mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7046
Čeká na schválení: 255
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » obrázek piva

Nejnovější v kategorii kytice:


Nové modely Crocs s 3D obrázky pro děti | Rodina | Trendy zdraví

Nové modely Crocs s 3D obrázky pro děti | Rodina | Trendy zdraví

Bannery Bannery Hlavní strana » Rodina » Článek Nové modely Crocs s 3D obrázky pro děti 23. 03. 2011 Zdravé boty, které si děti zamilují, to jsou Crocs s oblíbenými hrdiny malých kluků a holčiček. Nové modely zdobí 3D obrázky Bořka stavitele, Medvídka Pú nebo Batmana a baví děti i rodiče. Pohodlí pro dětskou nožičku Dětské modely Crocs jsou vyrobené z unikátního materiálu Croslite, takže jsou přirozeně antibakteriální, pohodlné, lehounké, praktické a poskytují křehké dětská nožce všechen komfort, který potřebuje pro svůj růst.
Kategorie: obrázky pro dětiSeznam zdrojů na téma obrázek piva:


Pivo stromek - Srandovní obrázek na sranda.kdecoje.cz
Obrázek Pivo v igelitu ??? - Tosemilíbí.cz
Pivovar Konrad Liberec - Vratislavice - výrobce piva Konrad
PETR : Fotografie / PIVO
Vostravsko a Havířovani #5 - Kingdom of Šalamounka
Pivo → obrázky piva | Já
půllitr na pivo s vlastním textem, jménem, obrázkem - MujPullitr
Ukázky ze sbírky - Galerie - Pivní sběratelství
Osobní stránky: pivni, blog, online, najdete, naruto, vodni, medove
Karikatura pivo pozadí | vektorový obrázek #2259358 | Pixmac
znameni zverokruhu piskovany pullitr - Sklo s dobroušeným motivem - Sklo s pískovaným motivem: znamení zvěrokruhu - Pullitr na pivo se jménem a obrázkem znamení zvěrokruhu - Dárkové předměty Praha
21 - Prohlídku pivovaru spojil Ing. V. Lažanský s ochutnávkou piva: Výlet SBČ na zámek Chyše: Společnost bratří Čapků
Plzeňský Prazdroj, a. s.
Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm | Linkuj.cz
Pivní lázně Praha | Zlatá rybka
Čas na pivo - Obrázky - Obrázky
FOTO: Sličné šenkýřky v akci. Začal Oktoberfest, svátek piva | Týden.cz
Pivní lázně Bahenec
Obrázek dne: Pivo obsahuje ženské hormony - A sakra! - JenProMuže.cz
Pivní helma

Krbové vložky - Krbová vložka AXIS DF 1000 chrom - satyna, oboustranné prosklení, horní otevírání - Katalog-krbů

Krbové vložky - Krbová vložka AXIS DF 1000 chrom - satyna, oboustranné prosklení, horní otevírání - Katalog-krbů

Palivo: dřevo, dřevěné brikety Klapka: Ano Popelník: Ano Deflektor: Ano Oplach skla: Ano Sekundární spalování: Ano Horní otevírání: Ano Akumulační materiál: šamotová cihla Stálý oheň (doba hoření 10hod.) : Ano Zdvojená záda: Ano Značka ekologického vytápění Flamme Verte: Ano Prosklení: oboustranné Typ skla: rovné Výrobce: AXIS, Francie Existuje spoustu domácím doplňků, které mohou z Vašeho domova udělat hotový ráj na zemi. Pouze však tato krbová vložka dokáže svůj neotřelý design spojit se svými praktickými a ekonomickými předpoklady. Vytápějte své obrovské místnosti za přispění této krbové vložky a ušetřete značné množství peněžních prostředků za vytápění. Vsaďte na pohodlný vzhled a moderně zpracované prvky. Instalaci a usazení krbové vložky doporučujeme provést naším odborníkem. Doplňující zboží Teplovzdušná krbová vložka Zeus 407 29 536 Kč Teplovzdušná krbová vložka Zeus 93 9 491 Kč Teplovzdušná krbová vložka B 201 36 081 Kč Komentáře k produktu Krbová vložka AXIS DF 1000 chrom - satyna, oboustranné prosklení, horní otevírání Tento produkt zatím nemá komentář Zasílání novinek
Kategorie: oboustranné krbové vložky

Obrázky na plochu – ano či ne a kde je vzít | Maxiorel.cz

Obrázky na plochu – ano či ne a kde je vzít | Maxiorel.cz

Jste zde Domů » Obsah tohoto webu Obrázky na plochu – ano či ne a kde je vzít 26.6. 2007, Jan Polzer Wallpapery, tapety, obrázky na plochu. Za těmito slovy se skrývá vždy to stejné. Obrázek na plochu může být fotografie, speciálně připravená grafika, setkat se můžete i s různými texty umístěnými na jednobarevném pozadí. Když si občas prohlížím různé sbírky nabízející obrázky na plochu, říkám si, že autoři některých těchto obrázků asi nemají soudnost, když je nabízí jako tapetu na pozadí. Obrázky na pozadí by měly splňovat několik podmínek, z nichž rozměr je jen podružným požadavkem. Dnes již nikoho příliš nenadchnou obrázky o rozměrech 800×600. Nejvíce používaným rozlišením obrazovky je režim 1024×768 a více bodů, přičemž rozměrově kvalitní obrázek na plochu by měl mít rozměry alespoň 1600×1200 bodů. Jak by však takový obrázek na plochu měl vypadat? Konkrétní doporučení vám nedám, každý má své vlastní požadavky.
Kategorie: obrazky na plochu

Nejstarší tanec na světě - ORIENTÁLNÍ TANEC | Wellness | Femina.cz

Nejstarší tanec na světě - ORIENTÁLNÍ TANEC | Wellness | Femina.cz

Nejstarší tanec na světě - ORIENTÁLNÍ TANEC Magazín : Wellness | autor: Markéta Dušková | vydáno 19. 08. 2004 KDO DNES TANČÍ BŘIŠNÍ TANEC Mnoho žen již naštěstí hodilo všechny předsudky za hlavu a spokojilo se s tím, že jejich míry nejsou naprosto ideální. Pochopily, že jsou krásné i se svými vlastními mírami, a že v břišními tanci mají naopak baculky výhodu. Staré arabské přísloví ne nadarmo říká, že žena bez bříška je jako nebe bez hvězd. Proto dnes vedle sebe v kurzech orientálních tanců krouží pánví štíhlé studentky, baculky středního věku a někdy i čilé babičky. JAKOU MÁ BŘIŠNÍ TANEC HISTORII ČÍM SE VYZNAČUJE JAK PŮSOBÍ NA ZDRAVÍ A PSYCHIKU JAKOU HUDBU, OBLEČENÍ A TANEČNÍ POMŮCKY ZVOLIT MŮŽE BŘIŠNÍ TANEC OVLIVNIT NEPLODNOST, POROD NEBO INTIMNÍ ŽIVOT TANEČNICE HISTORIE Orientální neboli břišní tanec je někdy považován za nejstarší tanec na světě. Prameny přinášejí různé informace o tom, kdy a kde přesně vznikl. Starověk - kult plodnosti: Kořeny břišního tance lze hledat snad již v dobách antiky. Je velmi pravděpodobné, že jeho počátky tkví v kultech plodnosti starověkých kultur. Lidstvo věřilo, že úroda, plodnost a život bez živelných pohrom je spojen s velkými matkami - bohyněmi.
Kategorie: oblečení na orientální tance

Značkové oblečení Gear | Katalog shopů

Značkové oblečení Gear | Katalog shopů

Značkové oblečení Gear Oblečení, obuv → www. gear1963.cz Online obchod se značkovým oblečením Gear1963. Nakupujte oblečení online za výhodné ceny s možností dopravy zdarma! Další obchody ze stejné kategorie
Kategorie: oblečení gear

adresář oblastních inspektorátů práce | zaměstnanost | poradna práva

adresář oblastních inspektorátů práce | zaměstnanost | poradna práva

AKTUALITY     Dne 27.9. 2011 byl vydán ve věci klientů projektu, kterým bylo poskytnuto bezplatné právní zastoupení advokátem, rozsudek Nejvyššího soudu ČR 30 Cdo 2371/2011, který zásadně posunul interpretaci kvalifikovaného nezájmu (resp. „opravdového zájmu“) rodičů o děti ve vztahu k § 68 zákona o rodině. Rozsudek je zajímavý zejména v tom smyslu, že poprvé zavádí povinnost orgánům sociálně právní ochrany dětí poučeně informovat sociálně slabší rodiče o důsledcích jejich dosavadního domněle „netečného“ jednání k vlastním dětem umístěným v ÚV (které by mohlo znamenat podání návrhu na osvojení těchto dětí) a úkoluje orgány sociálně právní ochrany dětí k maximální podpoře existující původní biologické rodiny. Rozsudek důsledně nabádá obecné soudy, aby poměřovaly domnělý nezájem o vlastní děti umístěné v ústavní výchově (např. z důvodu jen občasných návštěv, nepravidelných telefonátů a dopisů) faktickou objektivní sociální situací rodičů (finanční, vzdělanostní, inteligenční atd.) Jinými slovy soud řekl, že není možné stanovit totožné kritérium pro prokazování opravdového zájmu o dítě pro rodiče s příjmem 8.000 Kč, jako pro rodiče s příjmem 30.000 Kč v případech, kdy se dětský domov nachází 100 km od místa bydliště rodičů. Adresář oblastních inspektorátů práce:   Praha Oblastní inspektorát práce pro hl. m. Prahu Kladenská 103/105 160 00 Praha 6 Tel. : 235 364 006, 602 393 407, 602 389 622 fax:  235 362 007 Email:  praha@oip.cz   Středočeský kraj Oblastní inspektorát práce Středočeský kraj se sídlem v Praze Ve Smečkách 29 110 00 Praha 1 tel.
Kategorie: oblastní inspektorát práce

Kategorie: