mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14620
Čeká na schválení: 329
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » oční lékař liberec

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Intellivent Celsius, ventilátor pro přenos tepla z teplých místností do studených

Intellivent Celsius, ventilátor pro přenos tepla z teplých místností do studených

Odtahový ventilátor pro přenos tepla Intellivent Celsius s maximálním komfortem, spolehlivostí a nízkou spotřebou zabezpečuje rovnoměrnou teplotu v místnostech. Intellivent Celsius představuje spolehlivý uživatelsky příjemný výrobek za použití moderních technologií, které stanovují nové standardy pro uživatele. Nastavení teploty Jednoduché nastavení teploty. nahoru Nastavení teploty Na přehledném displeji řídicího panelu můžete nejen nastavit teplotu, při které má být ventilátor uveden do provozu, ale můžete provést kalibraci teplotního snímače dle aktuálních podmínek. Řídicí jednotka umožňuje i nastavení teplotního rozsahu provozu ventilátoru, aby nedocházelo k nadměrnému ochlazení místnosti v době, kdy zdroj tepla není k dispozici. Maximální provozní teplota 50 °C. Přehledný ovládací displej Intuitivní ovládání. nahoru Na řidícím panelu nastavíte velmi jednoduchým způsobem spouštěcí teplotu, při které má být Intellivent Celsius uveden do provozu a otáčky ventilátoru pro dosažení optimálního průtoku vzduchu. Prostřednitvím barevných diod dostáváte informace o provozním stavu ventilátoru. Dobu životnosti řídicího panelu určuje počet stisknutí jednotlivých tlačítek, která je vyšší než 1 000 000 – věříme, že je to dostatečný počet změn funkcí ventilátoru po celou provozní dobu.
Kategorie: odtahový ventilátorSeznam zdrojů na téma oční lékař liberec:


MUDr. Marta Šoltysová- Oční ordinace - Liberec IV-Perštýn - Oční ordinace
MUDr. Juraj Urminský, Ph.D. (oftalmologie), Liberec | Doporučení lékařů - uLékaře.cz
SONS ČR - Seznam očních lékařů oprávněných předepisovat speciální optické pomůcky
Inzeráty - Vypis dle skupiny - EUROMEDICINE.EU
FIRMY - Oční ordinace - Liberec
Liberec | Liberecký | Specialisté (ORL, internisté...) | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna
Lékaři a lékařské ordinace - okres Liberec  -  Najisto
Web Uher
Liberecký kraj | Nejbližší specialista | Informace pro laika - Zelený zákal (glaukom) a jeho léčba
Odborný oční lékař | Lokola.cz
oční lékař liberec - Google Maps
Odborný oční lékař - Sokolovské náměstí 17/261, 46001 Liberec
FIRMY - Lékařské ordinace - Liberec
Odborný oční lékař - Železná 255, 46001 Liberec
FIRMY - Lékařské ordinace - Liberec
ZdravotnickГЎ zaЕ™Г­zenГ­ – Liberec | Top LГ©kaЕ™
Doktor Klain | Měření zraku, kontaktní čočky, brýle, oční ordinace
Inzeráty - EUROMEDICINE.EU
Podještědská poliklinika Liberec s.r.o.
Podještědská poliklinika Liberec s.r.o.

Lustrové spouštěcí digestoře | Bydlení | Lustrová spouštěcí digestoř, odsavač

Lustrové spouštěcí digestoře | Bydlení | Lustrová spouštěcí digestoř, odsavač

Vnější odtah digestoře Digestoř přivádí zvenku do interiéru čerstvý vzduch výměnou za znečištěný. Průměr odtahové potrubí Nedostatečně dimenzované, nebo příliš dlouhé (více jak 4 m) a členité potrubí podstatně snižuje účinnost odsavače a zároveň zvyšuje jeho hlučnost. Průměr odtahového potrubí se volí podle výkonu přístroje - čím silnější motor, tím větší průměr. Digestoře s výkonem do 250m³/hod. - potrubí o průměru 100 mm (nebo ploché potrubí odpovídajícího průřezu). Digestoře s výkonem250-750m³/hod. - potrubí o průměru nejméně 125 mm (nebo odpovídající ploché potrubí). Digestoře s výkonem nad 750m³/hod. - potrubí o průměru 150 mm (nebo odpovídající ploché potrubí). Doporučení - pokud máme možnost realizovat odtah s průměrem 150 mm, učiňme tak i v případě slabšího motoru.
Kategorie: odtah digestoře

Oddálení menstruace pomocí antikoncepce (Příspěvek Rodina.cz)

Oddálení menstruace pomocí antikoncepce (Příspěvek Rodina.cz)

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce Všechny názory Témata Názor 16.7. 2011 13:36:05 Martina Oddálení menstruace pomocí antikoncepce Nikdy jsem to nepraktokovala tímto ani jiným způsobem, ale teď by se mi to docela hodilo. Příští víkend mám nějakou akci a MS dostanu v úterý. Jak se to v praxi praktikuje? Poslední tabletu jsem vzala včera, takže bych dnes normálně pokračovala dalším platíčkema vysadila příští víkend tzn. o týden dýl? Co pak s tím zbytkem pilulí? Měli jste v tom období, které jste brali navíc nějaké projevy jako špinění, bolesti břicha atd? To by pak bylo na prd... Nemám s tím žádné zkušenosti, tak díky za názory.
Kategorie: oddálení menstruace

Stavební buňky

Stavební buňky

Unimo bunka privod 380v, alarm, komplet rozvod. tel a pc, primotop, plast. okno, bezpecnostni dvere, klimatizace, kompletne zateplene + alu plech, mozna preprava vozidla na prepravu konteineru, rozmer 680+240 vhodne ke stavbe jako...
Kategorie: obytna bunka

Ostatní praktičtí lékaři - Praha | ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

Ostatní praktičtí lékaři - Praha | ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

Ostatní praktičtí lékaři | Praha Ke dni 01.12. 2011 nabízí Vězeňská služba České republiky (00212423, Praha) volné pracovní místo na pozici ostatní praktičtí lékaři v obci Praha (okres Hlavní město Praha). Nabídnutá (minimální) mzda za plný pracovní úvazek (jednosměnný provoz) je 40 500 Kč hrubého. Popis volného pracovního místa
Kategorie: obvodní lékaři praha 4

Octavia 2 - E-shop - ŠKODA-TUNING.cz

Octavia 2 - E-shop - ŠKODA-TUNING.cz

722066 - Airbox Ram-Air, pravý carbon, Škoda Octavia II RS 2.0 TFSI Proudící vzduch vznikající pohybem vozidla nasávaný vpředu vozu je z velké části v případě sériového vedení vzduchu k motoru bez využití propouštěn do motorového prostoru. Díky Airboxu který plní formu jakéhosi „sběrače dynamického tlaku“ je zajištěno to, že celý nasávaný proud vzduchu bude směřovat přímo do prostoru se vzduchovým filtrem motoru. Prostřednictvím optimálního tvaru a vzniklého přetlaku v airboxu je tak při vyšších rychlostech vozu k motoru dopraveno více vzduchu a to má za následek citelně lepší odezvu motoru a zvýšený výkon.
Kategorie: octavia tuning foto

Kategorie: