mytimex.chytrak.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13198
Čeká na schválení: 163
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kytice » oblikacky a hry pro divky

Nejnovější v kategorii kytice:


Strukturální fondy EU - Pomůcka pro určení velikosti podniku

Strukturální fondy EU - Pomůcka pro určení velikosti podniku

Home > Programy 2007 — 2013 > Operační programy Praha > OP Praha Adaptabilita > Novinky > Pomůcka pro určení velikosti podniku Pomůcka pro určení velikosti podniku Pro 2. výzvu v rámci prioritní osy 1 (Podpora rozvoje ekonomiky znalostí) je důležité, aby si zájemci o předložení projektu – pokud se jedná o podnikatelský subjekt - ujasnili, do jaké kategorie dle velikosti jejich podnik patří. Žadatelé, kteří nejsou podnikatelskými subjekty, se nemusejí otázkou velikosti podniku zabývat. Jedna skupina podporovaných aktivit ve 2. výzvě není otevřená velkým podnikům, konkrétně se jedná o skupinu aktivit A (Další profesní vzdělávání vlastních zaměstnanců příjemce a partnera). Kritéria pro zařazení konkrétního podniku do kategorie velikosti 2. výzva přebírá z přílohy I Nařízení Komise (ES) č. 800/2008 (k dispozici v sekci Dokumenty na těchto webových stránkách v oddíle Legislativa ). Příloha I Nařízení č. 800/2008 pro rozdělení podniků do kategorií dle velikosti používá parametry počet zaměstnanců, roční obrat, bilanční suma roční rozvahy.
Kategorie: obrat výpočetSeznam zdrojů na téma oblikacky a hry pro divky:


Oblíkačky - Hry pro dívky
Hry pro dívky - webgames, superhry, 1001 her pro mladé a staré, 1001 hry - Oblíkačky
Hry pro dívky, superhry pro dívky, kadeřnictví, oblíkačky, dívčí hry -
Hry pro dívky, oblíkačky a omalovánky
Oblíkačka Zimní Čarodějnice « Oblíkačky Online – Hry Pro Dívky
Oblíkačky, oblékací hry pro dívky online zdarma 13
Oblíkačky, oblékací hry pro dívky online zdarma
Oblíkačky - online hry pro holky
Hry pro dívky - Oblíkačky a líčení
Hry pro dívky oblíkačky a líčení online a ke stažení zdarma - raketka.cz
Oblíkačky - Hry pro dívky - Netfun.cz
Superhry pro dívky, super hry online zdarma
Hry pro dívky, prostě dívčí a barbie hry
Hry pro dívky - oblíkačky
Oblékni si dívku hry
Hry pro dívky - Oblíkačky, Vaření, Barbie hry
Online hry pro dívky zdarma, dívčí super hry
Oblíkačky | Hry pro dívky
Oblíkačky, oblékací online hry • Super-hry.com
Hry pro dívky - nejen oblíkačky

FILM - SHOP | DĚTSKÉ OBLEČENÍ - Hannah Montana

FILM - SHOP | DĚTSKÉ OBLEČENÍ - Hannah Montana

V těchto ponožkách se dostanete o krok blíž ke své oblíbené popové hvězdě Hannah Montaně. Kvalitní materiál zajišťuje ppříjemné nošení. Oficiální licence Disney Hannah Montana Složení:... více
Kategorie: oblečení hannah montana

Duseveda.estranky.cz - psychologie pro každého - Recenze, obsahy knih - Recenze knihy: Nenechte sebou manipulovat

Duseveda.estranky.cz - psychologie pro každého - Recenze, obsahy knih - Recenze knihy: Nenechte sebou manipulovat

Úvod » Recenze, obsahy knih » Recenze knihy: Nenechte sebou manipulovat Recenze knihy: Nenechte sebou manipulovat 3. 4. 2008 Tato kniha byla původně napsána dvěma německými autory. První z nich Dr. Andreas Edmüller, působí jako docent na katedře filosofie Ludwig-Maxmilians-Universität v Mnichově. Přednáší také na univerzitě v Innsbrucku, kde se věnuje problematice vedení lidí (leadership). Více než deset let působí jako soukromý poradce a trenér. Spoluautorem mu byl Dr. Thomas Wilhelm, který též pracuje jako samostatný poradce a trenér, tentokrát pro veřejnou správu, soukromé instituce a průmyslové podniky. Má dlouholeté zkušenosti jako vedoucí školících programů. Do České republiky knihu přinesla akciová společnost Grada Publishing.
Kategorie: obsahy knih

Obří prsa jsou pryč a rumunská tenistka válí | iSport.cz

Obří prsa jsou pryč a rumunská tenistka válí | iSport.cz

Není žádným překvapením, že ženský tenis je pro mužskou část přitažlivý i pro nesporný půvab hráček, které se na dvorcích prohánění. Své o tom ví i devatenáctiletá rumunská tenistka Simona Halerová, která své fandy získávala především díky bujnému poprsí. Ty časy jsou však již pryč. Řada žen by za vnady Rumunky dala opravdu hodně, ale když chcete být špičkovou tenistkou, rázem se z vašich předností stává zátěž. Rodačka z Constanty se o tom přesvědčila na vlastní kůži. V roce 2008 vyhrála juniorské Roland Garros a bylo jasné, že se rodí nový talent. Rumunka měla navíc řadu fandů, kteří její zápasy však více než ze zájmu o hru Halepové navštěvovali právě kvůli vyvinutému poprsí mladé hráčky. Halepovou však velká prsa podstatně limitovala. Pohyb, koordinace a v neposlední řádě bolesti zad zapříčinily, že se rumunská trojka rozhodla v sedmnácti letech podstoupit náročnou operaci, která měla její problémy definitivně odstranit. A povedlo se.
Kategorie: obří prsa

Pozadí a spořiče - Seznam

Pozadí a spořiče - Seznam

Obrázky na plochu Tapety a obrázky na plochu pc. Vyberte si tapetu z naší přehledné galerie aut, celebrit, přírody, zvířat. obrazky-na-plochu.cz
Kategorie: obrázky na plochu zvířata

Disco Aerobic - Pravidelné cvičení Aerobicu a Zumby

Disco Aerobic - Pravidelné cvičení Aerobicu a Zumby

Stalo se... DiscoAerobicMania Show a ZUMBA Párty 20.11. 2011 ZUMBA Víkend s Monikou za 1500,- s plnou penzí 21. -23.10. 2011 7. Víkendový pobyt s DiscoAerobicem 24. - 26.6. 2011 1. Majálesová Zumba Párty 21.4. 2011 DiscoAerobic Show s Vláďou Valouchem 10.4. 2011 Aprílový ples DiscoAerobicu 1.4. 2011 ZUMBA Víkend s DiscoAerobicem 18. -20.3. 2011 Humanitární cvičení ZUMBY pro Japonsko 17.3. 2011 Valentýnské cvičení ZUMBY a Aerobicu 13.2.
Kategorie: oblečení na aerobik

Kategorie: