dětskou, dámskou a pánskou obuv, módní doplňky za výhodné ceny. Oficiální stránka firmy Obuv Mixer s dalšími informacemi o sortimentu, prodejnách Obuv Mixer, akcích a slevách se nachází na adrese www. mixershoes.com. Obuv Mixer katalog najdete doma ve Vaší schránce nebo si katalog Mixer s obuví a módními doplňky prohlédněte online. Další prodejny obuvi: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Reno obuv
Kategorie: obuv ccc

Sjezdové boty nadměrné velikosti | Půjčovna lyží

Sjezdové boty nadměrné velikosti | Půjčovna lyží

Co vás zajímá? Úvodní stránka > Boty > Sjezdové boty nadměrné velikosti Sjezdové boty nadměrné velikosti Sjezdové boty Salomon 660 ve velikosti 51 a dvě třetiny (US 16) Vám zaručí maximální pohodlí, snadný vstup, 4 přesky a pásek.
Kategorie: obuv nadmerne velikosti

TESCO - Tesco leták | AkcniCeny.cz

TESCO - Tesco leták | AkcniCeny.cz

Letáky Zboží Prodejny Soutěže Tesco Děkujeme všem našim zákazníkům, že nám pomohli získat ocenění odborné poroty. Tesco Stores ČR, a. s. Společnost Tesco Stores provozuje v České republice devatenáct prodejních jednotek: třináct hypermarketů (v Ostravě, Brně, Plzni, Frýdku-Místku, Hradci Králové, Prostějově, Děčíně, Havířově, Jihlavě, Mostu a dva jsou v Praze a v Ostravě) a šest obchodních domů (Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice a Liberec). Všechny hypermarkety TESCO v České republice mají otevřeno nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok (kromě hypermarketu v Mostě - 6.00 - 22.00 hodin). Společnost vyznává zásadu poskytování vysokého standardu služeb a výrobků nejvyšší kvality za velmi příznivé ceny. Možná i proto hodnotili čeští spotřebitelé prodejny Tesco jako druhé nejpříjemnější místo k nákupům, samostatně hodnocené hypermarkety pak získaly titul nejlepšího nákupního prostředí. Tesco spolupracuje se serverem AkcniCeny.cz od 25. října 2000. Maloobchodní řetězec Tesco Stores vstoupil na český a slovenský trh v dubnu roku 1996, kdy zakoupil 13 prodejen (7 v SR a 6 v ČR) od společnosti K-Mart. V současné době provozuje společnost Tesco Stores v České republice třináct prodejních jednotek: sedm hypermarketů (v Ostravě, Brně, Plzni, Frýdku-Místku, Hradci Králové a dva v Praze) a šest obchodních domů (Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice a Liberec).
Kategorie: od tesco brno

Ovládněte svou menstruaci! - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

Ovládněte svou menstruaci! - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama

Foto: samphoto.cz/jiunlimited Nenechte si zkazit dovolenou Jistě to také znáte. Přemýšlíte, zda si pobyt u moře užijete anebo budete jen suše polehávat na slunci. Vaše ženské problémy si však můžete nastavit tak, jak se vám hodí! Postačí "zázračné" pilulky - norethisteron! Kdo je předepíše? A jak je máte užívat? Nechte si od nás poradit. Menstruace v nevhodný čas dokáže pěkně otrávit život. A to nejen pokud jde o plánování termínu dovolené, ale třeba také sportovního vyžití nebo společných chvilek s partnerem. Abyste se nemusela nutně podřizovat tomu, jak si řekne vaše tělo, existují prášky, které dokáží menstruaci oddálit.
Kategorie: oddálení menstruace

Kategorie: