mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1200
Čeká na schválení: 156
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » oční lékaři

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Odborníci Oční kliniky NeoVize Brno

Odborníci Oční kliniky NeoVize Brno

517 070 707 517 070 700 775 858 700 volejte On-line objednávka Chcete se zeptat? Který zákrok je pro mne vhodný Naši odborníci Abychom vám mohli poskytnou nejlepší péči, máme v týmu pouze špičkové profesionální odborníky. Kvalitní a moderní lékařské přístroje považujeme za důležité. O spokojenosti pacientů však rozhodují lidé. Na každého z nás se můžete s důvěrou obrátit a požádat o jakoukoli informace či pomoc. Vytisknout Poslat kamarádovi Přidat k oblíbeným odkazům Sdílet na Facebooku Lékaři Primářka MUDr. Věra Kalandrová (*1961 v Kyjově) Primářka oční kliniky NeoVize. MUDr. Věra Kalandrová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Brně (dnes Masarykova univerzita). Studium ukončila v roce 1988.
Kategorie: oční lékaři brnoSeznam zdrojů na téma oční lékaři:


Oční lékaři v MN Čáslav
K lekari
Oční ordinace s.r.o.
Oční lékaři v Burkině Faso bojují s démony místních tradic — Svět — ČT24 — Česká televize
MUDr. Anna Zobanová - Oční ambulance - Novinky
Oční lékař Zábřeh na Moravě.
Oční Lékař Oční Klinika Oční Ordinace Oftalmolog
Oční ordinace - eiffel optic brýle
Oční klinika Brno, oční ordinace, oční lékář
Nemocnice Trinec - Hospital Trinec - Content
Kategorie:Oční lékaři - Wikipedie
MUDr. Marcel Matzenauer - Soukromá oční ordinace Olomouc Pavelčákova
Oční lékařiVybrat region
Oční lékaři - INFORM CZ
Oční Lékařství Oftalmologie Oční vady
Oční lékař, oční ambulance | centrum očních vad
Oční optika Kolín: Hana Stárková - měření zraku, vyšetření zraku, oční lékař, oční ambulance
Oční ordinace - Úvodní strana
Oční optika ANINA
Oční lékaři: Praha 12

Alergická konjunktivitida (zánět očních spojivek) - Nemoci - Vitalia.cz

Alergická konjunktivitida (zánět očních spojivek) - Nemoci - Vitalia.cz

Vitalia.cz » Katalog » Nemoci » Alergická konjunktivitida (zánět očních spojivek) Alergická konjunktivitida (zánět očních spojivek) Zánět spojivek a další alergické reakce očí mohou být součástí příznaků nějaké závažnější nemoci, nebo se mohou vyskytnout samostatně jako alergická reakce na látky šířené vzduchem. Pokud jde o samostatnou alergickou reakci, může jít o sezónní záležitost, jako jsou například alergie na pyl, nebo celoroční (nejčastějším alergenem jsou roztoči). Alergická konjunktivitia se nejčastěji projevuje svěděním očí, otokem víček, slzením a překrvením spojivek, takže postižený má výrazně červené oči. V závažnějších případech je napadena i oční rohovka. Pokud trpíte oční alergií, neměli byste si oči mnout, protože tím jenom zhoršujete její projevy – roztíráte alergeny v očích. U lehkých očních alergií pomůžou oční kapky, případně léky proti alergii. Ty by však měl předepsat lékař. U chronických problémů a opakujících se alergií je vhodné nechat si udělat alergologické testy a snažit se vyhýbat látkám, které vyvolávají alergickou reakci. Foto: http://knol.google.com Část těla: hlava Délka léčby: krátkodobá, dlouhodobá Způsob léčby: domácí léčba Věk: děti, dospívající, dospělí, senioři TIP
Kategorie: oční nemoci

Pokyny k praní a údržbě - Výrobky GORE-TEX®

Pokyny k praní a údržbě - Výrobky GORE-TEX®

Zvenku obuv očistěte hadříkem nebo kartáčkem a vlažnou vodou. Výrobce může doporučit prostředek na ošetření a ochranu kůže. Z bot vytřepejte písek, kamínky a jiné nečistoty. Pokud je to možné, vyjměte a vytřepejte vložku.
Kategorie: obuv goratex

Oční ordinace Kladno s.r.o. - K nemocnici 2814, 27201 Kladno

Oční ordinace Kladno s.r.o. - K nemocnici 2814, 27201 Kladno

Oční ordinace Kladno s. r. o. , K nemocnici 2814, 27201 Kladno Samostatná ordinace lékaře specialisty Oční ordinace Kladno s. r. o. ( IČO: 28515951 ), K nemocnici 2814, 27201 Kladno - zdravotnické zařízení s oddělením oftalmologie a typem ambulance. Zřizovatelem je Jiná právnická osoba. Pochval a okomentuj zařízení
Kategorie: ocni oddelení kladno

Mapa areálu Nemocnice Bohunice - Fakultní nemocnice Brno

Mapa areálu Nemocnice Bohunice - Fakultní nemocnice Brno

vysvětlivky: 1. NP - 1. nadzemní podlaží = přízemí 1. PP - 1. podzemní podlaží   Pavilon A 1. NP Pneumoonkologická ambulance, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy Lůžkové oddělení C, Klinika nemocí plicních a tuberkulózy 2. NP Lůžkové oddělení 2, Klinika infekčních chorob AIDS centrum Lůžkové oddělení D, Klinika interní geriatrie a praktického lékařství   Pavilon B 1. PP Příjmová ambulance, Klinika infekčních chorob Lůžkové oddělní 1, Klinika infekčních chorob 1. NP Specializované ambulance, Klinika infekčních chorob Cestovní medicína, Klinika infekčních chorob Jednotka intenzivní péče, Klinika infekčních chorob 2. NP Lůžkové oddělení 5, Klinika infekčních chorob   Pavilon C 2. NP Oddělení klinické mikrobiologie   Pavilon D 1. NP Ambulance, Rehabilitační oddělení 2.
Kategorie: oční ambulance brno

Oční klinika v novém - zprávy | Plzeň, Plzeňský kraj

Oční klinika v novém - zprávy | Plzeň, Plzeňský kraj

Nejčtenější Televize ZAK bude vysílat v západních Čechách nonstop Společnost Czech Digital Group (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3),... více Řidiče na Domažlicku překvapili chodci a prasata V úterý vyjížděli domažličtí dopravní policisté ke dvěma nehodám, při kterých byly dvě osoby zraněny... více Nakupte levně v dražbách, výhodně prodává také stát V předvánočním období se nejen v západočeských médiích objevila řada zpráv upozorňujících na značné... více Nevhodný dárek vrátit či vyměnit? Ani jedno, slyší zákazníci V českých domácnostech jde o poměrně častý jev -- sejdou se dva stejné dárky nebo nový svetr nesedí... více Pětiboj M. Sáblíkové pomohl vybavit plzeňskou 4. ZŠ Před vánočními prázdninami se uskutečnil slavnostní výkop na školním hřišti a první poklep kladívkem... více Pracovník klubu dal hostovi pěstí a srazil ho ze schodů Do problémů se zákonem se šestnáctý zářijový den tohoto roku dostal 52letý zaměstnanec jednoho noční... více Ohňostrojem přivítají rok 2012 v kraji jen větší města Velké oslavy na náměstí chystají například v Plzni nebo v Klatovech.
Kategorie: oční plzeň

Kategorie: