mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10962
Čeká na schválení: 352
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » ocni lekari v plzni

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Talianska obuv

Talianska obuv

Obuv online Popis rôznych typov obuvi « Obuv pre športovcov Tamaris obuv » Talianska obuv Taliansko je krajinou umenia, krajinou, v ktorej vznikla renesancia, obdobie ľudskej histórie, ktoré dodnes výrazne tvaruje ľudskú kultúru. Moderné Taliansko nezabúda na Svoju históriu. Dôkazom toho je talianska dominancia vo svete módy. Áno, Taliansko je sídlom mnohých svetoznámych módnych domov, ktoré udávajú tón svetovej módy. Svet obuvi nie je žiadnou výnimkou. Aj tu dominujú taliansky návrhári. Talianska obuv patrí k tej najkvalitnejšej obuvi na celom svete. V Taliansku sa vyrába takmer výlučne nadštandardná alebo luxusná obuv. Lacná obuv sa v Taliansku nevyrába už niekoľko desaťročí, všetka výroba takéhoto tovaru sa presunula do Číny, pretože tam je lacná pracovná sila, vďaka ktorej je možné predávať topánky za veľmi nízke ceny. Medzi najznámejších výrobcov talianskej obuvi patria luxusné značky ako Armani či Prada.
Kategorie: obuv onlineSeznam zdrojů na téma ocni lekari v plzni:


"OČNÍ AMBULANCE AUGUSTÍN MAREK MUDr.", "Plzeň", Oční lékařství - Zlaté Stránky
Optik Trnka - Rokycany - Oční ordinace
FIRMY - Oční ordinace - Plzeň
Oční lékařství - Plzeň-město | Katalog lékařů - nejen doktoři, nemocnice a lékárny vč. telefonů a ordinačních hodin
Oční Lékař Plzeň, Oční Lékařství Plzeň - ZnamyLekar.cz
Optika Jíchová > Optika oční > Plzeň-info.cz
Oční ordinace MUDr. Sigmundová s.r.o., Plzeň 1
Firmy a ordinace - ZDN
Oční ambulance - Tachovská 80, 32300 Plzeň
Oční ordinace - Instituce a organizace - Jihočeský - Info-Budejovice.cz
Oční ordinace - MUDr. Marie Komzáková | Kontaktní čočky
Fakultní nemocnice Plzeň -
Plzeň-město | Plzeňský | Specialisté (ORL, internisté...) | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna
Oční ambulance – Sousedé.cz
Oční ordinace - Instituce a organizace - Teplice - Info-Teplice.cz
MUDr. Miroslava Chaloupková - oční ambulance, IČO: 69948241, 29.12. - ARES - Peníze.cz
Oční ambulance | Lokola.cz
OČNÍ AMBULANCE AUGUSTÍN MAREK MUDr. - Katalog firem Vybereme.cz
Oční Lékař Plzeň, Oční Lékařství Plzeň - ZnamyLekar.cz
Praha-Oční Klinika Nové Butovice, Plzeň Ambulance Mudr - ZnamyLekar.cz

Praktičtí Lékaři, Dospělé in Praha - Telefonní čísla, adresy, psč, užitečné informace - MisterWhat

Praktičtí Lékaři, Dospělé in Praha - Telefonní čísla, adresy, psč, užitečné informace - MisterWhat

Přihlásit · Registrovat Home » Praha » Praha » Praktičtí Lékaři, Dospělé » Praktičtí Lékaři, Dospělé v Praha MisterWhat našel 70 výsledky pro Praktičtí Lékaři, Dospělé v Praha. Můžete hledat telefonní čísla, adresy, mapy, psč, webové stránky, kontaktní informace a další užitečné odkazy. ADAMCOVÁ IVANKA MUDr. Kateřinská 1476/34 Praha 120 00 Více informací Augustová Marie MUDr. Olšanská 2666/7 Praha 130 00 Více informací BENDOVÁ JANA MUDr. Palackého 720/5 Praha 110 00 Více informací BŘEZINOVÁ HANA MUDr. Mrštíkova 2452/1 Praha 100 00 Více informací BURIANOVÁ EVA MUDr. Hostinského 1533/4 Praha 155 00 Více informací ČAPKOVÁ-HOLEČKOVÁ LUDMILA MUDr. Partyzánská 1504/24 Praha 170 00 Více informací ČAPKOVÁ-HOLEČKOVÁ LUDMILA MUDr. , praktická lékařka pro dospělé Praha Praha 170 00 Více informací CHVÁLOVÁ VILÍMOVSKÁ MUDr.
Kategorie: obvodní lékaři praha

Důležité telefony - Město Tišnov

Důležité telefony - Město Tišnov

Policie ČR, obvodní odd. Tišnov, Majorova 763
Kategorie: obvodní lékaři

Ordinace MUDr. Kamila Dimova

Ordinace MUDr. Kamila Dimova

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Kamila Dimova, sestra Alena Nešverová Holandská 2437, Kladno tel: 734 800 907, email: ordinace@dimova.cz
Kategorie: obvodní lekari kladno

MUDr. Luděk Dvořák (praktický lékař pro dospělé), Praha 8 | Doporučení lékařů - uLékaře.cz

MUDr. Luděk Dvořák (praktický lékař pro dospělé), Praha 8 | Doporučení lékařů - uLékaře.cz

Kam dál Články o zdraví Biologická léčba pomáhá, ale nejsou na ni finanční prostředky více Domácí lékař Bolest v obličeji více Poradna lékaře ... více Audio Larvy v medicíně více Články o zdraví Osoby s posttraumatickou stresovou poruchou mají zvýšenou plasmatickou koncentraci vazopresinu více Video Mamma HELP pomáhá ženám s rakovinou prsu více Poradna lékaře Neurol - alergie na slunce? více Audio Léčení larvami, pijavicemi a chaluhami více Domácí lékař Děti - potíže ve škole více Kalkulačka Sebediagnostika - kolorektární karcinom více Audio Pylové alergie více Doporučení lékařů PhDr.
Kategorie: obvodní lékař praha 8

Měření tepla | INMES Industry Measuring spol. s r.o.

Měření tepla | INMES Industry Measuring spol. s r.o.

Oba typy elektronických indikátorů, jež vám ušetří náklady na topení, umožňují bezchybné rozdělení dodávek tepla do místnosti na principu dvoučidlového měření. Oproti dalším indikátorům na našem trhu lze pomocí těchto indikátorů vyhodnotit i teplo dodané z neizolovaného potrubí vedeného místností. Oba indikátory jsou chráněny proti ovlivnění uživatelem, v případě pokusu o ovlivnění přepne indikátor automaticky z dvoučidlového provozu do provozu jednočidlového. Po ukončení snah o ovlivnění se indikátor automaticky navrátí do režimu dvoučidlového. Typ Metrix 200 wx umožňuje kromě odečtu přes displej ( Metrix 200bx i Metrix 200 wx ) i odečítání bez nutnosti návštěvy bytu třetí osoby pomocí čipové karty, která může být majitelem nemovitosti zakoupena nebo si ji může zapůjčit po dobu odečtu – rozúčtování je tak daleko snazší. Pomocí této čipové karty jsou pro rozúčtování potřebné údaje elektronickou cestou přeneseny do počítače, čímž se snižuje pravděpodobnost chyby nebo omylu na minimum. Tento moderní typ indikátoru dále uchovává v paměti posledních 26 měsíčních odečtů včetně záznamů o případných snahách uživatele o ovlivnění indikátoru. Díky této paměti lze provádět zpětné rozúčtování jednotlivých období (změna nájemníka, změna ceny tepla apod.) bez nutnosti návštěvy odečítajícího pracovníka v průběhu roku a bez možnosti manipulace s naměřenými daty. V případě potřeby lze indikátor přeprogramovat na nový režim (zateplení, změna dispozice bytu, změna dimenze přípojných potrubí apod.)
Kategorie: odpařovače na topení

Kategorie: