mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15060
Čeká na schválení: 62
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » odstupné a jeho výpočet

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Google, Facebook a YouTube jsou nejnavštěvovanějšími weby v Opeře Mini. Další místa překvapí | Cnews.cz

Google, Facebook a YouTube jsou nejnavštěvovanějšími weby v Opeře Mini. Další místa překvapí | Cnews.cz

Norská Opera ve své zprávě State of the Mobile Web zhodnotila nejvíce navštěvované weby v mobilním prohlížeči Opera Mini. Ten je stále uznáván jako nejpoužívanější na mobilech, proto mají statistiky Norů velkou váhu. Operu Mini čerpá z dat 144 milionů uživatelů, a to většiny mobilních platforem. Zajímavým údajem je, že počet zobrazených stránek se oproti loňsku téměř zdvojnásobil. Reklama První tři místa mezi nejsledovanějšími weby odpovídají globálním číslům měřiče Alexa.com. Překvapivě vysoko se drží YouTube, i když videa v Mini stejně nefungují a pouze uživatele přesměrují do jiných přehrávačů. Statistiky jsou dále velmi ovlivněny popularitou prohlížeče v Rusku, neboť se do Top 10 dostaly hned tři tamní weby: vyhledávač Yandex, sociálně sítě Odnoklassniki a Vkontakte. Až za nimi je Wikipedia, Yahoo nebo Twitter. A na 8. místě se umístily stránky my. opera.com, což je vzhledem k takto nastavené výchozí stránce v prohlížeči pochopitelné.
Kategorie: odnoklassniki ruSeznam zdrojů na téma odstupné a jeho výpočet:


Odstupné a jeho výpočet | Jobia
Pracovněprávní problematika - BusinessInfo.cz
SUPERKARIERA.CZ | Zákoník práce: Odstupné
Diskuze ke článku 'Odstupné při skončení pracovního poměru' - fórum - Právník.cz
Smluvní podmínky | Cestovní kancelář ADVENTURA
Vracení odstupného a ztráta nároku na odstupné při nástupu k přejímajícímu zaměstnavateli - FinančníNoviny.cz
Přestupní řád jako náš nástroj péče o fotbalovou mládež 2
Životní minimum, definice, kalkulačka pro rok 2012
Odstupné 2012: Tři platy až po dvou letech práce - Měšec.cz
Realitní právní poradna - iDNES.cz
mateřská dovolená - fórum - Právník.cz
www.macmotor.info: odstupné a jeho výpočet
Máte zmatek v průměrech u výdělků? Poradíme, jak na výpočet - Podnikatel.cz
VГЅpoДЌet pojistnГ©ho - ДЊeskГЎ sprГЎva sociГЎlnГ­ho zabezpeДЌenГ­
Nárok a výše odstupného, výpovědní lhůta a důvody výpovědi, vzor výpovědi dohodou - MUDr. Zbyněk Mlčoch
Konec odstupného a delší dovolená. Slováci mění zákoník - Aktuálně.cz
Diskuzní fórum
MPSV.CZ : Příručka pro personální a platovou agendu - Společná ustanovení o mzdě a platu
Odstupné – výpočet pravděpodobného výdělku | Aktivní máma
Altus VARIO - Mzdy - Nastavení složky Odstupné pro automatický výpočet částky

Obuv Mixer katalog, www.mixershoes.com

Obuv Mixer katalog, www.mixershoes.com

Akční letáky, katalogy, slevy obuv mixer e shop, obuv mixér, obuv mixer diskuse Obuv Mixer katalog, www. mixershoes.com Obuv Mixer nabízí boty na každou sezónu pro celou rodinu. Prohlédněte si katalog Obuv Mixer, který vychází vždy 4x ročně. Katalog obsahuje dětskou, dámskou a pánskou obuv, módní doplňky za výhodné ceny. Oficiální stránka firmy Obuv Mixer s dalšími informacemi o sortimentu, prodejnách Obuv Mixer, akcích a slevách se nachází na adrese www. mixershoes.com. Obuv Mixer katalog najdete doma ve Vaší schránce nebo si katalog Mixer s obuví a módními doplňky prohlédněte online. Další prodejny obuvi: Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Reno obuv
Kategorie: obuv ccc

Abeceda domácích spotřebičů - WWW.CHADT.CZ - Odvápňování varných konvic a kávovarů

Abeceda domácích spotřebičů - WWW.CHADT.CZ - Odvápňování varných konvic a kávovarů

Odvápňování varných konvic a kávovarů Snad každý z nás má doma varnou konvici, kávovar nebo espreso, které používáme hlavně pro přípravu kávy. Všechny tyto přístroje ohřívají vodu, což s sebou nese usazování vápenatých sloučenin - vodního kamene na topných tělesech. Proč odvápňovat? Prvním důvodem je ochrana spotřebiče. Vodní kámen vytváří na povrchu topných těles izolační vrstvu, která neumožňuje řádný prostup tepla do okolní vody. Tím se prodlužuje doba nutná k ohřevu vody a současně dochází k přehřívání topného tělesa, které může vést v případě silné vrstvy vodního kamene až k jeho zničení, nebo vypnutí jeho tepelné ochrany. S trochou nadsázky se dá říci: Vodní kámen, ten vám rozbil nejen pračku Druhým důvodem je úspora elektrické energie. Protože vrstva vodního kamene prodlužuje dobu potřebnou k ohřevu, zvyšuje tím také spotřebu elektrické energie. Odvápněním tedy ušetříme i energii. Třetím důvodem je ovlivnění chuti vysokým obsahem vápníku ve vodě a její znečištění olupujícími se částmi vodního kamene, které je dobře patrné především u varných konvic.
Kategorie: odvápnění kávovaru

REJNOK obchod s obuví | Hledat.cz

REJNOK obchod s obuví | Hledat.cz

Kontaktní informace zvětšit mapu REJNOK obchod s obuví Sokolovská 58, 360 05 Karlovy Vary Telefon 353562196 http://www.boty-obuv.cz Hledat.cz | SK | PL | HU | AT | Kontakt | Inzerce Copyright (c) 2009 Hledat.cz. Všechna práva vyhrazena. Webdesign – Adaptic, s. r. o.
Kategorie: obuv rejnok

Beroun | Středočeský | Praktičtí lékaři | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna

Beroun | Středočeský | Praktičtí lékaři | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna

Ordinace PL pro dospělé Husovo náměstí 175, Beroun, 266 01 tel. : 311 662 677, 311 662 675 zobrazit na mapě Ordinace PL pro dospělé Fügnerova 389, Hořovice, 268 01 tel. : 311 512 118 zobrazit na mapě Ordinace PL pro dospělé Komenského 49, Hořovice, 268 01 tel. : 311 513 385 zobrazit na mapě Ordinace PL pro dospělé č. d. 68, Žebrák, 267 53 tel. : 311 533 382 zobrazit na mapě Ordinace PL pro dospělé Hradní 68, Žebrák, 267 53 tel. : 311 533 385 zobrazit na mapě Ordinace PL pro dospělé č. d. 28, Lochovice, 267 23 tel. : 311 537 755 zobrazit na mapě Ordinace PL pro dospělé č. d. 308, Lochovice, 267 23 tel.
Kategorie: obvodní lékaři beroun

Sphere -

Sphere -

prodej obuvi značek Tamaris, s. Oliver, Jana, Eddy, Nagaba, Kacper, Lesta, Gino Ventory, Marco Tozzi, Ipanema, Navaho, Asylum aj. Při každé objednávce získáte slevový kupón a dárek. Při nákupu nad 2500,- neplatíte poštovné.
Kategorie: obuv s oliver

Kategorie: