mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6987
Čeká na schválení: 290
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » odstranění plísně v bytě

Nejnovější v kategorii meteostanice:


odpařovač vody (31,8x32,8x4,4cm) lak. - ZEKO trade s.r.o.

odpařovač vody (31,8x32,8x4,4cm) lak. - ZEKO trade s.r.o.

Nacházíte se zde : Homepage › 400 - Topení › 410 - Kamna › 411 - Odpařovače (zvlhčovače) › odpařovač vody (31,8x32,8x4,4cm) lak. odpařovač vody (31,8x32,8x4,4cm) lak.
Kategorie: odpařovač vodySeznam zdrojů na téma odstranění plísně v bytě:


CECHMAL - Jak na plísně
Diskuse: Jak zlikvidovat plíseň, velkého nepřítele v bytech - iDNES.cz
Cisty domov | Dezinfekce pro domácnosti Cenově zvýhodněné sady
Jak odstranit plíseň na zdi?
Protiplísňová ochrana
Veřejný ochránce práv - Plíseň a vlhkost v bytě
PЕ™Г­pravky na plГ­snД›
Jak odstranit plíseň v bytě - Interiér a vybavení - www.iReceptar.cz
Jak odstranit plísně v bytě — Zastreseno.cz
Plíseň v bytě | Kudluv fotoatlas hub
Jak chránit domácnost proti plísním? | Ženy.cz
Plíseň v bytě: co s ní? - MALBIS – Nikola Šíma | Malíři a natěrači – Malování pokojů Ostrava, Karviná, malování bytů, malování kanceláří, nátěry fasád, nátěry podlah, nátěry střech
Zbavte se před zimou plísní v bytě | praktické informace,rady a zajímavosti …
Plísně v bytě - prevence, odstranění - Moderní bydlení - Plíseň, plíseň v bytě
Fungispray Super na plísně - odstranění plísně bez chloru | eChemie.cz - velkoobchod a eshop
plíseň v dome | Doktorka.cz
Deratizace.com » Plísně
Jak odstranit plísně v bytě — Realitymag.cz
Jak odstranit plísně v bytě — Komentáře — Zastreseno.cz
PRIMALEX

SMS zdarma

SMS zdarma

SMS zdarma 20.03. 2007 | Téma: SMS zdarma | Rubrika: SMS | Odkaz: http://rubriky.cz/sms_zdarma.php SMS zdarma do sítí O2, T-Mobile, Vodafone a libovolných jiných sítí skrze zahraniční sponzorované odesílání SMS zpráv. Firma Callwave si dělá reklamu tím, že umožňuje zasílání SMS zdarma do všech sítí po celém světě. Delší SMS zdarma jsou automaticky rozděleny do více SMS. Nejjednodušší způsob jak SMS zdarma využívat bez nutnosti doinstalovávání věcí do prohlížeče, je přidat si pro SMS zdarma připravený Google gadget do "své vlastní domovské stránky Google", která se vždy nachází na adrese http://www.google.com/ig/ Jak poslat sms zdarma SMS zdarma si tedy zpřístupníme jedním kliknutím na stránce s přidáním modulu od Callwave pro SMS zdarma. Modul se nám objeví na naší domovské stránce Google www. google.com/ig/ Nastavení modulu pro SMS zdarma: Klikneme na upravit a nastavíme si své telefonní číslo (Your Number) s předvolbou státu, jakožto odesilatele. Potom je třeba vyplnit svůj email (Your Email Addr) - nic se na něj neposílá. A dále svého Operátora (Your Carrier) viz obrázek nastavení zdarma sms. Potvrdíme. Pro zaslání SMS zdarma (viz obrázek odeslání zdarma sms ) vyplníme telefonní číslo příjemce (Cell Phone), mobilního operátora (Carrier) zvolíme International - pro zaslání do českých sítí mobilních operátorů O2, T-Mobile, Vodafone.
Kategorie: odeslat sms zdarma

Diskuze - ABBYY FineReader 11 aneb na OCR inteligentně - Magazín Stahuj.cz

Diskuze - ABBYY FineReader 11 aneb na OCR inteligentně - Magazín Stahuj.cz

Titulek: Umí OCR v CZ Napsal: pisálek Přidáno: 4. září 2011 14:48 Jediná výhoda tohoto opravdu robustního nástroje je, že umí roozpoznat v rámci OCR češtinu a imporuje ji do Office. Bohužel u jiných sw (i lepších) rozpoznávání češtiny chybí.
Kategorie: ocr čeština

Názor k článku Internetové aukce v ČR: velká pnutí na malém trhu - Lupa.cz

Názor k článku Internetové aukce v ČR: velká pnutí na malém trhu - Lupa.cz

Lupa.cz » Internetové aukce v ČR: velká pnutí na malém trhu » Názory » Názor Názor k článku Internetové aukce v ČR: velká pnutí na malém trhu Jirka (neregistrovaný) 11. 10. 2007 10:36 Mimiaukce.cz, Odklepnuto.cz, Aukro.cz - končící aukce celé vlákno Díval jsem se na končící aukce na Odklepnuto.cz, na první stránce ani jedna potvrzená aukce. Srovnejte s mimiaukce.cz, kde je více potvrzených aukcí, než nepotvrzených. Na Aukro.cz jsou také některé aukce potvrzené, ale moc jich není. - Hodnotit: To snad ne… + Hodnotit: Výborně! Odpovědět Přidat názor Tiskni Fórum
Kategorie: odklepnuto aukce

Salamander

Salamander

Boty Gabor Také jste si vždycky mysleli, že Gabor musel být nějaký pohledný maďarský šlechtic s uhrančivým pohledem? Jak to bylo ve skutečnosti? A jak je na tom značka Gabor dnes, po více než padesáti letech své existence? Nedělejte kompromis mezi elegancí, zdravím a pohodlím!   Také jste si vždycky mysleli, že Gabor musel být nějaký pohledný maďarský šlechtic s uhrančivým pohledem? Joachim Gabor byl ve skutečnosti obuvník z německého Barmstedtu, který tu v roce 1949 začal šít své boty, aby se postupně propracoval mezi nejvýraznější světové producenty obuvi. V současné době už Gabor obouvá nejen celou Evropu, ale pronikl i na trh do USA, Japonska či Spojených Arabských Emirátů.   Se šesti miliony ročně vyrobených párů bot (plus 1,6 milionů přidružené značky Camel Active) je dnes značka Gabor jedním z největších výrobců módní dámské obuvi v Německu. Základ sortimentu tvoří právě dámská obuv řady Fashion (důraz na módu), Komfort (důraz na pohodlí), Sport a mladistvá obuv Jolie, dále pánská a dětská obuv.   V botách Gabor se setkává elegance a módnost s komfortem.
Kategorie: obuv gabor

Kategorie: