mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7613
Čeká na schválení: 40
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » oční nemoci

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Ochrana proti klíšťatům | Poradte.cz

Ochrana proti klíšťatům | Poradte.cz

nyní se nacházíte na poradně Poradte.cz na » hlavní strana / Zvířata /... Vložit novou otázku Ochrana proti klíšťatům Autor: magnosolva® Datum: 23.04. 11 11:25 odpovědí: 14 Poradí mi někdo,co použít proti klíšťatům. Měla jsem elektronický obojek,různé obojky,i pipety Frotline. Má někdo s něčím dobrou zkušenoat. Psi se prohání po zahradě každý den. Díky. Upozornění Tato otázka je 237 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena. Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku. návrat do rubriky Skočit na nejnovější odpověď Seznam odpovědí: čekejte prosím, probíhá přenos dat... Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde Pro skrytí struktury odpovědí klikněte zde Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde Odpovědi na otázku: Autor: stafan® Datum: 23.04.
Kategorie: ochrana proti klíšťatůmSeznam zdrojů na téma oční nemoci:


Oční a ušní nemoci a poruchy (H) - MUDr. Zbyněk Mlčoch
oční onemocnění
Oční nemoci - knihkupectví Knihy.ABZ.cz
MUDr. Tomáš Kuběna, oční ordinace: glaukom, HRT3, SOCT, diabetes, operace víček
Oční vady » Oční Vady - Přehled článků
Oči, brýle, kontaktní čočky, nemoci a operace očí | Vidění.cz
Oční nemoci | Vidění.cz
Seminář o očních chorobách
Oční onemocnění - Zdravě.cz
Oční potíže jako příznak celkových onemocnění
Poradna pro nemoci sítnice | Oční klinika
OČNÍ ORDINACE - MUDr. Zuzana CHOVANCOVÁ, MUDr. Dagmar VLČKOVÁ
Kočky a nemoci očí.
Nové možnosti v léčbě očních chorob - Ordinace.cz
Moon Cat Sphynx | nemoci koček
KONĚ & JEZDECTVÍ - Články - Nemoci, veterina
Oftalmologie (oční) - Vitalion.cz
Optika Aleš Žejdl - Oční vady, nemoci
Dobrý zrak bez brýlí VIII. - Příčiny očních neduhů 1 - DušeCZ.com & Esoterika.cz
Alergická konjunktivitida (zánět očních spojivek) - Nemoci - Vitalia.cz

MUDr. Ivan Peychl, Praktický lékař Praha

MUDr. Ivan Peychl, Praktický lékař Praha

Lékaři online Na tomto portálu najdete souhrnné informace pro obor Lékaři online - informace o zákrocích, lékařích, obrázky, diskuzi a další. Doporučujeme následující: Diskusní fórum na téma Lékaři online Praha V desítkách diskuzních témat můžete diskutovat s rozsáhlou komunitou uživatelů a odborníků v oboru Lékaři online Praha. Lékaři a kliniky Hledáte odborníky, lékaře či kliniky pro obor Lékaři online? Vyberte si vašeho specialistu z nejširší databáze kontaktů na tomto portálu.
Kategorie: obvodni lekar praha

CAT Caterpillar - botyk.cz

CAT Caterpillar - botyk.cz

CAT Caterpillar CAT Caterpillar Dějiny značky Caterpillar sahají až do roku 1904, kdy zakladatele značky Holt&Best, předchůdci Caterpillar'a, sestrojili první traťový traktor. CAT se sídlem v Peoria, Illinois, USA je největším světovým výrobcem různých stavebních strojů, které stanoví normy kvality a pevnosti. Podobně to vypadá s obuví a oblečením. V roce 1990 byla prezentována první kolekce oblečení, která byla akceptována na americkém trhu. Od této doby se kolekce velmi rozšířila o nové kategorie při využítí moderních stylů a materiálů. Dále pak jsou zachovány původní vlastnosti, jako pevnost a funkčnost. 1
Kategorie: obuv caterpilar

Obuv Mixer

Obuv Mixer

Boty Katalog obuvi Obuv Mixer Obuv Mixer nabízí své zboží na mnoha místech v České republice. Nakupovat u této společnosti můžete ve čtyřech obchodních centrech v Praze, další dvě prodejny se nacházejí také v Brně a dále v Ostravě, Liberci nebo Pardubicích. Co nabízí Mixer? Obuv Mixer prodává veškerý sortiment obuvi i doplňků. Vyberou si zde tedy všichni. Na pultech prodejen naleznete široký výběr pánské obuvi dámské obuvi a také bot pro děti všeho věku. Ceny jsou vzhledem k vynikající kvalitě zboží přiměřené a vy budete se svou koupí zajisté spokojeni. Nakupování přes internet Obuv Mixer provozuje také internetový obchod, v němž si můžete vybrat z aktuální nabídky modelů, využít zajímavých slevových akcí a prohlédnout si sortiment. Zboží si poté můžete velmi pohodlně objednat, aniž byste museli jezdit do prodejny, která je třeba velmi vzdálená od vašeho bydliště. Nakupováním na internetu také ušetříte.
Kategorie: obuv mixer brno

MIXER - Obuv - Obchodní centrum Nový Smíchov

MIXER - Obuv - Obchodní centrum Nový Smíchov

MIXER 257 322 786 smichov@mixershoes.com najít obchod na mapě Interaktivní mapa 2. NP Umístění Popis prodejny Prodej dámské, pánské, dětské obuvi a kabelek. Velký výběr. Prodávané značky Rieker, Carinii, Mustang, Levis, UCB, Barbie, Scholl Fotografie prodejny
Kategorie: obuv mixer

Kdy mám právo na odstoupení od kupní smlouvy při nákupu přes internet? - NenechteSeNapalit.cz

Kdy mám právo na odstoupení od kupní smlouvy při nákupu přes internet? - NenechteSeNapalit.cz

Home > Užitečné rady Rady detail Kdy mám právo na odstoupení od kupní smlouvy při nákupu přes internet? Nákup zboží přes internet se řídí občanským zákonníkem č. 40/1964 Sb. , § 53 odst. 1, který vymezuje prostředky komunikace na dálku, které umožňují uzavřít smlouvu bez současné fyzické přítomnosti smluvních stran. Těmito prostředky se rozumí především internet, elektronická pošta, telefon a další. Dále v odstavci 7 se píše: Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. V případě, že dodavatel nepředal spotřebiteli informace, které je povinen předat písemně nebo jiným obdobným způsobem, činí tato lhůta pro odstoupení 3 měsíce od převzetí plnění. Spotřebitel nemůže od kupní smlouvy odstoupit v případě smluv   a) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění, b) na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele, c) na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání, d) na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal, e) na dodávku novin, periodik a časopisů, f) spočívajících ve hře nebo loterii. Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy podle odstavce 7, má dodavatel právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení.
Kategorie: odstoupení od smlouvy kupní

Kategorie: