mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9639
Čeká na schválení: 202
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » obleky pro psy

Nejnovější v kategorii kytice:


Orientální břišní tance Holice, kurzy a vystoupení

Orientální břišní tance Holice, kurzy a vystoupení

Web sponzoruje Kvalitní webhosting. Vyzkoušejte knihu návštěv pro Váš web - Kniha návštěv Kurzy O tanci Lektorka Vystoupení Časté dotazy Vzkazy Ke stažení Kontakt Časté dotazy Pro koho je břišní tanec určen? Orientální tanec Raks sharqi mohou tančit ženy bez rozdílu věku, kondice či postavy. Tanec je dokonce vhodný pro všechny stupně těhotenství, samozřejmě pouze pokud těhotenství probíhá naprosto normálně a je-li tanec prováděn správně a s ohledem na těhotenství. Rozhodně se nemusíte bát, že budete na tanec „moc stará“ – často při břišním tanci vypadají lépe právě ženy vyzrálejší, protože už dobře znají své tělo a umějí s ním pracovat. Také nemusíte mít strach ze slabší fyzické kondice, prvky břišního tance jsou pro tělo přirozené, zvládne je každá žena, rozdíl je pouze v ladnosti provedení, která přichází časem. A pokud máte podle evropských „norem“ pár kilo navíc, budete mít v břišním tanci výhodu – v určitých figurách budete mít čím třást, narozdíl od štíhlých tanečnic. Co na sebe na hodinu? Na sebe si oblečte to, v čem se cítíte pohodlně. Mezi nejoblíbenější oblečení patří dlouhá široká sukně, legíny, šátek kolem boků (ať už s penízky nebo bez nich), přiléhavější tričko nebo top.
Kategorie: oblečení pro břišní tanecSeznam zdrojů na téma obleky pro psy:


obleky pro psy - Hyperzboží.cz
pyrotex.cz - FMB - obleky pro hasiče, pracovní stejnokroj PS 2, protižárový oděv, uniforma SDH... . - CZdomeny.cz
obleky, oblečení , oblečky pro psy, kabátky na zimu, velkoobchod s oblečením pro psy | HAF HAF SHOP
HAJANY - Zvířata - Střihy na oblečky pro malé psy
PLANETA ZVÍŘAT: Podzimní móda pro psy
Internetový obchod > prodej Oblečení pro psy, Psí móda, oblečky na pejsky a další mazlíčky - Bezva Portál.cz
Mondioring
Oblečky pro psy - Kynologická diskuse
Oblečky pro pejsky | www.Inzerce psů.net
Psí Oblečky - Oblečení Pro Psy
obleky pro psy - Hyperzboží.cz
Oblečky pro psy - Oblečky pro psy
svetry pro psy
Oblečky pro psy, psí oblečky, oblečení pro psy | Pejsek-in.cz
AZlink.cz > Obleky pro psy Vanessa Comfort - psí salon Přerov
Oblečení pro psy / Pes Shop - chovatelské potřeby
Bazos.cz - Inzerce, inzeráty, bazar
psí pekárna, dorty, oblečení pro psy, pelíšky pro psy - ObchodProPsy
HAJANY - Zvířata - Střihy na psí obleky
Oblečky pro psy - obchod SpokojenyPes.cz

Móda v retro stylu » magazín ŽENY

Móda v retro stylu » magazín ŽENY

Líbí se vám retro styl? Taky máte pocit, že už jsme došli na konec, není kam dál jít a je třeba jít zpátky? Co takhle vylovit z půdy nějaký ten cenný kousek a důkladně ho oprášit? Nebojte se toho!   Taková recyklace vůbec není špatná. Retro je všude, kam se podíváte. Není to tak dávno, co znovu přišel do módy styl 60. a 70. let. Dnes zase pro změnu frčí 80. léta, propínací svetříky, leginy, obrovské kulaté brýle, vycpávky, bundičky, úzké džíny, minisukně a boty na vysokém podpatku. Naučte se poznat karmu!
Kategorie: oblečení 80 let

Pics Print 3.16 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Pics Print 3.16 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma

Nenechte si ujít novou verzi Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze. Hlídat Pics Print Další programy z kategorie Tiskárny a scannery Zdarma PDFCreator Stále robustnější nástroj ke snadnému vytváření kvalitních dokumentů PDF. Zdarma Štítkyoem Program pro hromadný tisk štítků. (např. popisky na zboží, cenovky, jmenovky). Zdarma Label ProDESIGNER Potisk všech formátů jak archových PRINT etiket, tak i TABELAČNÍCH etiket vyrábených společností S&K LABEL spol. s r. o. Zdarma k vyzkoušení VueScan Pro Univerzální skenovací program pro velké množství typů scannerů. Zdarma Scan2PDF Skenování a konverze obrázků a fotografií do PDF souborů. reklama Práce v IT
Kategorie: obrázky na pozvánky

Aerobik ve fitness Párty klubu v Kralupech nad Vltavou

Aerobik ve fitness Párty klubu v Kralupech nad Vltavou

V čem přijít na aerobik? Na českém trhu je velká nabídka různého fitness oblečení s různými funkčními vlastnostmi. To však není hlavně pro začínající potřeba. Postačí běžné tričko a tepláky nebo kraťasy. Důležitější než značka je pohodlnost oblečení. Další doporučení pro aerobik Protože se při cvičení zpotíte, je nutné doplnit tekutiny. Pro rychlejší hubnutí je vhodný nápoj s carnitinem. Při cvičení pro zlepšení kondice, cévní soustavy, nebo jen tak pro zábavu, postačí neperlivá voda, případně doplněná o Střik proactive, který doplní minerály a vitamíny vyplavené v potu. Vše můžete zakoupit na baru fitness Párty klubu. Rozvrh cvičení aerobiku
Kategorie: oblečení aerobik

Cesta kolem světa za osmdesát dní - Wikipedie

Cesta kolem světa za osmdesát dní - Wikipedie

Obsah románu Přeskočit Varování : Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla. Příběh začíná 2. října roku 1872 v Londýně a jeho hlavními hrdiny jsou bohatý, osamělý a svobodný anglický džentlmen Phileas Fogg se svým francouzským sluhou Passepartoutem (v některých českých vydáních označován jménem Proklouz), který se nechal u Philease Fogga zaměstnat, protože věřil, že díky pánovým pravidelným zvykům bude mít klidnou službu. Netuší, že jeho pán si odpoledne v Reformním klubu, jehož je členem, přečte v The Daily Telegraph článek o otevření nové železniční tratě v Indii a spočítá si, že díky tomu je nyní možno vykonat cestu kolem světa během osmdesáti dnů. Když ostatní členové klubu vyjádří své pochybnosti o provedení takovéto cesty, vsadí se s nimi o celé své jmění (dvacet tisíc liber ), že cestu uskuteční. A tak se ještě téhož dne večer musí Passepartout se svým pánem vydat vlakem ve 20.45 na strastiplnou cestu. Oba netuší, že jsou sledováni detektivem Fixem ze Scotland Yardu, protože Fogg odpovídá popisu bankovního lupiče. Le tour du monde en quatre–vingts jours, fronitispis framcouzského vydání s využitím ilustrací Alphonse de Neuvilla a Léona Benetta.
Kategorie: obsah knih

Princes Star CZ

Princes Star CZ

26.04. 2011 se naše kočička Xiree Top Coon stala maminkou krásných dvojčátek, více v sekci KOŤÁTKA >> 24.02. 2011 hledáme nový domov pro poslední volná koťátka a kastrovanou kočičku Daisy, více v sekci KOŤÁTKA >> 20.11. 2010 přidány nové fotky posledních volných koťátek,více v sekci KOŤÁTKA >> 25.07. 2010 se nám narodily 3 koťátka ze spojení kočičky Xiree Top Coon a kocourka jménem Cesar Princes Star. 23.07. 2010 se nám narodily 3 koťátka ze spojení kočičky Daisy Princes Star a kocourka jménem Calipso of Gentle Lions. 16.05. 2010 - se nám narodilo 5 nádherných koťátek - 4 kluci a 1 holčička, ze spojení kočičky Chloe Swite Mellow Goliath a kocourka jménem Calimero Atte Ros. Více informací včetně fotek naleznete v sekci KOŤÁTKA >> 16.05. 2010 jsme se zůčastnili MVK v Mostě, kde náš kocourek Cesar získal ve velké konkurenci svůj třetí CAC a stal se tak v den svých druhých narozenin ŠAMPIONEM. Moc gratulujeme!!!
Kategorie: obrázky koček a koťátek

Kategorie: