mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2756
Čeká na schválení: 82
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » oblečení třicátých let

Nejnovější v kategorii kytice:


Matyášovy stránky - Odkazy - PIKTOGRAMY , OBRÁZKY KE STAŽENÍ

Matyášovy stránky - Odkazy - PIKTOGRAMY , OBRÁZKY KE STAŽENÍ

Úvod » Odkazy » PIKTOGRAMY, OBRÁZKY KE STAŽENÍ PIKTOGRAMY, OBRÁZKY KE STAŽENÍ 6. 3. 2011 Piktogramy a spousta dalších obrázků...... trochu nepřehledné na hledání. https://picasaweb.google.com/Soniasnucelo Piktogramy,které vytvořila pro Járu jeho maminka..... všechny základní potřebné,včetně popisů http://ojarovi.blogspot.com/2010/08/piktogramy.html Fotografie.. jen pro silné povahy,nepřeberné množství obrázků. Pokud chcete stahovat obrázek bez vodoznaku, klikněte na něj (přímo na vyhledávací stránce,neotevírejte ho) pravým tlačítkem a dejte uložit. Velikost obrázku bude cca 5*5cm, kvalita zobrazení je trochu nižší, ale na komunikační karty to stačí. http://www.fotosearch.com/ Fotografie příroda.. pozor tyto fotografie podléhají autorským právům, stažení je povoleno pouze k neziskovým účelům.
Kategorie: obrázky ke staženíSeznam zdrojů na téma oblečení třicátých let:


Módní bižuterie a šperky v Praze | Prague-Stay.com
MГіda***
Kdo vynalezl golfové triko s límečkem? « Golf.cz
VIDEO: Zoo slaví 80 let na Den české státnosti! | Metropol - Televize plná Prahy
ЕЅivot a mГіda 30. let - FitnessTV - Pro zdravГЅ ЕѕivotnГ­ styl
MUZEUM MOTORISMU ZNOJMO
Moda.cz - Silná stehna nejsou překážkou ke krásným nohám
Vintage Fashion Expo 2011: Návrat do San Francisca již v březnu - Dreamlife.cz
Spolek v tisku :: Velocipedy Telč
Moda.cz - Móda 30. lét přinesla vystřízlivění a návrat k dlouhé sukni
Nakupování: Starožitnosti a Collectibles: Oděv
taneční šaty 30.let — Ptejte se knihovny
OUTDOOR FÓRUM • Zobrazit téma - Oblečení 30. let
Čelenka ve stylu třicátých let - Bazar Omlazení.cz
OBRAZEM: Vrátili se do třicátých let - Rychnovský deník
Pražská zoologická zahrada oslavila osmdesátiny rekordně | Týden.cz
Stylová svatba - móda nebo nezapomenutelná show
Koupě svatebních šatů v Polsku. Určitě doporučuji!
The Movies - Game Info - Recenze
Vítejte ve světě módy Adiny Mandlové, Nataši Gollové a Oldřicha Nového - iDNES.cz

Ostrožská Lhota

Ostrožská Lhota

Sál Obecního úřadu v listopadu je už tradičně několik let rezervovaný pro Country bál. Tenisté společně s volejbalisty, kteří akci pořádali, se v letošním roce rozhodli pozvat skupinu se zajímavým názvem JE NÁS MOC…a udělali dobře.
Kategorie: oblečení na country bál

Oblečení na taneční kurzy - co na sebe

Oblečení na taneční kurzy - co na sebe

Orientální oblečení na kurzy břišního tance Na běžných tanečních hodinách se tančí bosky, v ponožkách, které bohužel někdy kloužou, nebo měkkých botkách tzv. piškotech. Oděv může být úplně jednoduchý. Stačí tílko se širokou sukní, nebo kalhotami. Vhodné je, aby se dal dobře sledovat pohyb bříška a boků, proto doporučujeme upnutější tričko, tílko, nebo podprsenku. Důležité je, abyste se cítila pohodlně, přirozeně a hezky. Jakmile maličko jako tanečnice vyspějete, z pravidla zatoužíte po penízkovém šátku. Můžete si tedy na hodiny pořídit šátek na orientální tanec, případně sukni, či celý kostým. Originální a půvabné šátky vašich snů vám nabízí náš orientální obchod Šátky s duší, kde naleznete i možnost zakázkové výroby. Šátek kolem boků dává tanečnici lepší možnost vnímat pohyb svého těla, tak kde je orientální tanec soustředěn nejvíce. Kromě toho, že tanečnici šátek sluší, je tedy i vhodnou studijní pomůckou, která také vykazuje rytmus, v němž tanečnice tančí.
Kategorie: oblečení na orientální tanec

obrázky na sklo šablony - download.topee.cz

obrázky na sklo šablony - download.topee.cz

Vložit inzerát | Můj profil | Mé inzeráty | Pravidla Luci Š. - Obrázky / vánoční šablony na sklo / vánoční Pů Zpět na úvod Luci Š.
Kategorie: obrázky na sklo šablony

Manžel jako Hugo Boss

Manžel jako Hugo Boss

Nahoru > Móda a styl > 2005 > Manžel jako Hugo Boss Manžel jako Hugo Boss aneb značka co se vynosí Můj manžel je můj hrad, je to můj král a pán, tak proč bych mu neměla pořídit ten nejlepší oblek jaký je jen k dostání. S touhletou představou jsem vkráčela do prodejny Hugo Bosse a už ve vzduchu jsem cítila vzrušující přítomnost mužské přitažlivosti. Všechny reklamní poutače zde totiž muže prezentují v jeho síle a moci s jakou by měl být chápán v naší společnosti. Vzhledem k tomu, že v mém rozhodnutí postavit svého manžela na roveň těmto idolům a formám jsem neváhala a za pomoci docela nepříjemné prodavačky jsem svého miláčka donutila strávit několik nepříjemných chvil v převlékací kabince. Můj manžel se mi měnil před očima, z kabinky vycházel elegán, šarmantní krasavec, dobře situovaný manager, můj záměr se tedy zdařil. Nakonec se musím přiznat, že i má drahá polovička začala s jakousi naprostou samozřejmostí chápat, že šaty opravdu tvoří jakýsi nepřenosný ideál vzoru či krásy, jeho názor na pánský oblek jsem tedy konečně posunula do výšin. Překrásný pánský oblek v tmavěmodrém provedení s jemným bílým proužkem, směsice umělého materiálu s vlnou, něco odlehčeného co se bude příjemně nosit, to byl výrobek, který jsme zakoupili. Tento příběh je opravdový, i když se nestal mně samotné, ale je podobný desítkám jiných, jediné co je na tomto příběhu zarážející je jeho konec. Moje známá, jenž mi popisovala výběr značkového obleku totiž ke svému zděšení o tři měsíce později zjistila, že tento velmi finančně náročný oblek už na sebe manžel vzít nemůže, a to z jednoho prostého důvodu, v oné části, kde bývají kalhoty nejvíce zatížené se prostě úplně rozpadl a místo elegance v onom místě zela díra jak Brno. Směšné, ale ne k pobavení, neboť spotřebitel byl v tomto případě podveden.
Kategorie: oblek hugo boss

Josef Morávek Obklady a dlažby - STAVEBNINYKONTAKT.CZ

Josef Morávek Obklady a dlažby - STAVEBNINYKONTAKT.CZ

Poptávka: kompletní dodávka stavebních... Produkty dalších firem Regály 3 Regály informace Portlandské dlažby Vysokozdvyžný vozík Josef Morávek Obklady a dlažby
Kategorie: obklady morávek

Kategorie: