mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2241
Čeká na schválení: 250
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » obleceni pro fitnes

Nejnovější v kategorii kytice:


Prodej oblečení nadměrných velikostí - Česká republika - Firmy.cz

Prodej oblečení nadměrných velikostí - Česká republika - Firmy.cz

ASTRATEX - Dámské prádlo Prodáváme dámské i pánské moderní, luxusní spodní prádlo a plavky. Podprsenky a kalhotky pro všechny velikosti. Dále košilky, erotické spodní prádlo, tanga, těhotenské a mateřské prádlo, župany, pyžama a plavky. Všechno zboží je skladem. Za 10 let prodeje jsme obsloužili přes 350 000 zákazníků. Dále… www.
Kategorie: obleceni pro baculkySeznam zdrojů na téma obleceni pro fitnes:


Fitness oblečení - Sportovní oblečení New-Alpine
Sportovní oblečení cyklo, fitness, aerobic
Oblečení do fitness - Diskuze Omlazení.cz
Prodej fitness potřeb a oblečení  -  Najisto
Fitness oblečení | fitness.cz & KETTLER - největší prodejce fitness a sportovní výživy v ČR. Rotoped, rotopedy, posilovací stroje, sportovní výživa, Weider, Kettler, posilovny.
Fitness Praha 2 - FitPraha.cz
Fitness oblečení - Sportovní-Oblečení.cz
Sportovní oblečení, posilování » Primafitness.cz
Sportovní a fitness oblečení - Plavky litex (dámské plavky, pánské, dětské), fitness oblečení, těhotenské oblečení, cyklo oblečení, leginy, sportovní ponožky. SHOP-Y.cz
FITNESS OBLEČENÍ
Fitness oblečení - NUTRISPORT.CZ
Sportovní oblečení pro fitness a spinning - Alfa-sport.cz
Obleиenн na fitness - OTTO
fitness oblečení, sportovní výživa - fitness shop
e-shop zdarma - BIZON GYM * Fitness oblečení * sportovní oblečení Bizon Gym * tepláky, trika, mikiny Bizon * Fitness
Potřeby a oblečení pro fitness - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
FITNESS OBLEČENÍ | Fitness Brno pro zlepšení vaší kondice
Feel Joy - zumba oblečení, taneční oblečení, fitness oblečení - Feel-joy.cz
Fitness oblečení - Sportovní oblečení Newline
Fitness Oblečení | Oblečení fitness

Slovníček odborných termínů

Slovníček odborných termínů

Slovníček odborných termínů Agentura je útvar zřízený k jednání či zastupování Akceptace je uznání návrhu pojistné smlouvy za platný, pokud splňuje podmínky stanovené pro daný druh pojištění Anuita Platba obsahující splátku i úrok v jedné částce. Tato částka je po celou sjednanou dobu stejná, mění se plynule poměr splátka : úrok. Zpočátku tvoří většinu částky úrok, poměr se posunuje ve prospěch splátek a na konci splatnosti tvoří většinu částky splátka a zbytek úrok Amortizace je postupné snižování hodnoty věci pro její opotřebení Asistence Komplexní zabezpečení potřeb klienta pojistitelem při jeho cestách mimo trvalé bydliště, zejména do zahraničí. Do služeb asistence patří např. odvoz do hotelu po nehodě, obstarání opravy poškozeného vozidla, zabezpečení zvláštní péče ve zdravotnickém zařízení a další služby podobného charakteru Běžné pojistné je pojistné, které se platí za dohodnutá pojistná období, např. rok, pololetí Bonifikace Pojistně technický nástroj úpravy pojistných podmínek v závislosti na povaze pojistitelem přebíraného rizika. Z pojistně matematického hlediska se jedná o nástroj vyrovnání rozptylu v nedostatečně homogenním statistickém souboru. Bonifikace zpravidla znamená zainteresování pojištěného subjektu na skutečném škodním průběhu pojištění a poskytuje se buď ve formě slevy na pojistném nebo ve formě zvýhodněného pojistného plnění Cílová částka Peněžní částka, kterou bude mít klient po určité době k dispozici Časová hodnota (cena) Nová cena věci snížená o částku odpovídající stupni opotřebení nebo jiného znehodnocení, tzn. cena, kterou měla věc bezprostředně před pojistnou událostí Denní odškodné Tento termín se používá v úrazovém pojištění a týká se pojistného plnění za dobu nezbytného léčení následků úrazu. Jde o částku tohoto plnění připadající na jeden den léčení.
Kategorie: obnosové pojištění

Poraďte prosím jaké oblečení na Suzuki SV 650 | Forum Motorkáři.cz

Poraďte prosím jaké oblečení na Suzuki SV 650 | Forum Motorkáři.cz

Moto reklama Moto reklama Téma: Poraďte prosím jaké oblečení na Suzuki SV 650 05.07. 2007 23:08 Suzuki SV 650 hory 3/17 Žatec 16593 Zdravím Vás, asi před měsícem jsem konečně sehnal nový moto, teď ale Váhám nad výběrem oblečení. Nejraději bych šel do kůže, ale značky jako Alpinestars, PSI, SPIDI, Arlen Ness, Dainese atd jsou pro mě momentálně za hodně peněz, vím že kvalita odpovídá té ceně, ale teď na to zrovna nemám... Chci jedině dvoudílnou kombi. Značka jako padana apodobně mě zrovna neláká, četl jsem tady na foru nejaky články a moc to nechválíte... Líbí se mi textilní bundy a kalhoty od ixonu, jsou i cenově hodně přijatelné, ale kůže je asi kůže, tu mají ovšem docela drahou, navíc chci aby to ladilo s kalhotama. Máte nějaké zkušenosti se značkou FLM??? Přemýslím o tom, že si zajedu do Německa (mám to kouske) a možná bych tam něco přijatelného našel, dostal jsem pár typů na obchody od známého. Zajímalo by mě jaký máte názor na FLM... Ještě jsem viděl kombinézy na strance www.
Kategorie: oblečení suzuki

Funkey Hula Hop – MODOM – pro zdravý život

Funkey Hula Hop – MODOM – pro zdravý život

Funkey Hula Hop Řadit dle ceny Hula a hop má tradici Svět ještě neznal plasty ani název hula hop, ale obruče ze všemožných přírodních materiálů roztáčely kolem svých těl kultury na všech světadílech. Hula se jmenuje tradiční hawaiský tanec, který začátkem 18. stol. britským námořníkům připomínal z domova známý tzv. „hooping s obručí“ a tak, hula hoop. Kombinace zábavy s pohybem hula hopem Krouživý pohyb těla a současná technologicky skvěle navržená obruč je účinná kombinace zábavy a cvičení pro děti i dospělé, která masíruje, uvolňuje a posiluje tělo, podporuje a zlepšuje tělesné funkce. A prokazatelně efektivně odstraňuje tuk na bocích a v pase. Výhody a možnosti hula hopu
Kategorie: obruc na cviceni

Ekowatt

Ekowatt

ZTRÁTY PROSTUPEM STŘECHOU Izolování stropů pod půdou Má-li dům nevytápěnou půdu, lze strop poměrně snadno a efektivně izolovat položením izolace na podlahu půdy. Chceme-li mít půdu pochozí, je nutno překrýt izolaci záklopem z prken nebo desek. Toto opatření patří k nejlevnějším a nejefektivnějším. Výhodou je i to, že rozhodneme-li se v budoucnu pro zvýšení domu nebo vestavbu podkroví, dá se izolace snadno odstranit a použít jinde. Jinou možností je zaplnit dutiny trámového stropu izolací. Pokud se použije foukaná izolace (např. z papírových vloček nebo bavlny), je zásah do konstrukce minimální a v interiéru ani na půdě se nic nezmění. Izolování šikmé střechy Stále častěji se dosud nevyužívaná půda rekonstruuje na podkroví. To je vhodná příležitost pro izolaci střechy. I zde bohužel platí, že špatným návrhem a hlavně nekvalitním provedením se dá hodně zkazit.
Kategorie: obrácená střecha

Účesy celebrit – Účesy pro polodlouhé vlasy

Účesy celebrit – Účesy pro polodlouhé vlasy

Jak na polodlouhý účes Seleny Gomez 17.12. 2011 0 Herečka a zpěvačka Selena Gomez představuje naši další zastávku na poli účesů celebrit, které jsou mimochodem zde na blogu velmi oblíbené a těší se velkému zájmu. Ono, kdo by nechtěl vypadat jako celebrita :-)? Nádherný make-up, šaty a módní doplňky z posledních kolekcí a na hlavě moderní účes za několik tisíc. Pravděpodobně by se našla nějaká zarytý... Rihanna a její účesy v roce 2011 24.04. 2011 1 Slavná zpěvačka Rihanna vyměnila za letošní rok celou řadu různých účesů. Od krátkých mikád až po rovné dlouhé vlasy. Musím uznat, že rudá barva vlasů této nadané krásce velmi sluší. Škoda, že poslední fotografie nezachytila celý outfit, protože na sobě měla úžasné vysoké...
Kategorie: obrázky účesů

Kategorie: