mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2085
Čeká na schválení: 285
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » obuv eject

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Lhůta odstoupení od kupní smlouvy na výletním zájezdu (tedy v nekamenném obchodě) - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Lhůta odstoupení od kupní smlouvy na výletním zájezdu (tedy v nekamenném obchodě) - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Často důchodci, tedy dědečkové a babičky jezdí na výlety, kde jsou baveni, mají přehlídku zboží, dostanou něco zadarmo a.... také podepíší nevýhodnou smlouvu na "zázračné" zboží. A co teď? Jednoduše do 14 dní vypovědět smlouvu. ___ ___  Článek tedy pojednává o režimu smluv, které jsou uzavírány mimo řádnou provozovnu, tedy slovy zákona – mimo prostory obvyklé k podnikání. Občanský zákoník na takové smlouvy pamatuje ve své páté hlavě a jak už tomu bývá v případě spotřebitelské legislativy, je to důsledek příslušné evropské směrnice z r. 1985 o ochraně spotřebitele v případě smluv uzavřených mimo obchodní prostory. Podstata ochrany spotřebitele při uzavírání smluv mimo řádnou provozovnu spočívá zejména v hmotněprávní lhůtě 14 dnů od uzavření smlouvy, kterou může spotřebitel využít k tomu, aby od ní odstoupil. Má se tak předejít situacím, kdy důvěřivý spotřebitel, který na krásném výletě zdarma i s chutným obědem, nezřídka doplněným zábavnou kulturní vložkou realizovanou populárním bavičem, mimoděk uzavírá nevýhodnou smlouvu o koupi, o pronájmu věci apod. , ze které mu plyne povinnost zaplatit leckdy desettisíce korun za zboží nevalné kvality a především za zboží, které je mimořádně nadhodnoceno. Vše je vtipně sestaveno tak, že i výmluvy spotřebitele typu „nemám peníze“ jsou hravě odstraněny okamžitě navazujícím kontraktem o spotřebitelském úvěru, který je společně s kupní smlouvou ihned uzavřen.
Kategorie: odstoupení od kupní smlouvySeznam zdrojů na téma obuv eject:


pánská obuv Eject | Stroll obuv, a. s.
Vyhledávání "damska obuv vychazkova" - Seznamzboží.cz
Boty eject | Hledej Oblečení
EJECT | Stroll obuv, a. s.
Heureka.cz - Vyhledávání eject
OBUV, KABELKY A DOPLŇKY
eject - SrovnaniCen.cz
stroll-obuv.cz - informace o doméně - pánská obuv eject man fashion
Sphere -
Inzerce - eject boty, inzeráty
Obuv- kožené kozačky zn. EJECT , prodám Brno
www.telefonlarhrv.info: eject boty
BotyVS kvalitní boty za skvělé ceny
Nákup v USA.cz: Obuv a boty: Eject Women's 12725 Boot
eject - SrovnaniCen.cz
Sphere -
Prodejny Eject v Ústí nad Labem (Eject, Ustí nad Labem) – MapaObchodů.cz
eject obuv - Shoes .cz
dámská obuv EJECT | Stroll obuv, a. s.
E-shop textilu, obuvi, oděvů - E-shopy a inzerce - Zlín - InfoZlin.cz

Diety - diskuse.dáma.cz

Diety - diskuse.dáma.cz

Diety témat: 40 příspěvků: 144061 dnes: 45 Dietní přípravky HUBNU A ZHUBNU Příspěvků: 125334 dnes:243 poslední: 30.12. 2011 Hubneme i nehubneme všemu se tu zasmějeme:-) Příspěvků: 30250 dnes:53 poslední: 30.12. 2011 Norbiho tajemství Příspěvků: 2391 dnes:52 poslední: 30.12. 2011 Hubnete podle Ing. Havlíčka nebo podle pořadu Jste to,co jíte? Příspěvků: 19716 dnes:50 poslední: 30.12. 2011 Dělená strava podle Lenky Kořínkové - otevřena pro všechny Příspěvků: 24761 dnes:42 poslední: 30.12. 2011 Dadlárna u Didule !!!! Příspěvků: 56125 dnes:36 poslední: dnes Povídání o hubnutí ale nejen o něm. Příspěvků: 14327 dnes:33 poslední: 30.12.
Kategorie: odtucnovaci dieta

PLESOVÁ obuv

PLESOVÁ obuv

denisa b. (deba1) ID 153540 mimibazar.sk/deba1 Oblasť: Galanta +PRIDAŤ K OBLÚBENÝM (prihlásení) HODNOTENIE 406 NAŠE AUKCIE INZERTNÉ FOTOGRAFIE NOVÝ TOVAR !! NÁKUP U NÁS !! 1 --- ODKAZY -- - 3 ** LUXUSNÉ dáždniky ** 10 TERMO veci a iné doplnky 11 - PLESOVÁ obuv 32... obuv č 35 11... obuv č 36 104... obuv č 37 133... obuv č 38 135... obuv č 39 131... obuv č 40 110...
Kategorie: obuv plesová

edukafarm.cz - Oční záněty - přehledná publikace

edukafarm.cz - Oční záněty - přehledná publikace

Domů O nás/About us Kontakty Napište nám Aktuality / Knihy > Odborné publikace Aktuality / Knihy > Odborné publikace Oční záněty - přehledná publikace Oční záněty jsou stavy, s kterými se často setkávají nejen oftalmologové, ale i praktičtí a dětští lékaři. Doposud chyběla na trhu přehledná publikace, která by shrnovala současné znalosti z této oblasti. Nově vydaná kniha vydaná nakladatelstvím Maxdorf tuto mezeru na trhu zaplnila. S očními záněty, které tvoří rozsáhlou a relativně nesourodou skupinu onemocnění, se setkáváme v ordinacích jak očních lékařů, tak i lékařů praktických. Cílem publikace je pomoci při rychlé diagnostice a výběru adekvátní terapie. U léků je uváděn generický i komerční název, což by mělo usnadnit rozhodování o preskripci. Tato přehledná a přitom důkladná příručka vychází v edici Farmakoterapie pro praxi a obsahuje všechny důležité informace potřebné pro rozpoznání a péči o oční záněty různé etiologie. Jarmila Boguszáková, Eva Říhová, Jan Krásný: Oční záněty. Maxdorf 2007, 96 str. , Edice Farmakoterapie pro praxi / Sv.
Kategorie: oční záněty

Poslankyně zachraňuje Oděvní podnik | Prostějovské novinky

Poslankyně zachraňuje Oděvní podnik | Prostějovské novinky

Lenka Andrýsová chce zachránit Oděvní podnik Poslankyně Věcí veřejných za Olomoucký kraj Lenka Andrýsová si vzala za své zachránit Oděvní podnik Prostějov. Sedmadvacetiletá poslankyně oslovila všechny zahraniční hospodářské komory se zastoupením v České republice a řadu českých textilních firem s tím, aby zauvažovaly nad svým kapitálovým vstupem do Olomouckého kraje. Spíše než odvážný boj Johanky z Arku však její snaha připomíná spíš marnou donkichotskou bitvu s větrnými mlýny. „Snažím se sehnat investora, který by obnovil textilní výrobu u nás v kraji. Věřím v potenciál našeho kraje a v to, že existuje poptávka po práci našich švadlenek nejen z Prostějova, ale i jiných míst, kde se šilo pro OP Prostějov. Investora stále hledám. Nedávno jsem oslovila švýcarské textilky. Zatím jsem dostala pár odpovědí. Jedna z odpovědí mne zaujala. Jeden švýcarský podnikatel mi sdělil, že by o spolupráci s novým subjektem na Prostějovsku měl zájem,“ uvedla Lenka Andrýsová v chatu na stránkách Věcí veřejných.
Kategorie: oděvní podnik prostějov

John Garfield obuv = "pЕ™Г­jemnГЅ" personГЎl a jeЕЎtД› "pЕ™Г­jemnД›jЕЎГ­" akce 1+1 | Facebook

John Garfield obuv = "pЕ™Г­jemnГЅ" personГЎl a jeЕЎtД› "pЕ™Г­jemnД›jЕЎГ­" akce 1+1 | Facebook

Sign Up John Garfield obuv = "pЕ™Г­jemnГЅ" personГЎl a jeЕЎtД› "pЕ™Г­jemnД›jЕЎГ­" akce 1+1 is on Facebook Sign up for Facebook to connect with John Garfield obuv = "pЕ™Г­jemnГЅ" personГЎl a jeЕЎtД› "pЕ™Г­jemnД›jЕЎГ­" akce 1+1. В  В  В  Facebook В© 2011 В· English (US) Mobile В· Find Friends В· Badges В· People В· Pages В· About В· Advertising В· Create a Page В· Developers В· Careers В· Privacy В· Terms В· Help
Kategorie: obuv garfield

Kategorie: