mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2924
Čeká na schválení: 329
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » oblékání koní

Nejnovější v kategorii kytice:


MUZEUM MOTORISMU ZNOJMO

MUZEUM MOTORISMU ZNOJMO

Naše museum se nachází ve Znojmě, v malebném údolí řeky Dyje, pod Znojemským hradem blízko přehrady, na ulici Koželužská. Objekt stávajícího musea byl postaven původně jako vodárna, v roce 1878. V roce 1931 – 33 byl přestavěn na vodní elektrárnu, která sloužila svému účelu až do 60. let 20. stol. než byla vybudována a zprovozněna elektrárna nová, v přehradní hrázi. Asi na 500 m 2 najdete expozici bezmála čtyřiceti automobilů, patnácti motocyklů a pětatřiceti starých bicyklů do roku 1950, výhradně české produkce. Celkovou atmosféru doby podtrhují doplňující exponáty týkající se motorismu: benzínové a olejové výdejní stojany, smaltované reklamní cedule, rozcestníky a směrové cedule, sbírka heverů a olejniček, zapalovacích svíček, plechovek od olejů, a mnoho dalších doplňujících předmětů týkajících se motorismu třicátých let. Život všem prostorám vdechují vtipně instalované figuríny v dobovém oblečení a s doplňky dokreslujícími atmosféru provozu tehdejší doby: řidiči, cestující, prodejci, policie i chodci. Pro nejmenší návštěvníky jsme uchystali překvapení v podobě „oživených“ maket dítěte, taxikáře atp. a hraček daného období.
Kategorie: oblečení třicátých letSeznam zdrojů na téma oblékání koní:


Prodej, výroba a opravy jezdeckých potřeb  -  Najisto
Hry s koňmi | AfroDita
***hipostezky***
Barbie hry a oblíkačky, hry koně, barbie oblíkačky - Barbie oblíkačky
Superhry.cz - Módní přehlídka - online hry zdarma
Prodej potřeb pro chovatele koní - Česká republika - Firmy.cz
Ranch L&M Namelev | Jízda na koni
Dětský koutek - ► OBLEČ MĚ
Dмtskб Jezdeckб љkola Шнcmanice
Jezdecké potřeby | Dance and Jump
Westernové ježdění - Wikipedie
Koňské hry online, hry s koňmi, koní hry
S koňmi
Hry pro dívky
Dívka a kůň – postav puzzle online | Hry pro dívky | 365her - online hry zdarma
Superhry pro dívky, super hry online zdarma
Inzerce koní - koně, jezdectví, jízda na koni, prodám koně, ustájení koní, žokej, péče o koně, hřebec, klisna
Oslavte Velikonoce v Lužici jízdou křižáků - www.lidovky.cz
Oblékání zvířata - Oblíkačky - online hry pro holky
Zvirata.Bazos.cz - Koně bazar

Oblečky pro psy - hafici.cz

Oblečky pro psy - hafici.cz

Hafici.cz Hafici.cz > Články > Psí potřeby > Oblečky pro psy Oblečky pro psy Čtvrtek, 27. listopad 2008 Psi s námi žijí v našich často přetopených bytech, ze kterých s nimi několikrát denně vyjdeme ven i uprostřed mrazů. Počítejte se mnou: v bytě by mělo být (ideálně pro lidi) 21°C, venku je třeba -10°C. To je rozdíl 31 stupňů! Není divu, že se psi třesou zimou, nastydnou, v lepším případě mají kapičku u nosu, v horším případě s nimi běháme k veterináři. Je to rozmařilost páníčka, rozmazlování psa, nebo užitečná věc, takový psí oblek? Rozhodně jsou plemena, pro která je zima bez pořádné kombinézy nemyslitelná. Jsou to na prvním místě bezsrstá plemena od Peruánských naháčů po Čínské chocholaté psy. Psi těchto ras jsou pochopitelně velice citliví na jakýkoli teplotní výkyv, zvláště pokud jde o mrazy. U těch se už snad nedivíme, pokud je potkáme v chladných dnech oblečené.
Kategorie: obleky pro psy

šablony pro malbu na zeď - Prodám obkreslovací šablony pro malbu na zeď . Každá je detailně,ručně a precizně propracovaná.Rozměr 60cm,až 100cm.Od 50kč.Rychle a snadno vytvořte pohádkový pokoj a kreat

šablony pro malbu na zeď - Prodám obkreslovací šablony pro malbu na zeď . Každá je detailně,ručně a precizně propracovaná.Rozměr 60cm,až 100cm.Od 50kč.Rychle a snadno vytvořte pohádkový pokoj a kreat

Práce | Auto, moto | Děti | Hudba | Reality | Sport, rekreace | Počítače | Mobilní telefony | + Přidat inzerát Hlavní stránka » Děti » Kojenecké potřeby » šablony pro malbu na zeď Počet návštev: 1312 | Datum: 05.16. 10 šablony pro malbu na zeď Prodám obkreslovací šablony pro malbu na zeď. Každá je detailně,ručně a precizně propracovaná. Rozměr 60cm,až 100cm. Od 50kč. Rychle a snadno vytvořte pohádkový pokoj a kreativní bydlení, info. a více pouze na emaile. V nabídce mám celou řadu pohádkových postaviček a dekorací. Zatím zvládl každý,velice jednoduché. Celá ČR! Cena: 50 Jméno: Pavlína H.
Kategorie: obkreslovací šablony

Svatební hudba | Váš svatební průvodce

Svatební hudba | Váš svatební průvodce

Počet hlasů: 5499 HUDBA PŘI SVATEBNÍM OBŘADU   Vyberte si hudbu, ke které máte vztah a která bude vhodná do vybraného prostředí. Na obřad potřebujete několik skladeb – příchod nevěsty a ženicha, skladba na výměnu snubních prstýnků a podpisy a skladby na gratulace. Během obřadu (proslovu) se ani tlumená instrumentální hudba moc nehodí a někteří oddávající si to nepřejí. V kostele V kostele - můžete si vybrat hudbu reprodukovanou, ale více se hodí varhany nebo živá hudba (např. smyčce). Pro atmosféru je příjemná také kombinace se zpěvem. Hra na varhany je velmi specifická – z toho musíte vycházet, pokud budete mít zvláštní přání – hudbu dle svého výběru. Klasické svatební pochody  jistě všichni varhaníci zahrají výborně,ale jinak je lépe přenechat výběr hudby přímo hudebníkovi. V obřadní síni Vhodná je jak hudba reprodukovaná, tak živá. Matriky většinou vlastní CD se svatebními pochod y, klasickou i populární hudbou. Pustí vám i vlastní cd, ale někde vyžadují, aby byl nosič originální.
Kategorie: obřadní místa

Velkoobchod sportovních oděvů - Firma, velkoobchod, výroba - Zlín - InfoZlin.cz

Velkoobchod sportovních oděvů - Firma, velkoobchod, výroba - Zlín - InfoZlin.cz

JP sportservis – Jan Pospíšil - www.vist.cz/ Jsme výhradní dovozce firmy VIST a STÖCKLI pro ČR. Nabízíme lyže VIST, lyže Stoeckli, lyžařská vázání VIST, desky pod vázání VIST, lyžařské oblečení VIST, zimní modní oblečení VIST. Testcentrum. Výhradní dovozce firmy SULZBERGSPORT pro ČR. Stroje, vybavení, … Hradec Králové, třída SNP 619/44 - +420 495 217 106, +420 602 500 633
Kategorie: oblečení vist

Orientální kostýmy na břišní tance výroba na zakázku - inzerce, prodám

Orientální kostýmy na břišní tance výroba na zakázku - inzerce, prodám

Hyperinzerce › Oblečení, obuv › Speciální druhy oblečení › Kostýmy, masky › Orientální kostýmy na břišní tance výroba na zakázku Zpět na na seznam inzerátů Předchozí inzerát | Další inzerát Orientální kostýmy na břišní tance výroba na zakázku 23.05. 08:57 | Nabídka / Prodám | Kostýmy, masky Výroba a zdobení podprsenek a kostýmků na zakázku, přešívání i opravy starších (již opadaných) kousků :-)) Cena dle složitosti a hustoty zdobení, podprsenky již od 500,- Kč, zdobená i záda, za korálkové třásně příplatek. Kostým od 1500,- Kč. Penízky používám neřezavé (s oblými hranami) české výroby. Lze domluvit v podstatě cokoliv. Každý kousek je originál. Šijeme i nadměrné velikosti nebo pro děti.
Kategorie: oblečení na břišní tanec

Kategorie: