mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11982
Čeká na schválení: 280
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » obytna bunka

Nejnovější v kategorii meteostanice:


Poradna - Téma - www.spolcest.cz

Poradna - Téma - www.spolcest.cz

Dotaz ze dne 14. 1. 2010 19:01 Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat na výpočet podpory v nezaměstnanosti. V roce 2009-1. 10.jsem nastoupila do zaměstnání po 3-leté rodičovské dovolené.
Kategorie: odstupné a jeho výpočetSeznam zdrojů na téma obytna bunka:


Stavebni-bunka - Subdodávka .cz
Stavební buňky
Obytná bunka | i-Bazar.cz
obytné buňky Dodáváme na míru pro Vaši potřebu! - CONTAINEX
Obytna bunka zachovala, prodám Vracov
Dočasné, mobilní objekty - rozmerna stavebni obytna bunka, inzerce
Vyhledávání | VOLNÝ.cz

Nabídka práce: obuv ccc - sokolov | OSIX

Nabídka práce: obuv ccc - sokolov | OSIX

Ve spolupráci s firmou CareerJet Vám přinášíme dalších více než 300 000 (slovy tři sta tisíc) nabídek práce. Hledání přáce už nemůže být jednodušší - stačí jen ve formuláři vyplnit požadavanou profesi - např. účetní, programátor, skladník, vip pracovník apod. a pokud chcete i specifikovat lokalitu, vyplňte druhou položku formuláře - např. Praha, Ostrava, Brno, Aš aj. Najděte si práci - zaměstnance přímo pro Vás. Volná pracovní místa v ČR SIXO.cz - Váš pomocník na téma nabídka práce a volná pracovní místa vstoupit » Nabídka práce: obuv ccc - sokolov Na základě Vašich požadavků OSIX nenašel žádné pracovní místo, které by Vám vyhovovalo. OSIX pro Vás našel práci v oblasti: sokolov Obchodní zástupce min. vyučen/a s mat. , znalost práce na PC (internet), čistý trestní rejstřík - doložit k VŘ, komunikativnost, ŘP sk.
Kategorie: obuv ccc

540 Odpisy daňové a účetní

540 Odpisy daňové a účetní

542 Odpisy daňové a účetní Odpisy daňové a účetní: budeme-li vycházet z teoretického předpokladu, že odpisy vyjadřují skutečnou míru opotřebení toho kterého dlouhodobého majetku ve firmě, dosáhneme jejich pomocí dobrého přehledu o skutečné výši majetku firmy. Takto tvořeným odpisům říkáme účetní odpisy - metoda jejich výpočtu je závislá na potřebách firmy a je volitelná. Protože však výše odpisů významně ovlivňuje výši daně z příjmu, stát závazně určuje metodu výpočtu odpisů pro účely výpočtu základu této daně a těmto odpisům říkáme daňové odpisy.
Kategorie: odpisy výpočet

Odblokování psp

Odblokování psp

Koupim psp slim černé nevim jestli se kazdy da napojit na jiny psp aby spou hrali teken atd jako u mobilu bluetooth, a taky s kabelem od PC USB i s krabickou manualem nabiječkou a proste vsim setkam se osobne v Brne. Cena dohodou ale pod 4000 kč.
Kategorie: odblokování psp

ProstД›jovskГЅ OdД›vnГ­ podnik opД›t v kleЕЎtГ­ch konkurzu - EURO

ProstД›jovskГЅ OdД›vnГ­ podnik opД›t v kleЕЎtГ­ch konkurzu - EURO

EURO: Článek Tereza Čapková 20/05/2011 10:30 O společnosti rozhodla soudkyně Bohumila Čuprová Prostějovský Oděvní podnik opět v kleštích konkurzu Zkrachovalý prostějovský Oděvní podnik je opět v konkurzu. Poslala jej do něj soudkyně brněnského krajského soudu Bohumila Čuprová. Svůj verdikt zdůvodnila tím, že podnik nesestavil ve stanovené lhůtě reorganizační plán a soud nepožádal ani o prodloužení lhůty. „Soud postupoval podle ustanovení a rozhodl o přeměně reorganizace v konkurz,“ zmiňuje soudkyně v rozsudku. Oděvní podnik sériovou výrobu ukončil již loni v srpnu. V současnosti se věnuje pouze výrobě na míru. Do konkurzu společnost poprvé poslal v květnu 2010 soudce brněnského krajského soudu Jan Kozák, který měl původně insolvenční řízení na starosti. Jeho rozhodnutí však s konečnou platností zrušil v dubnu Vrchní soud v Olomouci. Případ měl být totiž přidělen Kozákovi v rozporu se zákonem o soudech a soudcích. Vrchní soud dal zároveň pokyn předsedovi brněnského krajského soudu, aby rozhodl, komu kauzu předá.
Kategorie: oděvní podnik

METODY ODPOSLOUCHÁVÁNÍ KLÁVESNICE

METODY ODPOSLOUCHÁVÁNÍ KLÁVESNICE

Předmětem bakalářské práce je seznámení se s metodami odposlouchávání klávesnice. Práce v úvodu pojednává o počítačové klávesnici všeobecně. V další části následuje seznámení se s keyloggingem - tedy odposloucháváním klávesnic při použití softwarového či hardwarového keyloggingu. Na závěr je zamyšlení nad právními aspekty používání keyloggingu. Cílem této bakalářské práce je poukázání na nebezpečí, které ohrožuje uživatele PC a dalších zařízení využívajících klávesnici jako vstupních periferii. Odposlech klávesnice za účelem zneužití získaných informací ve výsledku ohrožuje soukromí, finance, knowhow, případně jiné hodnoty uživatelů klávesnice.
Kategorie: odposlech klávesnice

Kategorie: