mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4357
Čeká na schválení: 311
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » odpaneni mlade divky

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Oční Lékař Zlín, Oční Lékařství Zlín - ZnamyLekar.cz

Oční Lékař Zlín, Oční Lékařství Zlín - ZnamyLekar.cz

Něco nefunguje? Oznámit tady Vaše návrhy
Kategorie: oční lékaři zlínSeznam zdrojů na téma odpaneni mlade divky:


Zpověď chci se sama odpanit ...ZPOVĚDNICE...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................
Arnošt Lustig – Jitka Vykopalová: Zralé úvahy o životě (1/2)
Zpověď poprvé - holky ...ZPOVĚDNICE...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................
Dívka draží panenství na webu. Za 150 tisíc - Diskuse - Aktuálně.cz
Diskuse: Být pannou je stigma, tvrdí autorka knížky o neprovdaných ženách - iDNES.cz
Agáta Hanychová - novinky
MenstruaДЌnГ­ kalГ­ЕЎek podruhГ© - ДЌasto kladenГ© otГЎzky
www.ayiana.estranky.cz - fotky celebrit-Holky
Alienщv kokon

Gruna, s.r.o., Hodonín

Gruna, s.r.o., Hodonín

Výhradní distributor Baťa. Velkoobchod, prodej: -obuv, boty -RIEKER, HELIX, DERMATEX, WOOLF, sportovní POWER, PRESTIGE. zobrazit celý text... Další firmy z oboru: VELKOOBCHOD
Kategorie: obuv rieker brno

Oční optika - okres Plzeň-město  -  Najisto

Oční optika - okres Plzeň-město  -  Najisto

FOKUS optik a. s. (Plzeň - Vnitřní Město) FOKUS optik a. s. Společnost FOKUS optik byla založena v roce 1991 a v současnosti je největší společností v oboru oční optiky na území České republiky. Svých 90 provozoven má rozmístěno ve více než 45-ti městech po celém území republiky. V hlavním městě je v současné době 25 provozoven. Kontakt Plzeň, Zbrojnická  -  www. fokusoptik.cz/kontakty Zavřít TEL  +420 377 236 509 WEB  www. fokusoptik.cz/ko...
Kategorie: oční plzeň

Třídenní jablečná dieta podle Edgara Cayceho | Vaříme zdravě

Třídenní jablečná dieta podle Edgara Cayceho | Vaříme zdravě

Nejznámější a asi i  nejlepší jasnovidec na světě, Edgar Cayce, vyléčil během svého života více než 15 000 lidí. Svá zdravotní a stravovací doporučení pro pacienty pronášel v hypnotickém spánku a jsou všechna podrobně zdokumentována. Jako nenáročnou metodu k pročištění těla Edgar Cayce často doporučoval třídenní jablečnou dietu. Tato dieta pomůže tělu uvolnit a vyplavit z těla toxiny a bývá doporučována k podstoupení alespoň dvakrát do roka. Na jaře a na podzim. Nyní je právě velice vhodná doba a proto kdo chce, může si ji vyzkoušet. Když měsíc navíc ještě couvá, je detoxikace daleko účinnější. Je mnoho možností jak svému tělu pomoci s očistou, ale tato dieta se mi jeví jako velice snadná a navíc i  finančně nenáročná. Zdravým lidem určitě neublíží a nemocní si mohou zvolit dle své vlastní potřeby či intuice, zda si ověří její účinky. Sama jsem si ji po několika letech opět vyzkoušela na svém těle a to i s oslabenou slinivkou.
Kategorie: očistná dieta

Odstoupení od kupní smlouvy | Obchodní podmínky Radical Sport - sportovní obchod, e-shop

Odstoupení od kupní smlouvy | Obchodní podmínky Radical Sport - sportovní obchod, e-shop

Odstoupení od kupní smlouvy 05.10. 2011 5. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY 5. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY 5.1. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Sb. , občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“), nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání, od kupní smlouvy na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal, a od kupní smlouvy na dodávku novin, periodik a časopisů. 5.2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 5.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího ski@radicalsport.cz.
Kategorie: odstoupení od kupní smlouvy

KILIMANJARO - SPORT INDUSTRY s.r.o. - sportovní treková obuv, outdoor boty, oblečení

KILIMANJARO - SPORT INDUSTRY s.r.o. - sportovní treková obuv, outdoor boty, oblečení

Webdesign a hosting Trilogic s. r. o. Copyright © 2009 SPORT INDUSTRY s. r. o. - sportovní treková obuv, outdoor boty, oblečení. Všechna práva vyhrazena.
Kategorie: obuv kilimanjaro

Kategorie: