mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12405
Čeká na schválení: 209
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » obrázky zdarma ke stažení

Nejnovější v kategorii kytice:


Obrazy do bytu - Home

Obrazy do bytu - Home

Mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější dekoraci do bytu bezesporu patří velké moderní obrazy. Moderních obrazy větších rozměrů mají tu výhodu, že velmi dobře zaplní volný prostor na stěně či zdi, který často vzniká v ložnici nad postelí, v obývacím pokoji nad sedací soupravou, v kancelářích nad drobným nábytkem a na mnoha jiných prostorech. Volná zeď či stěna nepůsobí moc estetickým dojmem a přímo volá po nějaké dekoraci. Velmi vhodná dekorace do bytu je již velmi dlouhou dobu obraz. A i obraz může být velmi moderní, například vícedílné obrazy, vypadají velmi moderně, jsou obvykle vyhotovené na plátně a můžou být jednak ručně malované či tištěné a to v takovém množství variant, vzorů a velikostí, že uspokojí jistě nároky každého, kdo chce mít na stěně něco krásného. Obrazy do bytu se nechají ladit podle barvy, protože na eshopu www. obrazydoma.cz naleznete například obrazy fialové, obrazy zelené, obrazy červené, obrazy hnědé, obrazy modré, tudíž není problém moderní obraz sladit například s barvou stěny, s barvou koberce, nábytku či doplňků v bytě, ložnici, kanceláři. Na internetovém obchodu www. obrazydoma.cz naleznete více jak 250 motivů obrazů, které jsou zde velmi přehledně řazeny, obrazy na prodej jsou zde v umístěny v galerii obrazů podle motivů, tudíž není problém se v obchodu zorientovat a vybrat si požadovaný obraz na prodej ve velmi dobré cenové hladině. Moderní obrazy do bytu, dekorace moderního interiéru
Kategorie: obrazy do bytuSeznam zdrojů na téma obrázky zdarma ke stažení:


Kde na internetu najít kvalitní obrázky zdarma - Živě.cz
Website ke Stažení Zdarma
Katalog stránek - AllTheWebsites.cz > zdarma
Tapety na plochu PC zdarma
Tapety na plochu Free Wallpapers
Obrázky-Zdarma.cz - Obrázky a tapety na plochu ke stažení zdarma
Tapety na mobil zdarma ke stažení / Obrázky a pozadí na mobil
XnView - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Tapety na plochu, Wallpapers - Obrázky na pozadí pracovní plochy monitoru - Bezva Portál.cz
Obrázky a fotky zdarma na profil
Jak stáhnout obrázek zdarma na pozadí pracovní plochy PC
Digitální fotografie - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Produkty zadarmo
Tapety na plochu - Wallpapers - Tapety - Tapetky - Obrázky - Pozadí - Wallpapery ke stažení zdarma
themes nokia 240x320 zdarma ke staženi
Zdarma
Tapety na mobil zdarma ke stažení - Tapety na mobilní telefony, ve všech velikostech, zdarma ke stažení. Nabízíme možnost volného uploadu a downloadu zdarma jakýchkoliv tapet na mobil. Free download and upload.
Foto-Free - fotografie ke stažení zdarma
ObrГЎzky ke staЕѕenГ­ zdarma – 4 zdroje obrГЎzkЕЇ ke staЕѕenГ­ skuteДЌnД› zdarma
Kvalitní fotografie pro vaše stránky zdarma z profesionální fotobanky | Profi Magazín - webdesign, ikony, jquery, Textpattern

Nejstarší tanec na světě - ORIENTÁLNÍ TANEC | Wellness | Femina.cz

Nejstarší tanec na světě - ORIENTÁLNÍ TANEC | Wellness | Femina.cz

Nejstarší tanec na světě - ORIENTÁLNÍ TANEC Magazín : Wellness | autor: Markéta Dušková | vydáno 19. 08. 2004 KDO DNES TANČÍ BŘIŠNÍ TANEC Mnoho žen již naštěstí hodilo všechny předsudky za hlavu a spokojilo se s tím, že jejich míry nejsou naprosto ideální. Pochopily, že jsou krásné i se svými vlastními mírami, a že v břišními tanci mají naopak baculky výhodu. Staré arabské přísloví ne nadarmo říká, že žena bez bříška je jako nebe bez hvězd. Proto dnes vedle sebe v kurzech orientálních tanců krouží pánví štíhlé studentky, baculky středního věku a někdy i čilé babičky. JAKOU MÁ BŘIŠNÍ TANEC HISTORII ČÍM SE VYZNAČUJE JAK PŮSOBÍ NA ZDRAVÍ A PSYCHIKU JAKOU HUDBU, OBLEČENÍ A TANEČNÍ POMŮCKY ZVOLIT MŮŽE BŘIŠNÍ TANEC OVLIVNIT NEPLODNOST, POROD NEBO INTIMNÍ ŽIVOT TANEČNICE HISTORIE Orientální neboli břišní tanec je někdy považován za nejstarší tanec na světě. Prameny přinášejí různé informace o tom, kdy a kde přesně vznikl. Starověk - kult plodnosti: Kořeny břišního tance lze hledat snad již v dobách antiky. Je velmi pravděpodobné, že jeho počátky tkví v kultech plodnosti starověkých kultur. Lidstvo věřilo, že úroda, plodnost a život bez živelných pohrom je spojen s velkými matkami - bohyněmi.
Kategorie: oblečení břišní tance

Fotogalerie | Třeboňský kapr - Zdraví a tradice

Fotogalerie | Třeboňský kapr - Zdraví a tradice

Třeboňský kapr » Fotogalerie Výlov Dvořiště 2009 Pohled na práci rybářů při výlovu rybníka Dvořiště přes objektiv fotoaparátu. Výlov rybníka jako součást Rybářských slavností 2009 přilákal velké množství návštěvníků včetně premiéra Jana Fischera. Zobrazit fotogalerii Výlov Dvořiště 2009. Práce na líhni - fotky Nejen Třeboňští kapři, ale i další sladkovodní ryby se rozmnožují na líhni, kde jsou pod pečlivým dozorem rybářů. Zobrazit fotogalerii Práce na líhni - fotky. Zima na rybníce I v zimních měsících je třeba se o Třeboňské kapry v rybníce dobře postarat. Kapr potřebuje přístup vzduchu a tak mají rybáři v zimě na zamrzlých ribnících o práci postaráno. Zobrazit fotogalerii Zima na rybníce. Rybářské slavnosti 2008 - fotky Fotografie z Rybářských slavností, které každoročně probíhají v Třeboni. Jedním z pořadatelů akce je producent Třeboňského kapra Rybářství Třeboň a.
Kategorie: obrázky kaprů

Hippies - Wikipedie

Hippies - Wikipedie

Činnosti a vývoj Hippies Pacifismus stoupenců Hippies ovlivnil i politické dění tehdejšího světa. V roce 1968 došlo kromě USA k vzpourám mládeže i v dalších jiných zemích, hlavně v Evropě, kde došlo k největším střetům ve Francii či Západním Německu, japonská mládež například protestovala proti americkým vojenským základnám v zemi. Kromě silně nekonformního způsobu života, který provokoval většinovou konzervativní americkou společnost, se velmi angažovali v protestech proti válce ve Vietnamu, organizovali obrovské protiválečné demonstrace. Tehdejší americká mládež totiž byla do stále se prodlužující a ne příliš úspěšné války povolávána (například pomocí tzv. draft lottery ), takže odpor proti konfliktu vzrostl rychle a trval velmi dlouho. Po skončení této války zmizel i společný nepřítel a hippies jako masové hnutí se postupně asimilovalo; největší část stoupenců se později stala běžnou součástí většinové společnosti i s jejími hodnotami, malá část podlehla drogám a jen velmi malá část příslušníků hippies zůstala v společenstvích věrna všem původním ideálům. Přesto v 70. a 80. letech některé atributy hnutí získaly na popularitě, jednalo se nejen o protiválečný aktivismus (který například v Evropě měl podobu protestů proti americkým a sovětským balistickým střelám ), ale také i o zvýšení zájmu o východní náboženství, ekologii, vegetariánství, či alternativní kulturu. Objevily se zcela nové hudební proudy, které získaly rychle na popularitě, jako například reggae. Zatímco bývalí členové subkultury hippies ve Velké Británii, kteří byli fanoušky kapely Black Sabbath, vytvořili subkulturu heavy-metalu.
Kategorie: oblečení šedesátých let

Řeším kudy vést řez (při plastické operaci prsou) - Diskuze Omlazení.cz

Řeším kudy vést řez (při plastické operaci prsou) - Diskuze Omlazení.cz

Kotě 8. 1. 2009 10:37 hod. Dirtyangel, proč jsi se rozhodla pro řez z podpaží? Já jdu 16. února a řeším kudy vést řez. Jinak výsledek máš opravdu pěkný. Kotě Selene 8. 1. 2009 11:11 hod. Kotě Dirty se snad nebude zlobit, když odpovím za ni. Nechtěla mít jizvy přímo na prsou, stejně jako já Jinak máš pravdu v tom, že je to asi ten nejkomplikovanější přístup.
Kategorie: obrovský bradavky

anatomie lidského těla obrázky - anatomie lidského těla

anatomie lidského těla obrázky - anatomie lidského těla

Anatomie lidského těla obrázky Vítáme Vás na těchto stránkách, přes které naleznete řadu těch nejpoužívanějších a nejvyhledávanějších volně stažitelných obrázků z oblasti anatomie lidského těla. Obrázky jsou přehledně kategorizovány podle jednotlivých orgánových soustav aby pro Vás bylo vyhledávání co nejpohodlnější. Většina obrázků má anglické nebo latinské popisky. věděli jste že...
Kategorie: obrázek lidského těla

Kategorie: