mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13807
Čeká na schválení: 116
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » obrazky na plochu ke staženi zdarma

Nejnovější v kategorii kytice:


Svatební oznámení vzor 17130

Svatební oznámení vzor 17130

Svatební oznámení vzor 17130 Svatební oznámení s motivem šatníku Svatební oznámení bez dotisku / ks 24.8 Kč s DPH ? Pozvánka bez dotisku / ks 9.9 Kč s DPH ? Jmenovka bez dotisku / ks 9.9 Kč s DPH ? Svatební oznámení následující Oznámení lze objednat telefonicky na 724 200 676 Rozevírací svatební oznámení s motivem svatebních šatů nevěsty a ženicha, pověšených na šatní skříni. Kolem jsou rozmístěny ještě boty, klobouky a svatební kytice novomanželů. Oznámení připomíná rekvizitu z domečku pro panenky, ale skutečností je, že nevěstě nyní hra s panenkami končí a začíná dospělý život. Motivy jsou dále dozdobené plastickou ražbou. Po otevření svatebního oznámení nebo šatníku chcete-li, se objeví vnitřní strana svatebního oznámení dozdobená ornamenty, na kterou se dotiskne svatební text. Rozměry svatebního oznámení jsou 105x160 mm. Součástí oznámení je také ozdobná svatební obálka vevnitř potištěná obrázky klobouků nevěsty a ženicha.
Kategorie: obrázky na svatební oznámeníSeznam zdrojů na téma obrazky na plochu ke staženi zdarma:


Nové tapety na plochu zdarma - New free wallpapers
Tapety na plochu, wallpapers, pozadí, obrázky, wallpapery - wallpaper.cz
Tapety na plochu .com - spousta obrázků na plochu PC - Zdarma.org
Tapety na plochu PC zadrna | Linkuj.cz
Vzory smluv ke stažení zdarma | Růst osobnosti - Internetová televize, školení a semináře pro firmy i jednotlivce
obrazky-zdarma.cz at Website Informer. Obrázky-Zdarma.cz - Obrázky a tapety na plochu ke stažení zdarma
Měniče tapet - Stahuj.cz - Programy a hry ke stažení zdarma
Tapety na plochu pc a iphone wallpapers
Hd Tapety - hdtapety.sk. HD tapety na plochu, HD pozadia na plochu, HD Wallpapers
Zdarma ke stažení : Seznam-stranek.cz / Katalog internetových stránek
Tapety na mobil zdarma ke stažení - Smog.sk
Archivy fotografií a obrázků - zacatek.cz
Pozadí a spořiče - Seznam
» Tapety na plochu ZDARMA.patasovo.net - Zajímavé věci ke stažení…
Dokatalogu.eu - katalog www stránek - obrázky, tapety na plochu
Filmy online | Filmy ke shlédnutí zdarma a stažení zdarma | Filmy online ke shlédnutí zdarma - Megafilmy.cz
Tapety na plochu - promitani.cz
1000wallpapers.eu - luxusní tapety na plochu ke stažení
Tapety na plochu pc zdarma
Stáhněte si zdarma software Superb PSP Tapety na plochu 2 , Superb PSP Tapety na plochu 2 software ke stažení

Rozbor díla Bohumila Hrabala – Obsluhoval jsem anglického krále

Rozbor díla Bohumila Hrabala – Obsluhoval jsem anglického krále

Rozbor díla Bohumila Hrabala – Obsluhoval jsem anglického krále Posted: 25th Prosinec 2011 by Jan Kříž in Čtenářský deník a rozbory děl 0 Všechen níže uvedený materiál patří Petráčkové Zuzaně PaedDr. Tímto jí děkuji za jeho vypracování. Bohumil Hrabal – Obsluhoval jsem anglického krále Vývojový román, který zachycuje životní dráhu a osobnostní dozrávání číšníka a hoteliéra v okolnostech politických zvratů v průběhu 20. – 50. let 20. století. Próza má pět kapitol a autorův dovětek o automatické metodě vzniku textu. Hlavní postava – Jan Dítě.
Kategorie: obsluhoval jsem anglického krále online

oblečení 70 let — Vyhledávání — Oblectese.cz

oblečení 70 let — Vyhledávání — Oblectese.cz

Nacházíte se: Úvodní stránka > Vyhledávání oblečení 70 let — výsledky vyhledávání — články Trendy na jaro 2011 - klíčový vzhled V letošních trendech na jaro se budou objevovat hlavně 70. a 80. léta. Tak si je pojďme trochu připomenout. Sofistikovaná 70. léta 70. léta se stále vrací do módy ve vlnách a proto se s nimi znovu ... Jana Arnoštová, 0 komentářů Inspirujte se 70. léty Sháníte něco zajímavého a nevšedního do vašeho šatníku? Chcete vypadat dokonale, trendy a vždy stylově? Máte rádi extravagantní a neotřelé účesy? Pak vás možná bude inspirovat tento článek, který vás...
Kategorie: oblečení 70 léta

Flash hra zdarma – Hannah Montana – oblékání celebrity | Hry pro dívky | 365her - online hry zdarma

Flash hra zdarma – Hannah Montana – oblékání celebrity | Hry pro dívky | 365her - online hry zdarma

Všichni rádi hrajeme online hry, zvláště když jsou zdarma. Existuje mnoho webů, např. Webgames, Flash hry, 1000her, Herni, Superhry a další. Chtěli bychom pro vás vytvořit herní portál, komunitu, kam se budete rádi vracet, hrát na skóre a soupeřit s ostatními. Nebude tu 1000 her zdarma, ale podle názvu spíše 365 her. :-) Vybíráme kvalitní a chytlavé ONLINE HRY ZDARMA, často se dají hrát na skóre a tak se můžete porovnávat s ostatními. Každému se líbí jiné hry. Někdo dá přednost přemýšlení a vybere si logické hry, jiný naopak akční hry a úplně jiná kategorie jsou hry pro dívky, obzvláště potom hry na vaření a oblékání. V nich se sice nedá soutěžit, ale zase rozvíjí fantazii a šatník je vždy plný nového oblečení. :-) Pro kluky máme závodní hry i bojové hry, aby se mohli vyblbnout a bezpečně si zasoupeřit.
Kategorie: oblečení hannah montana

VYCHÁZKOVÉ oblečení - www.aerobic-shop.cz

VYCHÁZKOVÉ oblečení - www.aerobic-shop.cz

Informace V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace. Anketa Líbí se Vám náš e-shop?
Kategorie: oblečení na aerobic

STREET DANCE děti | Taneční studio Fatima

STREET DANCE děti | Taneční studio Fatima

Novinka - facebook On-line On-line hostů 23 Domů Kurzy Kurzy pro děti Street dance Sdílet stránku Street dance pro děti a jeho formy : House Dance,RnB,Wack,Hype,New Style,Hip - Hop,Dance Hall, a další moderní taneční styl - určen pro širokou veřejnost. VIDEO : http://www.youtube.com/watch? v=08fllRW4waQ od července-srpna vyučujeme Electric boogie úterý 19hod (Patrik Ulman)   Pravidelné lekce : úterý 16,20-17,20 mladší děti Denisa,je možno přistoupit úterý 17,30-18,30 starší děti Denisa, je možno přistoupit čtvrtek 15,30-16,30 nová lekce od 12.1. 2012 s Markétou (od 4 let)   Přihlášení na lekci ZDE   permanentky CENA 20 lekcí - 1. pololetí 27.9- do února --1400Kč (možno nahradit 4lekce) CENA 10 lekcí - 800Kč (možnost náhrady 2 lekce) 1 lekce jednotlivě 100Kč   Lektorka: Denisa Hlobilová,skvělá lektorka a choreografka Dance Company. 10 let tančila v taneční skupině Akcent Ostrava, a soutěžila v disco dance formacích, 2003 titul mistři světa, 2OO4 vícemistři evropy… 2 roky se věnuje Street dance a účastní se tzv. battlů- specifické soutěže v hip hopu…     Denisa získala 1. místo v taneční soutěži v Ostravě STREET DANCE- STYL WAACKIN 2010   Co na sebe? Pohodlný oděv, obuv se světlou čistou podrážkou. STRET DANCE Street dance je směsice různých pouličních tanců,které mají svůj původ v Americe a podtrhuje pouliční životní styl zejména mládeže.
Kategorie: oblečení street dance

Kategorie: