mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15285
Čeká na schválení: 312
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » meteostanice » obvodní lékaři praha 4

Nejnovější v kategorii meteostanice:


dTest: Nákupní průvodce: ochrana počítače - Nezávislé testy, víc než jen recenze

dTest: Nákupní průvodce: ochrana počítače - Nezávislé testy, víc než jen recenze

Bezpečnostní software – komponenty ochrany počítače Antivirový program Antivirový program je klíčovým prvkem v boji proti všem typům nebezpečných programů. Antivirové programy dnes nechrání jen před viry, ale i před dalšími škodlivými programy jako jsou červi, trojské koně a často i proti spywaru. Kvalitní antivir zachytí tyto nebezpečné programy při jejich pokusu o vniknutí do počítače. Pokud už v počítači jsou, antivir by je měl najít a odstranit nebo umístit do karantény. Antivirový program provádí diagnózu počítače neboli jeho skenování. Po instalaci zpravidla celý počítač prohledá a zjistí, zdali nedošlo k infekci už před jeho pořízením. Prohledání počítače – sken - lze také provést kdykoliv na vyžádání nebo nastavit pravidelné automatické kontroly. Dále antivirové programy nabízí funkci tzv. rezidentního štítu neboli ochrany v reálném čase. Tato komponenta je spuštěna při startu počítače a automaticky v pozadí kontroluje obsah operační paměti, spouštěné, stahované a kopírované soubory na přítomnost škodlivého kódu.
Kategorie: ochrana pocitace zdarmaSeznam zdrojů na téma obvodní lékaři praha 4:


Praktičtí lékaři - Instituce a organizace - Praha - Info-Brno.cz
Praktičtí lékaři - Instituce a organizace - Info-Vysocina.cz
ČeskýDoktor.cz | Praktičtí lékaři, praktický lékař, doktor | Praha
Obvodní lékaři Praha - hodnocení obvodní lékaři v Praze - sluzby.cz
Praktičtí lékaři - Instituce a organizace - Praha - Info-Cechy.cz
Praktičtí lékaři pro dospělé - Instituce a organizace - Praha - Atlasfirem.info
FIRMY - Praktičtí lékaři pro dospělé - Praha
Praktičtí lékaři pro dospělé - Praha - Katalog firem Vybereme.cz
Praktičtí lékaři
Ostatní praktičtí lékaři - Praha 16100
Praktičtí lékaři pro děti a dorost: Praha 12
Praktičtí lékaři v Braníku,spol.s r.o., Praha 12
Organizace a užitečné odkazy
Praktičtí lékaři - okres Praha 4  -  Najisto
Praha 4 | Praha | Praktičtí lékaři | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna
Praktičtí lékaři - Praha kraj  -  Najisto
Praktičtí lékaři - Instituce a organizace - Zlín - InfoZlin.cz
Praktičtí lékaři - Instituce a organizace - Praha - Info-Ostrava.cz
MUDr. Adriana Vokřálová | Úvod
Obvodní lékaři Praha 4 - hodnocení obvodní lékaři v Praze 4 - sluzby.cz

Výpověď z nájmu bytu :: Právo a nemovitosti

Výpověď z nájmu bytu :: Právo a nemovitosti

Úvodní stránka > Výpověď z nájmu bytu Výpověď z nájmu bytu 25.11. 2009 08:24 Výpověď je jedním ze způsobů, jak může dojít k zániku nájemního vztahu k určitému bytu. V úvahu připadá ještě řada způsobů jiných, avšak v porovnání s výpovědí nejsou nijak zvlášť časté a většinou ani nepředstavují nějaký větší problém nebo spor (např. dohoda o ukončení nájemní smlouvy, uplynutí sjednané doby apod.) .    Výpověď ze strany nájemce Nájemce může dát výpověď v podstatě bez omezení, tedy z jakéhokoli důvodu, popř. svůj důvod nemusí dokonce ani vůbec uvádět. Stačí že splní formální náležitosti: písemné oznámení doručené pronajímateli, ze kterého zřetelně vyplývá, že nájemce hodlá ukončit nájemní smlouvu, spolu s uvedením lhůty, kdy má nájem skončit. Toto právo má nájemce jak u nájemní smlouvy uzavřené na dobu neurčitou, tak i u smlouvy sjednané na dobu určitou. Občanský zákoník totiž (§ 710 odst. 1) definuje výpověď jako obecný způsob ukončení (jakéhokoli) nájemního vztahu a následně (§ 710 odst.
Kategorie: odstoupení od nájemní smlouvy

Důležité informace

Důležité informace

Důležité informace Odčervení psa Odčervení štěňat Fena by měla být odčervena během krytí, týden před porodem a poté až společně se štěňaty. Během březosti neodčervujeme, některé přípravky totiž způsobují narušení vývoje plodu (Drontal). Většina štěňat se rodí infikovaná, nebo se infikuje mlékem od matky. Proto musíme odčervit celý vrh i s matkou a to opakovaně. První odčervení štěňat provedeme ve věku 14 dní (společně s matkou). Dále odčervujeme ve 14-ti denních intervalech až do věku 3 měsíců. Opakované odčervení je velmi důležité, abychom zachytili všechna vývojová stádia škrkavek z transplacentárního a galaktogenního přenosu. Od 3. měsíce věku odčervujeme každé 3 měsíce. Odčervení dospělého psa U dospělých psů by se mělo odčervování provádět na základě koprologického vyšetření trusu každých 3 až 6 měsíců. Nejprve by se tedy měl vyšetřit trus.
Kategorie: odčervení koček

Oční klinika Gemini - laserové operace očí

Oční klinika Gemini - laserové operace očí

Krásné Vánoce a veselý vstup do nového roku 2012 !! Oční klinika Gemini Vám přeje krásné vánoční svátky a veselý vstup do nového roku 2012... Čtěte více PF od pana prezidenta Rádi se s Vámi podělíme o přání od pana prezidenta. Čtěte více Nový femtosekundový laser Crystal Line Ve středu 7.12. jsme v Gemini zprovoznili nový švýcarský femtosekundový laser Crystal Line od firmy Ziemer. Jedná se o nejrychlejší a nejjemnější laser na operace očních vad v současnosti vyráběný. Díky precizní laserové technice má zrak nejvyšší možnou kvalitu. Zlepšení vidění po laserové operaci laserem Crystal Line je velmi rychlé a často již za několik hodin po zákroku pacienti vidí výborně. Gemini oční klinika je jediné pracoviště v ČR, které laser Crystal Line pro operace očních vad provozuje. Čtěte více Nový femtosekundový laser Crystal Line Ve středu 7.12.
Kategorie: oční brno

Nová kolekce Gabor | boty-obuv.cz

Nová kolekce Gabor | boty-obuv.cz

REJNOK, obchod s obuví Sokolovská 58 360 05 Karlovy Vary CZECH REPUBLIC IČO:10045864 tel: +420 359 572 306 fax: +420 359 572 301 e-mail: info@boty-obuv.cz Nová kolekce Gabor 12.07. 2007 Dnes jsme přidali do jednotlivých kategoriíí 95 nových artiklů obuvi. Dorazila již první část podzimní kolekce značkové obuvi GABOR Lady. U nás seženete již v těchto letních měsících nové zateplené dámské kozačky,kotníčkové dámské na podpatku s kožíškem atd. První část podzimní kolekce značek,LLOYD pánská společenská komfortní obuv,ECCO,Camel Active je na internetu k dispozici již nyní. Kolekci značkové obuvi Gabor najdete ZDE. Katalog obuvi
Kategorie: obuv gabor

přenechám za odstupné | Nemovitosti na prodej

přenechám za odstupné | Nemovitosti na prodej

přenechám za odstupné Obec: brno Okres: Brno - město Velikost: 3+1 Vlastnictví: jiné Cena: 70 000 Kč Popis: Přenechání nájemního bytu Brno-Staré Brno, Křídlovická Nabízíme přechod nájmu k nájemnímu bytu ve velice atraktivní lokalitě Brno-Staré Brno, na ulici Křídlovická, s krásným výhledem na Špilberk. Jde o přenechání nájemní smlouvy na dobu neurčitou v nájemním domě v centru města. Hezký byt s balkonem velikosti 3,5+1 o celkové ploše 111 m? se nachází ve 2. p. /5 cihlového domu s výtahem. Byt je stejně jako dům udržovaný, na podlahách parkety, plovoucí podlahy a dlažba, koupelna po GO (před 5 lety). Dispozice bytu - pokoj 20,2 m? - pokoj 22 m? - pokoj 20,7 m? - pokoj 7 m? - předsíň 14 m? - kuchyně 12 m? - koupelna s vanou a sprchovým koutem - WC - spíž - sklep 6,5 m?. Součástí bytu je novější kuchyňská linka, sporák, topení zajišťuje vlastní plynový kotel, k dispozici společný balkon na patře. Stropy vysoké 2,6 m. Možnost zavedení internetu a kabelové televize, v okolí bytu je MHD i veškerá občanská vybavenost.
Kategorie: odstupné kalkulačka

Kategorie: